Alışveriş Rehberi

En İyi Saç Düzleştirici Modelleri

instagram takipçi hilesi

Bu yazımızda farklı özelliklere sahip 5 tane en iyi saç düzleştirici modelleri konusunu aktaracağım. Günümüzde hem kadınlar hem de erkekler neredeyse her gün saçlarını düzleştirmek ister. Saç düzleştiricinin kolay ve pratik olması zamandan tasarruf etmeyi sağlamasının yanı sıra, kuaföre gitmeye gerek kalmaksızın mükemmel duruş ortaya çıkarır.

Saç düzleştiricilerin farklı markalar tarafından ortaya çıkaran, değişen teknolojik özelliklere sahip birçok çeşidi vardır. Ürün seçeneklerinin fazla olması en iyi modeli seçerken kafa karışıklığına yol açabilir.

En iyi saç düzleştirici modelleri

1. En İyi Saç Düzleştirici Modelleri: Remington- S5525 Pro-Seramik Geniş Plaka Extra Saç Düzleştirici

en iyi saç düzleştirici markaları

Remington markasının saç maşası ve düzleştiricileri daima adından söz ettirmeyi başarıyor. Remington – S5521 modeli seramik yüzeyi ile beğeniyle karşılanıyor. Geniş plakalı düzleştirici zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Özellikle uzun, sert ve zor şekillenen saçlarınız varsa bu ürün tam size göre.

Sıcaklık ayarı 230 dereceye kadar çıkabiliyor. Remington markasının daha yüksek fiyat segmentinde yer alan düzleştiricileri var. Fakat, bu ürün parasını kesinlikle hak eden kalitede. Eğer orta bütçe ile kaliteli düzleştici almak istiyorsanız S5525 modelini değerlendirmenizi öneriyorum.

2. Arzum – AR5035 Mona Sense Saç Düzleştirici

en iyi saç düzleştirici markaları

Arzum markasının birçok ürünü kaliteli olması ile beğeniyle karşılanıyor. AR5035 Mona Sense saç düzleştirici de kullanıcıların en beğendiği modeller arasında yer alıyor. Saç düzleştiricinin tabakası oldukça geniş. En zorlu saçları bile kısa sürede düz hale getiriyor. Saç düzleştiricinin kendi kendine kapanabilme özelliği dikkat çekiyor.

Artık ürünü fişte unutmaktan korkarak eve geri dönmenize gerek kalmıyor. Tabakası saçları yıpratmayan etkisiyle ilgi çekiyor. Dijital ekrana sahip olan ürün ısı kontrolü yapmanızı sağlıyor. Arzum da orta fiyat segmentinde yer alıyor. Ancak eğer Arzum ile Remington arasında kalırsanız naçizane önerim tercihinizi Remington’dan yana yapın.

3. Fakir – İon Jet Saç Düzleştirici

en iyi saç düzleştirici markaları

Düşük bütçe ile kaliteli ürün almak isterseniz İon Jet tam size göre bir seçim. Sıcaklık ayarı 200 dereceye kadar yapılabilen üründe iyon teknolojisi kullanılmıştır. Plakası diğer ürünler kadar kalın değil. Bu nedenle uzun süre uğraşmanız gerekebilir. Fakat, Fakir İon Jet kalın telli ya da kıvırcık saçlı kişiler için uygun değil. Fakir’in bu ürünü daha çok ince telli ve dalgalı saçlar için ideal. Zor şekillenen saçlar hem zaman hem de performans açısından beklediklerini alamadığını belirtiyor.

4. En İyi Saç Düzleştirici Modelleri: Braun – Satin Hair 7 Iontec ST710 Saç Düzleştirici

en iyi saç düzleştirici

Diğer orta ve düşük fiyat segmentindeki ürünler bir yana Braun bir yana. Braun’un bu ürünü 230 dereceye kadar sıcaklık ayarı yapılabilme özelliğine sahiptir. Seramik plakalı ürün iyon teknolojisine sahiptir. Saçları düzleştirmekle kalmayan düzleştirici aynı zamanda parlatmasıyla da tercih ediliyor. Kısacası saçları ipeksi düzlüğe ulaştırıyor. Saç düzleştirici ile mükemmel dalgalar da elde edebilirsiniz.

5. Babyliss – ST420E Gold Ceramic 235°C LED Ekran

en iyi saç düzleştirici

Babyliss genellikle kuaförler tarafından tercih edilen bir marka. Profesyonel düzleştirme ortaya çıkaran saç düzleştirici altın seramik kaplamaya sahiptir. Saçları düz ve parlak gösteren ürün aynı zamanda elektriklenme probleminin de önüne geçiyor.

İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu