Alışveriş Rehberi

En İyi Su Markaları Hangileridir?

instagram takipçi hilesi

Günümüzde hazır sulara olan rağbet daha da artış gösterdi. Özellikle son yıllarda tüketime karşı bilincin artması hazır su kullanımını yaygın hale getirdi. Piyasada birçok su markası bulunur. Markalar çeşitli standartlar doğrultusunda ürünlerini satışa sunar. Bu nedenle her suyun tadı birbirinden farklıdır. Bu yazımızda en iyi su markaları hangileridir ve hangi su daha güvenilirdir konularını aktaracağız.

En iyi su markaları

1. En İyi Su Markaları: Buzdağı Su

en iyi su markaları

Listenin ilk sırasında Buzdağı markasının suyu yer alıyor. Sakarya Geyve ilçesinden çıkarılan suyun pH değeri ise 7.1’dir. Cam ya da plastik ambalajlarda satışa sunulan Buzdağı Su, kaliteyi ön planda tutuyor. Bu yönüyle daha ilk yudumda farkını hissettiriyor.

2. Tekir Su

en iyi su markaları

Toros Dağlarından gelen Tekir Su, Türkiye’nin en sağlıklı suyu olarak da biliniyor. El değmeden doldurulan su, yüksek pH değerini sahiptir. Bununla birlikte kalsiyum ve magnezyum açısından da oldukça zengin. Tekir Su markasını gördüğünüz yerde güvenle satın alabilir, keyifle içebilirsiniz.

3. En İyi Su Markaları: Atlantis Su

en iyi su markaları

Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesinden çıkartılan Atlantis Su, Türkiye’nin en iyileri listesinde 3. sırada bulunuyor. Teknolojik ve sağlıklı üretimi prensip haline getiren marka, Avrupa Standartlarına uygunluğu ile biliniyor. pH değeri 8.3 olan Atlantis Su; cam, pet şişe ve kutuda satışa sunuluyor.

4. Fuska Su

en iyi su markaları

Suyun insan sağlığı için önemini çok iyi bilen marka, suyunu Sapanca’nın yüksek dağlarından getiriyor. Zengin mineraller içeren Fuska Suyun pH değeri 7,5’tir.

5. En İyi Su Markaları: Sultan Su

sultan su

45 yıllık tecrübeye sahip olan Sultan Su, Uludağ’ın zirvesinden elde ediliyor. Yumuşak içime sahip olan  su, zengin içeriği sayesinde vücudunuza ihtiyacı olan mineralleri veriyor.

6. Taşkesti Su

en iyi su markaları

Berrak, kokusuz ve yumuşak bir su içmek istiyorsanız Taşkesti çok doğru bir tercih. El değmeden üretilen su, doğal mineralli su olarak biliniyor. Mineraller ve kalsiyum açısından zengin olan Taşkesti Suyu, modern tesislerde üretiliyor. Bu sayede suyun mineralli yapısı bozulmadan sağlıklı ve güvenilir tüketme imkanı ortaya çıkıyor.

7. Javsu

en iyi su markaları

En kaliteli su sıralamasında 6. sırada yer alan Javsu, 2003 yılından bu yana hizmet veriyor. Kaliteyi prensip haline getiren marka, standartlara ve mevzuatlara uygun üretim yapıyor.

8. Munzur Su

munzur su

pH değeri 8.45 olan Munzur Su, Munzur Dağlarından üretiliyor. 4 mevsim karla kaplı olan bölgeden üretilen su, tamamen doğal bir ortamdan çıkarılıyor. Benzersiz tadını koruyan marka, kalitesiyle adından söz ettiiriyor.

Bunun yanı sıra en iyi su markaları şunlardır:

  1. Cansu
  2. Kalabak
  3. Kirazlı Yayla
  4. Abant
  5. Nazlı
  6. Kipa

İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu