Alışveriş Rehberi

En İyi 7 Dik Süpürge Modeli

instagram takipçi hilesi

Dik süpürge, kimi zaman çalışanlar için oldukça kullanışlı oluyor diyebiliriz. Günlük temizlikte kullanılan ve ana temizliğe yardımcı olarak nitelendirilebilecek olan süpürgelerin kullanımı genelde hem kolay hem de hızlı oluyor. Yer olarak da fazlalık yapmayan süpürgelerin en iyisini seçmekte zor gibi gözükse de tabi ki değil.

En İyi 7 Dik Süpürge Modeli

Dyson V8 Animal Plus

en iyi yedi dik supurge modeli1

Dyson markasının bu konuda en üst düzeylerde olduğunu hepimiz hemen hemen biliyoruzdur. Dik süpürge fiyatlarında en iyisini almanıza kimi zaman gerek yoktur diyebiliriz. Fakat yine de kötüsünü almak yerine orta düzeyde dik süpürge almanızı öneririz.

Dyson V8 Animal Plus da fiyatlar ortalama olarak 4.999 TL civarındadır. Dyson markasının V8 Absolute, V10 Absolute, V12 Detect Slim Absolute , V10 Cyclone, V10 Cyclone Absolute ve V7 Motorhead Origin çeşitleri de bulunuyor. Hepa filtresi bulunuyor. Siklon filtresi yok. Kuru olarak çalışan dik süpürgenin çalışma süresi 40 dakika, güç değeri ise 21.6 Volttur.

Viomi A9

en iyi yedi dik supurge modeli2

Viomi’de dik süpürge konusunda oldukça kullanışlı markalardan birisidir. Viomi markasının da dik süpürge çeşitliliği fazladır. Çalışma süresi ortalama 60 dakika, güç değeri ise 25,2 volttur. Motor gücü ise 400 Watt’dır. Hepa filtresi bulunuyor. Ses seviyesi ise 71 dB’dir.

Tek tuşa boşaltılabilen toz haznesi, değiştirilebilir ve yıkanabilir filtreleri, değiştirilebilir aksesuarları ve fırçalarıyla oldukça pratik kullanıma sahiptir. Şarj süresi 55 dakika olarak giden süpürgenin fiyatı 2,565 TL’dir.

Xiaomi G9

en iyi yedi dik supurge modeli3

Xiaomi markası da son dönemlerde teknolojik aletler konusunda çığır açan markalar arasında yer alıyor. Çalışma süresinin 60 dakika olması, motor gücünün 100 watt olması ile de tercih edilebilir hale gelmiştir. Hepa filtesi bulunan dik süpürgenin ses seviyesi 72 dB’dir. Tek elle bile kullanılabilen dik süpürgenin, kablosuz olarak kullanılıyor olması da çok avantajlı denilebilir. 3.5 saatte tam şarj olan süpürgenin fiyatı 3508 TL’dir.

Fakir Franky Pro

en iyi yedi dik supurge modeli4

Fakir markasının teknolojik aletler konusunda başarısını övmenin pek anlamı yok diyebiliriz. Fakat yine de dik süpürge konusunda da bu başarısının devamını sağladığını söyleyebiliriz. 3 saatte şarjı tam dolan süpürgenin kullanım süresi maalesef ki diğerlerine göre daha kısa.

25 dakika kullanılabilen süpürgenin kablosuz ve torbasız olması kullanışlı hale getiriyor. Filtre sistemi ile havayı ikiye bölen, temiz havadan toz ve döküntüleri ayıran iki siklondan oluşuyor. Mobilyalarda evcil hayvan tüylerinin alınmasında oldukça etkilidir. Döner başlıklı olmasıyla da tam bir fiyat-performans ürünü denilebilir. 2,235 TL ile satışta olan ürün almaya değerdir.

Philips FC6823/01 SpeedPro Max

en iyi yedi dik supurge modeli5

Şarj kapasitesi olarak en yüksek olanlardan birisidir. Yaklaşık olarak 1 saate kadar sabit güçte çalışma garantisi vardır. Diğer yandan duvara asılabilen bataryası ile de rahat depolama avantajı sunuyor. 360 derece çekim gücü sağlayan başlığı ile evin tüm köşelerine temizlik imkanını rahatça sunuyor. Akıllı güç kontrol sistemi ve cihazın üst kısmında bulunan kontrol paneli ile de emiş gücü değiştirmeye olanak sağlıyor. Fiyatı 5,599 TL’dir.

İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu