Alışveriş Rehberi

En İyi 5 Bluetoothlu Kulakiçi Kulaklık Modeli

En İyi Bluetoothlu Kulakiçi Kulaklık Modelleri Nelerdir?

instagram takipçi hilesi

Kulakiçi kulaklık modelleri, Apple dahil bir çok markanın piyasaya sürdüğü bir bluetooth kulaklık modellidir. Kablosuz olması, sadece kulağınıza oturan kısmının olması ve şarj aletini kolaylıkla yanınızda taşımanız bu model kulaklıkları seçilmesinde büyük rol oynayan bazı avantajlı yönlerdir.

Her firma çıkardığı kulaklığa kendi ismini vermektedir. Fakat fiziksel olarak hepsi bir airpods modelidir. Kulakiçi kulaklık modelleri gün geçtikçe evrim geçirmektedir. Sizde piyasada bulunan en iyi kulakiçi kulaklık modellerini merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre. işte piyasada bulunan en iyi bluetoothlu kulakiçi kulaklık modelleri…

kulakici kulaklik 1 ve one cikan min

 

Piyasada Bulunan En İyi Kulakiçi Kulaklık Modelleri

1 – Apple Airpods Pro

Böyle bir liste yapmışken Apple’ı almamak olmazdı. Bu model kulaklıkları ilk piyasaya süren bir firmadır. Şu anda piyasada bulunan en iyi kulakiçi kulaklık modelidir. Apple, daha fazla iPhone kullanıcısını gerçek kablosuz katlamaya çekmek için aktif gürültü engelleyici ve daha iyi bir tasarım sunan yeni gerçek kablosuz kulaklıklarını piyasaya sürdü.

Bununla birlikte, güçlü ses kalitesine sahip iyi oturan bir kulaklık arayan bir iPhone kullanıcısıysanız, yeni AirPod’lardan tam size göredir. AirPods Pro’nun ses kalitesi eski nesline göre kesinlikle arttı. Çünkü önceki yineleme vokal ve basa kayda değer bir vurgu mevcuttu. Bu da bu kulaklıkların pop hayranları için klasik müziğe veya daha fazla orkestra sesine katkıda bulunan daha doğal bir sunumdan daha iyi olduğu anlamına geliyor.

kulakiçi kulaklık 2

2 – Sony WF-1000XM3 True Wireless Earbuds

Kablolu kulaklıklarda gürültü engelleyici bulmanın hala nadir olduğu düşünüldüğünde, Sony’nin onu sadece kablosuz değil, aynı zamanda gerçek kablosuz bir çift halinde üretmeyi başarması da gerçekten çok etkileyicidir.

Çünkü Sony WF-1000XM3, bir çift kulaklık için son derece iyi bir gürültü önleme seviyesi sunmayı başarıyor. Bir çift kulak üstü kulaklıkla aynı izolasyonu sunmayacaklar. Ancak bu daha şık form için değerli bir takas olabilir. Ses seviyesi ve kalitesi son derece iyidir. Uzun giden şarj süresi ile tercih listenize gönül rahatlığı ile dahil edebilirsiniz.

kulakiçi kulaklık 3

3 – Samsung Galaxy Buds

Samsung, Galaxy Buds ile doğru yolu buldu gibi dözüküyor. Buds modelinin dış gövdesi ve kasanın şık tasarımı üzerinde sedef etkisi sevdi ve rahat ve güvenli hissettiklerini gördük. Apple modelleri ile şu an için iyi bir rekabet içindedir.

Bu gerçek kablosuz model tarafından sunulan ses kalitesi, derin bas ve geniş bir açık ses sahnesiyle de çok iyidir. Sadece bazı kullanıcılar tarafından özellikle uzun süre kullanımdan sonra ısındığı belirtilmektedir.

Buradaki bir başka dezavantaj, ortam gürültüsü ve ekolayzer ön ayarları gibi uygulamada bulunan diğer özelliklerin kullanışlı olmasıdır.  Fakat her zaman doğru şekilde çalıştığı maalesef söylenemez.

kulakiçi kulaklık 4

4 – Huawei FreeBuds 3

FreeBuds 3, Huawei firmasının piyasaya sunduğu en iyi kulaklıklardan biridir. Sevgililer gününe özel kırmızı bir rengi de satışa sunmuşlardır.

Dolphin Bionic tasarım teknolojisi, müziği derin ve kaliteili bir biçimde kulağınıza aktarırken daha rahat ve dengeli bir deneyim için kulaklarınıza tam olarak oturur. Konfor bakımından hiçbir eksiği yoktur. Bluetooth 5.1 teknolojisi barındıran bu model ile kesintisiz müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

kulakiçi kulaklık 5

5 – Samsung Gear Icon X

Samsung Gear Icon X, modelini bu listemize eklemesek kendimizi eksik hissedebilirdik. Şirin bir tasarıma sahip olan Samsung Gear Icon X, dahili hafızası sayesinde telefonunuzu yanınızda taşımasanız bile müzik keyfini yaşamanıza olanak sağlar.

4 GB hafıza alanı sayesinde müziklerinizi rahatça depolayabilrisiniz. Android 4.4 üzeri tüm android telefonlar ile sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Şarj süresi bluetooth kullanımında ortalama 1,5-2 saattir. Ayrıca farklı sağlık aplikasyonları ile senkronize şekilde çalışmaktadır.

kulakiçi kulaklık 6

Kulakiçi Kulaklık ile ilgili videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu