Alışveriş Rehberi

En İyi Suya Dayanıklı 10 Maskara

Güçlü ve uzun kirpiklere sahip olmak istiyorsanız sizin için seçtiğimiz en iyi suya dayanıklı maskaraları gözden geçirin!

instagram takipçi hilesi

Suya dayanıklı maskara nedir ve avantajları nelerdir?

Bir anda yakalandığınız yağmur ve terlemeniz bir çok yönden olumsuzluğa yol açabilir. Maskaranın akması ise bu durumun bir parçası olmaktadır. Siyah lekelerin yüzde oluşturduğu çirkin görüntüyü ve akarak göze zarar vermesini önlemek için genellikle kadınlar suya dayanıklı maskara tercih ediyor. Sadece ter ve sıcağın yol açtığı maskara akmalarında değil havuz ve denizde de kirpiklerinin ön plana çıkmasını isteyenler için su geçirmez maskara kadınların vazgeçilmezi oluyor.
En Iyi Suya Dayanikli 10 Maskara 3

Suya maruz kalınsa da akmayan bu maskara deniz ve havuzda olduğu kadar sizin kirpiklerinizin canlılığından ödün vermeden ve akmasından telaşlanmadan spor yapmanıza da imkan sağlıyor. Özellikle hassas göz yapısına sahip kadınlar için üstünlük yaratan suya dayanıklı maskara uzun süre tazelemeden kirpiklerinize uzunluk kazandırmaktadır. Bu avantajlar sayesinde suya dayanıklı maskaranın piyasada birçok ürünü bulunuyor.

En İyi 10 Suya Dayanıklı Maskara

En Iyi Suya Dayanikli 10 Maskara 2

1- Max Factor False Lash Effect Voluptuous Maskara

Suya dayanıklı maskaralar arasında en çok tercih edilen bu maskara kirpiklerinize hacim kazandırarak uzun görünmesini sağlar. Kirpiklerinizi özgü fırçası ile hacimlendiren maskara 159 TL fiyatındadır.

2- Mac Extended Play Gigaback Lash Maskara

Diğer suya dayanıklıklı maskaralar arasında temizlenmesi en kolay olanlardan biridir. Ilık su ile temizlenen maskara ince fırçası sayesinde kirpiklerinizi ayırır. Fiyatı 189 TL’dir.

3- L’oreal Paris Paradise Extatic Maskara

Yumuşak içeriği ile kirpiklerinize dolgunluk kazandırır. Kirpiklerinizde topaklanmayı önleyerek gözlerinize ağırlık yapmayan Paradise Extatic 79,90 TL fiyatı ile sunuluyor.

4- Lancome Hypnose Doll Eyes Maskara

Kıvrımlı ve hacimli görünümlü kirpiklere Hypnose Doll Eyes Maskaranın uygulanması kolay fırçası ile ulaşabilirsiniz. Fiyatı 319 TL olan bu maskara kalıcı kirpik kaldırma etkisi ile ön plana çıkıyor.

5- Lancome Monsieur Big Maskara

24 saat kalıcı olan bu maskara kremsi yapısı sayesinde kirpiklerinizde çabuk kurumaktadır. Fırçasının büyüklüğü ile kirpiklerinize zarar vermez ve dökülme yapmaz. Fiyatı 220 TL’dir.

6- Mac In Extreme Dimension Maskara

Belirgin kirpikleriniz ile dikkat çekmek için kullanabileceğiniz en iyi maskaralar arasındadır. Çarpıcı bir görünüm ile kirpiklerinizi kıvırarak uzun bir görünüm sağlar. Haciminden ödün vermeyen maskara 189 TL’dir.

7- Maybelline New York Lash Sensational Maskara

Kirpikleri tek tek ayıran ve en ufaklarına bile erişen maskara fırçası yelpaze etkili özelliği ile belirginleştirir. Fiyatı 114 TL’dir.

8- NYX Doll Eye Maskara

İçeriğindeki kirpik besleyicileri ile kirpiklerinizin yıpranmasına izin vermeden çarpıcı kirpiklere sahip olmanızı sağlar. Formülü suya dayanıklı maskara 79,90 TL’dir.

9- Flormar Precious Curl Maskara

Tekrar üstüne sürüldüğünde bile kremsi yapısı ve kıvrık fırçası sayesinde kirpiklerinize canlılık kazandırır. Precious Curl 89,99 TL fiyatındadır.

10- Rimmel London Extra 3D Maskara

Yoğun siyah bir görünüm ile bakışlarınızı değiştirecektir. Uzun ve hacimli kirpik görünümü sağlayan maskara 79,90 TL’dir.

İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=QGIm9CqOqMM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu