Otomobil

En İyi 7 Kişilik Araba Modelleri

instagram takipçi hilesi

Fiyat-performans açısından beklentinin karşılandığı 7 kişilik araba modelleri önerilerini sizler için inceledik. Kalabalık aileler için, bol tatil yapanlar, bol bagajı olanlar için birebir olan bu araçları sizler için tek tek inceledik. Seçtiğimiz en iyi 3 aracı sizlerle paylaşıyoruz.  Kalabalık ailelerin, konfor dostları 7 kişilik arabalardır. Bagaj alanının geniş, koltukların 7 kişilik olmasıyla tercih edilen arabalar arasında yer alıyor.

En İyi 7 Kişilik Araba Modelleri

Peugeot 5008

Araç tamamen yenilikçi haliyle piyasaya sunulmuştur. Dış, iç etmenler olsun, ekran sistemi olsun tam anlamıyla konfor kavramını karşılayabilmektedir. Ön tamponun alt kısmında bulunan kısımda krom detaylar kullanılmış. Aynı şekilde camların çerçeveleri ve kapı altları da krom detaylıdır.

Far detayları aslanpençesi şeklindedir. İç kısım olarak tamamen modern bir görünüşe sahiptir. Benzinli ve dizel motor seçenekleri vardır bu iki model içinde araç otomatiktir. Fiyat olarak ortalama 409.900 TL civarlarındadır. Benzinli model;

  • Şehir içinde yakıt tüketiminde (100 km)7,0 litre
  • Şehir dışı yakıt tüketiminde (100 km) 4,8 litre
  • Karma olarak (100 km) 5,6 litre yakmaktadır.

Dizel modeller için;

  • Şehir içinde yakıt tüketiminde (100 km)4,5 litre
  • Şehir dışı yakıt tüketiminde (100 km) 3,9 litre
  • Karma olarak (100 km) 4,1 litre yakmaktadır.

7 kişilik araba modelleri : Peugeout 5008 Test Sürüşü Videosu

BMW X7

BMW araç olarak oldukça tercih edilenler arasındadır. En büyük sebebi yapılan hızın hissedilmiyor olması ve konforudur. Araçlarda konfor, az yakım gibi özellikler oldukça önemli olduğu gibi araç içi detaylar ve araç dışı detaylar da alıcıların ilgi odağıdır. BMW motor hacmi, performans ve bagaj açısından oldukça tercih edilebilirdir.
BMW X7 fiyatları şuan 1.130.000 TL’dir.

Araç fiyat-performans oranına bakıldığında oldukça birbirini karşılamaktadır. Ama bütçe olarak, bu meblağlara çıkamayan bireyler, diğer konforlu araçları da tercih edebilirler.

BMW X7 Test Sürüşü Videosu

Audi Q7

SUV sınıfının en iyi araçlarından birisidir. 2005 ve 2009 yılında yapılan yenilikler, 2019 yılı içinde geliştirilmiş ve daha yenilikçi hale getirilmiştir. Motor hacmi, yakıt tüketimi ve araç kaldırma gibi önemli sistemsel özelliklerde yenilik, müşteri memnuniyeti ve refahı sağlanmış durumdadır. Fiyat-performans açısından, SUV sınıfının en çok tercih edilebilir aracıdır diyebiliriz. Audi Q7 Fiyatları şuan 840.000 TL civarındadır.

Motor gücü: 3.0 LT V6 TDİ 272 beygir 600 nm tork
Bagaj Hacmi: 890 LT
Boş ağırlık olarak; 2070 KG
Şanzıman olarak 8 ileri, Maksimum hız: 234 km/s
Yakıt Tüketimi olarak ise, şehir içinde ortalama 6.2 LT, şehir dışında 5,4 LT yakmaktadır.

Audi Q7 Test Sürüşü Videosu

Kaynak
YoutubeGoogle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu