Alışveriş Rehberi

En İyi Kablosuz Kulaklık Modelleri Nelerdir?

instagram takipçi hilesi

Kablosuz kulaklık ya da bir diğer adıyla bluetooth kulaklıklar, gün geçtikçe daha da çok karşımıza çıkar oldu. Müzik tutkunları yolda, arabada ya da spor yaparken müzik dinlemek için daha çok kablosuz kulaklık modellerini tercih ederler. Bu tarz kulaklıkların kabloları olmadığı için kablo kopması, deforme olması ya da kablonun telefondan çıkması gibi dertleri de yoktur.

Piyasada pek çok kablosuz kulaklık modelleri mevcuttur. Biz sizin için bu yazımızda en iyi kablosuz kulaklık modellerini derledik…

kablosuz kulaklık öne çıkan ve 1

Piyasada Bulunan En İyi Bluetooth Kulaklık Modelleri

1 – Sony WH-100XM2

Sony WH-100XM2, ilk olarak cazip fiyatı ile dikkat çekmektedir. Uzun batarya performansı sunan bu model aynı zamanda gürültü önleme özelliğini de barındırmaktadır. Ortam ses kontrolü, atmosferik basınç optimizaysonu, ses pozisyon kontrolü, surround ve ekolayzer gibi özellikleri de bulunmaktadır.

kablosuz kulaklık 2

2 – Bose QuietComfort 35 II

Bose QuietComfort 35 II model kulaklık, bazı özellikleri ile rakiplerinin önüne geçmeyi başarıyor. Gürültü önleyici özelliğe sahip olan Bose QuietComfort 35 II, Google servisi olan Google Asistan‘a da bağlanabilmektedir. Ayrıca Google Asistan’a bağlanmak için üzerinde ayrı bir buton da bulunmaktadır.

kablosuz kulaklık 3

3 – Jabra Elite 65t

Jabra Elite 65t, ünlü kulaklık üreticisi olan Jabra tarafından piyasaya sürülmüştür. Jabra Elite 65t, büyük bir pazara sahiptir. Su geçirmez özelliği olan bu kulaklıklar, iyi ses yalıtımı ve performans sunmaktadır. En büyük rakibi ise Apple Airpods modelleridir.

kablosuz kulaklık 4

4 – V-Moda Crossfade 2 Wireless

V-Moda Crossfade 2 Wireless, kullanıcılarına ekstra konfor imkanı sunan bir modeldir. Bluetooth kulaklık deyince pek çok kişini ilk aklına gelen 50 mm‘lik kulaklık girişlerine de sahiptir. 14 saate kadar pil performansı sunan bu model kullanıcılarına iyi bir müzik dinleme fırsatı veriyor. Bir çok özelliği içinde barıdırdığı için 309 gramlık bir ağırlığı da beraberinde getirmektedir.

kablosuz kulaklık 5

5  – Beats Studio 3 Wireless

Beats Studio 3 Wireless kulaklık modeli, gürültü önleme özelliği ile öne çıkan bir modeldir. İlk olarak 4 sene önce piyasaya sürülmüştür. İlk versiyonu ile son versiyonu arasında tasarımsal olarak çok farklar olmasa da farklı renk seçenekleri ile dikkat çekmektedir. Uzun pil ömrü sayesinde kesintisiz müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

kablosuz kulaklık 6

6 – Apple Airpods

Apple Airpods, Apple tarafından piyasaya sürülen ve beklentilerden daha fazla ilgi gören bir modeldir. Kulağa sıkı oturması nedeni ile kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Kutu içinde taşındığı için de tercih sebebi olabilmektedir. Taşındığı kutunun aynı zamandan bir şarj ünitesi olduğu için de şarj yönünden her hangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

kablosuz kulaklık 7

7 – Bose SoundSport Wireless

Bose SoundSport Wireless, sunduğu cazip fiyat ile kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Bose SoundSport Wireless kulaklık modelinin en öne çıkan özelliği ise kulağa çok iyi oturması ve ses çıkışındaki kalitesi olarak görülmektedir.

kablosuz kulaklık 8

8 – Sennheiser HD 4.50 BTCN Wireless

Sennheiser HD 4.50 BTCN kablosuz kulaklık modeli yüksek kalite ses çıkışı ile öne çıkmaktadır. Sağladığı özellikler yönünden ise diğer rakiplerine göre daha cazip fiyat sunmaktadır. Fakat kullanıcılar tarafından kalitesiz ve plastik malzemeden üretilmiş olması sık sık eleştirilmektedir.

kablosuz kulaklık 9

9 – Audeze Sine

Audeze Sine kulaklık modeli düşük distorsiyonlu ses kalitesine ve rahat kullanıma sahiptir. Mobil kullanım için optimize edilmiş olsa da dünyanın ilk kulak üstü kulaklık modeli olarak satılmaktadır.

kablosuz kulaklık 10

Kablosuz Kulaklık Modelleri ile ilgili videolar

Kaynak
Yeni Şafak

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu