Alışveriş Rehberi

En İyi Epilasyon Aleti Hangisi?

instagram takipçi hilesi

Günümüzde epilasyon yapmak için kuaföre ya da güzellik salonuna gitmeyi birçok kişi tercih etmiyor. Çünkü, birçok ürün evde gereken tüm bakımları yapabilmeyi ekonomik ve kolay hale getiriyor. Bu ürünlerden bir tanesi olan epilasyon aleti ya da başka bir deyişle epilatör; bakımlı ve temiz olmayı sağlıyor. Fakat epilasyon aletlerinde yüzlerce markanın yüzlerde çeşidi bulunuyor. Eğer siz de en iyi epilasyon aleti hangisi sorusu ile karşı karşıya kaldıysanız yazımızın tamamını okuyabilir, en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

En İyi Epilasyon Aleti: Philips Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı

en iyi epilasyon aleti

Kullananların en beğendiği ürünler arasında Philips markası yer alır. Tüyleri 3 kullanımda yüksek oranda yok eden Lumea Prestige, 60 günlük deneme süresine izin verir. Eğer tüylerinize kalıcı bir çözüm arayışındaysanız ürünü denemenizi tavsiye ediyoruz. Dermatologlar ile birlikte geliştirilen ürünün vücut ve yüz için farklı başlıkları bulunuyor.

Gelelim acı hissine: Ürünün atım seviyeleri farklılık gösteriyor. Eğer 4 – 5 seviyelerde atım yaparsanız ve acıya alışkın değilseniz sizin için biraz zor gelecektir. Kullanıcılar acısını iğne batmasına benzetiyor. Özellikle lazer deneyiminiz yoksa bu seviyelere dayanmakta zorluk çekebilirsiniz. Fakat sadece 3 kullanımda tüylerinizin biteceğini göz önüne alırsak denemeye değer olduğunu söyleyebiliriz.

Ürünün fiyatı ise genel olarak 3000 – 4000 TL civarında.

Arzum AR5029 Rosy Epilatör

en iyi epilasyon aleti

Kullanıcıların en beğendiği epilatörlerden bir tanesi olan Arzum Rosy, cımbız sistemine sahiptir. Bu sayede en kısa tüyleri bile alabilir.  Kablolu bir ürün olması biraz can sıkıcı olsa da fiyatların ekonomik olması tercih edilme nedenleri arasında yer alır.

Gövdesi ergonomiktir. Hem tutarken hem de kullanırken hiçbir zorluk yaşamazsınız. Kullanıcılar Arzum Rosy isimli ürünün en kısa tüyleri bile aldığını söylemişlerdir.

Fiyatı ise 100 – 200 TL arasında yer alıyor.

Rowenta IPL Instant Soft Compact Epilasyon Cihazı

en iyi epilasyon aleti

Birçok alanda başarısını ve kalitesini konuşturan Rowenta, söz konusu epilasyon cihazı olduğunda da adından söz ettirmeye devam ediyor. Rowenta’nın IPL teknolojisini bünyesinde barındıran epilasyon cihazının roll onlu kısmı ilgileri üzerine çekiyor.  Rahat ve kolay kullanım imkanı sağlamasının yanı sıra UV korumaya sahip bir cihaz. 5 yoğunluk ayarına sahip olan cihazı; bacak, kol, bikini bölgesi ve koltuk altında kullanabilirsiniz.

Düzenli kullanımda etkilerini görebileceğiniz Rowenta epilasyon cihazı 1000 – 2000 TL arasında değişen fiyat aralıklarına sahiptir.

Braun Silk-epil 3 3170 Bacaklar Için Epilatör

epilasyon

Braun Silk – Epil serisini duymayan yoktur. Bacaklar için özel olarak üretilen epilatör, kolay kullanımı ile müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Epilasyon cihazında bulunan ışık işleri kolay hale getirmesiyle de tercih ediliyor. Kablolu kullanılan bu üründe hızı kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, ürünün yüzeyinin özel olarak tasarlanması sayesinde adeta cildinize masaj yaparak uygulama imkanı elde edersiniz.

Silk Epil 3 cihazın fiyat aralıkları ise 200 -300 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Philips Bre225/05 Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör

epilasyon

Yıkanabilir başlığa sahip olan epilatör de kablolu özelliğe sahiptir. Ekonomik ve kaliteli ürün arayışındaysanız bu epilatörün tam olarak size uygun olduğunu söyleyebiliriz. Küçük ve işlevsel olması sayesinde kullanımının da kolay olduğunu söyleyebiliriz.

Fiyat aralıkları ise: 200 – 300 TL arasında yer alıyor.

En İyi Epilasyon Aleti Hangisi? ile ilgiler videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu