Alışveriş Rehberi

En İyi İkinci El Kıyafet Satış Siteleri Hangileridir?

instagram takipçi hilesi

Günümüzde ikinci el kıyafet alıp satmak oldukça yoğun rağbet görüyor. Özellikle markalı ve tasarım ürünler ikinci el piyasasında göz önünde bulunuyor. Hal böyle olunca ikinci el satış siteleri önem kazanıyor. Bu yazımızda sizin için en iyi ikinci el kıyafet satış siteleri hakkında araştırma yaptık. Ayrıca alışveriş tüyolarını da derledik. Şimdiden satış yapacak kişilere bol kazanç diliyoruz.

1. İkinci El Kıyafet Siteleri: Dolap

En İyi İkinci El Kıyafet Satış Siteleri Hangileridir?

En popüler ikinci el satış siteleri arasında dolap yer alıyor. Dolap, birçok uygulamayı geride bırakarak kullanan kişilerden tam not alıyor. Dolap üzerinden satış yapmak oldukça kolay. Ancak bazı detayların bilinmesi gerekiyor. Dolap uygulamasında satış yapmanın en önemli yolu kaliteli fotoğraflar yüklemekten geçiyor.

Telefon kamerasıyla elbette çekim yapabilirsiniz. Ancak netlik ve tüm detayları belirtmek önemli detaylar arasında yer alıyor. Eğer satışa sunduğunuz üründe bir defo ya da farklı bir sorun varsa mutlaka belirtmeniz gerekiyor. Aksi takdirde para kazanamazsınız.

Markalı, etiketli ve farklı ürünler kolayca satılır. Özellikle fiyatlarını uygun tutarsanız. Dolap uygulamasının olumsuz yönleri ise kargo ve kesinti konusunda kullanıcıları üzüyor. Kullanıcılar ucuz ürünler sattığında neredeyse hiç para kazanamamaktan şikayetçi oluyor. Bu nedenle farklı uygulamaları kullanmayı tercih ediyor.

2.Gardrops

En İyi İkinci El Kıyafet Satış Siteleri Hangileridir?

Gardrops uygulaması ise kesinti ve kargo konusunda sıklıkla tercih ediliyor. Uygulamada satış yaparken minimum bir tutar yok. İstediğiniz ürünü, istediğiniz fiyatla satabilirsiniz. Ayrıca kazancınızın hepsi cebinizde kalıyor. Uygulama Dolap’a kıyasla daha ekonomik olsa da; güvenilirlik konusunda kullanıcılar tereddüt yaşayabiliyor. Ancak bu uygulama üzerinden de güvenle alış – satış yapabilirsiniz.

Müşterilerinizin tüm soru işaretlerine cevap vermeniz ve kargo süreciniz hızlı tutarak güven kazanmanız gerekiyor. Zamanla daha kolay satış yaptığınızı ve geniş bir kitleye hitap ettiğinizi göreceksiniz.

3. İkinci El Kıyafet Siteleri: Modacruz

İkinci El Kıyafet Satış Siteleri

Uygulama, diğerlerine kıyasla daha farklı bir kesime hitap ediyor diyebiliriz. Şöyle ki; dolap ve gardrops üzerinde her türlü ucuz – pahalı ürünü satabilirsiniz. Her bütçe kendine hitap eden ürüne kolayca ulaşabilir. Fakat Modacruz biraz daha lüks ürünlerle ön plana çıkıyor. Chanel bir çanta, Gucci bir kol saati ya da Versace bir eşofman altı almak için Modacruz doğru bir adres. Bunların yanı sıra; Modacruz’da da ekonomik ürünlerin satışa sunulduğunu belirtelim. Ancak diğerleri kadar tercih edilmiyor.

4.Letgo

ikinci el siteleri

Letgo genellikle kendi şehrinden ürün satmak isteyen kişilerin tercihleri arasında yer alıyor. Satışa sunduğunuz ürünü birkaç saat içinde gelip alabiliyorlar. Bu noktada biraz güven problemi kuşku yaratıyor. Özellikle birebir görüşerek satış yapmak zorunda kalmak, kadınların tereddütle yaklaşmasına neden oluyor. Ancak güven konusunda problem yaşamayacağınızı düşünüyorsanız Letgo üzerinden kıyafet başta olmak üzere birçok ürün satabilirsiniz.

Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=nYEa5neELYU

https://www.youtube.com/watch?v=M1yv2e7hxDo

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu