En İyi Göz Altı Kapatıcısı Markaları

instagram takipçi hilesi

Kadınların makyaj yaparken en sık kullandığı vazgeçilmez ürün: Göz altı kapatıcısı! Herkesin kendi göz altı şikayetlerine göre değişen bir kapatıcı arayışı vardır. Hafiften yoğun kapatıcıya, ıslak bitişten mat bitişe… İşte sizlere farklı farklı tercih edebileceğiniz en iyi göz altı kapatıcısı markalarını listeliyoruz!

1-  Maybelline New York – Instant Anti Age Eraser

maybelline 1 685x685

Ülkemize geldiğinden beri en çok ilgi gören, kullananların çok büyük bir kısmının memnun kaldığı bu ürün piyasadaki en yoğun ve başarılı kapatıcı olarak görülmektedir. Tabii herkesin cildi farklıdır ve ciltler farklı reaksiyonlar gösterebilir. Ancak bu çoğu ürün için geçerlidir. O yüzden bu ürünü sevenler genelde kullandıktan ve alıştıktan sonra zor bırakıyorlar. İnce yapıda ve çizgilere dolmayan ve artık ülkemizdede geniş renk skalası bulunan kaliteli bir üründür.

2- L’Oréal Paris – Infaillible More Than Concealer

loreal 2 685x685

Makyaj markaları arasında en yaygınlarını kullananlar genelde belli markalara bir tık daha yakın hissederler. L’oreal marka taraftarlarının en sevdiği ürün bu kapatıcıdır. Tabi genel olarakta piyasada bulunan en iyi ve yüksek kapatıcılığa sahip olanlardan da birisidir. Yoğun pigmentinden dolayı göz altlarının yanı sıra yüzde de kusurlarınızı örtmek için kullanabilirsiniz.

3- NYX – Can’t Stop Won’t Stop 

nyx 3 685x685

Nyx markası ülkemize geleli çok uzun yıllar geçmemesine rağmen en sevilen markalardan biri olmuştur. Çok geniş olan renk skalasıyla da gönülleri fethetmiştir. Bu renk skalasındaki başarılarını kapatıcılarda da göstermişlerdir. Aydınlık ve parlak bitişli kapatıcı arayanlara kesinlikle önerebileceğimiz bir üründür.

4- Maybelline New York – Fit Me

maybelline 4 685x685

Maybelline markasının bir diğer ilgi gören başarılı kapatıcısı ise Fit Me’dir. Fondötenleri kadar kapatıcısı da bir hayli başarılı olan Fit Me kapatıcılar instant anti age eraser kadar yoğun kapatıcılıkta değildir. Canlı bir bitiş sağlayan bu kapatıcıyı parmakla yayarak daha verimli sonuç elde edebilirsiniz.

5- Urban Decay – All Nighter

urbandecay

Göz altı kapatıcıları listemizde yer alan belki de en yoğun kapatıcılardan birisi de bu All Nighter isimli Urban Decay markasının kapatıcılarıdır. Dövmeleri kapattığı iddiasıyla piyasaya giren bu göz altı kapatıcısı kullanıcılarından geçer not alabilmiştir. Özel günlerde kusursuz cilt makyajları için tercih edebileceğiniz yoğun pigmentli ürünlerden biridir.

6- Tarte – Shape Tape

tarte 6 685x685

Ülkemizde satılmamasından dolayı yabancı bloggerlar tarafından bilinen bu Tarte markasının shape tape kapatıcısı ise son dönemlerin en popüler kapatıcılarından birisidir. Gerçekten yoğun pigmentli ve bitişli bir ürün isteyenlerin tercih edebileceği bir kapatıcıdır. Büyük aplikatörüyle ufak bir dokunuş yapmanız size kapatma konusunda yeterli olacaktır. En güzel uygulanışı ıslak süngerle olmaktadır.

Bloggerların En İyi Göz Altı Kapatıcısı Tercihleri

https://www.youtube.com/watch?v=h5k1lK0u_LU

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu