Alışveriş Rehberi

En İyi 7 Tüy Sarartıcı Markası

instagram takipçi hilesi

Tüy sarartıcı markaları nelerdir? Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte özellikle kadınlar için tüy problemi can sıkıcı hale gelir. Siyah, kalın ve inatçı tüyler her kadının kabusudur. Tüylerle savaşmak için birçok yöntem bulunur. Bunlardan bir tanesi de tüy sarartmaktır. Eğer tüy sarartmak konusunda bilginiz yoksa buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Bu yazımızda en iyi 7 tüy sarartıcı markası hakkında araştırma yaptık.

Sesu Tüy Sarartıcı Krem

En İyi 7 Tüy Sarartıcı Markası

Sesu, kadınlar tarafından vazgeçilmez olmayı başaran bir markadır. Tüy sarartma konusunda da başarıyla adından söz ettiren marka, papatyalı içeriği ile sıklıkla tercih edilir. Sadece kol ve bacak bölgesinde kullanılabilen ürün, tüylerin koyu renkli görünümünü ortadan kaldırır.

Ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Birkaç dakika içinde tüylerin siyah görünümünü ortadan kaldırır. Ürünün inceleme videosunu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Vi vet

En İyi 7 Tüy Sarartıcı Markası

Birçok kadın Sesu markasından ziyade, Vi vet’i tercih ettiğini belirtir. Vi vet markasının tercih edilme nedenleri arasında kullanıcı yorumları yer alır. Kullanan kişiler kısa sürede ortaya çıkan pozitif sonuçtan oldukça memnun kaldığını sıklıkla belirtir.

Ürünü kullanan kişiler herhangi bir alerjik reaksiyon yaşamadığını söylemiştir. Ancak yine de ilk kullanımdan önce ürünün bilek bölgesinde denenmesini tavsiye ediyoruz.

Sally Hansen Extra Strength Creme Hair Bleach Tüy Sarartıcı

En İyi 7 Tüy Sarartıcı Markası

Birçok ürüne kıyasla yüksek fiyat segmentinde yer alan Sally Hansen markası, tüyleri beslemeden sarartıcı etki ortaya koyar. Tüylerin sararmasını ve görünümün estetik hale gelmesini sağlar. Ürün kızarıklık ve tahriş hissine neden olmamasıyla tercih edilir.

Ürün tüylerin durumuna göre ayda 1 defa kullanıma uygundur.

AGISS Tüy Sarartıcı

En İyi 7 Tüy Sarartıcı Markası

Ekonomik fiyat segmentinde yer alan Agiss markası, tüylerin sararmasını sağlar. Fakat ürün birçok kişide yanma ve kızarıklık oluşmasına neden olur. Bu nedenle hassas ciltli kişilerin kullanımına uygun değildir. Kol ve bacak bölgesine kullanılabilir. İçinde E vitamini bulunur.

Epilady Tüy Sarartıcı Krem

En İyi 7 Tüy Sarartıcı Markası

Kıl köklerini sarartmakla kalmayıp, aynı zamanda inceltmeyi vaat eden ürün birçok kişinin tercihidir. Ancak kullanan kişiler hafif kaşıntı yaşadığını belirtir. Çok hassas kişilerin kullanımına uygun olmadığını söylemekte fayda olduğunu düşünüyoruz. Markanın ürünlerini internet üzerinden temin edebilirsiniz.

My Jolinda Jolen Creme Bleach Tüy Sarartıcı

En İyi 7 Tüy Sarartıcı Markası

Yine yüksek fiyat segmentinde yer alan bir ürün önerisi vereceğiz. Yüz ve vücut kılları için kullanıma uygun olan ürün, doğal ten rengine etki etmez. Tüylerin doğal bir şekilde sararmasını sağlar. Bu marka ülkemizde yeni bilinmeye başlamıştır. Fiyat aralıklarının zamanla daha çok düşeceğini tahmin ediyoruz.

Clemy Papatya Özlü

En İyi 7 Tüy Sarartıcı Markası

Clemy markası, papatya özlüdür. Yüz, bacak ve kol bölgesinde kullanıma uygundur. Ekonomik fiyat segmentinde satışa sunulur. Ürünün kokusundan ve ortaya koyduğu etkiden memnun olmayan kişiler vardır. Ancak yine de birçok kullanıcı severek kullandığını belirtir. Ürün kaş bölgesinde kullanıldığında farklı renklerin çıkmasına neden olabilir.

En İyi 7 Tüy Sarartıcı Markası Hakkında Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu