Alışveriş RehberiKişisel Bakım

En İyi 5 Küllü Kumral Saç Boyası

instagram takipçi hilesi

Evde saç boyamak biz kadınların vazgeçilmez alışkanlıkları arasında yer alıyor. Özellikle saçlarında sık sık değişiklik yapmayı seven kişiler, her seferinde yeni bir renge aşık oluyor. Neredeyse her kadının vazgeçilmez renkleri arasında yer alan küllü kumral, farklı markalar tarafından satışa sunuluyor. Bugün size en iyi 5 markanın küllü kumral saç boyası hakkında araştırma yaptık.

En İyi 5 Küllü Kumral Saç Boyası

En iyi 5 küllü kumral saç boyası

Kozmetik sektörünün olmazsa olmazları arasında saç boyası yer alıyor. Saç boyası dosyası hayli kalabalık. Ancak bazıları saça zarar vermekten ve istenmeyen renkleri meydana getirmekten başka bir fayda sağlamıyor. Bazı markalar ise üstün performans ortaya koyarak adından söz ettiriyor. İşte boya dünyasının en iyi 5 markası:

1. Davines Mask Vibrachrom 8,1 Açık Küllü Kumral Saç Boyası

En iyi 5 küllü kumral saç boyası

Davines, saç bakım konusunda adeta bir dev haline gelmiş markadır. Davines markasının saç boyaları diğerlerine kıyasla biraz yüksek segmentlerde yer alıyor. Ancak Davines’in kalitesi vazgeçilmez olmasını sağlıyor. Yapısı oldukça güzel olan boya, bitkisel olmasıyla da tercih ediliyor. Beyazları kapatma konusunda da kalitesiyle adından söz ettiren açık küllü kumral rengi, turunculaşmaya da neden olmuyor.

İlginizi çekebilir: Saç Derisinde Kabuklanma Neden Olur? Nasıl Geçer?

2. Phyto Color 7 – Kumral (Bitkisel Saç Boyası)

kumral saç boyası

Phyto markasının saç boyalarına ulaşmak biraz zor oluyor. Genellikle eczanelerde satışa sunulan ürün, 7 numaralı rengiyle tercih ediliyor. Saçlarda doğal tonları yakalamak isteyen kişilerin tercihi olan 7 numara, beyazları etkili şekilde kapatıyor. Ayrıca saçlara zarar vermeden üzerindeki rengi tam olarak yakalamanızı sağlıyor. Saçların matlıktan kurtularak, parlak hale gelmesi için de Phyto markası mükemmel bir tercihtir.

3. Loreal Inoa 7.1

En iyi 5 küllü kumral saç boyası

Loreal markası ekonomik ve yüksek fiyat segmentlerinde saç boyalarına ev sahipliği yapıyor. Inoa saç boyalarında ön plana çıkan en önemli detay yüksek kaliteli olmasıdır. 7.1 renginin ortaya koyduğu yüksek performans, kullanan kişilerin tekrar tekrar tercih etmesini sağlıyor. Üründe amonyak bulunmuyor. Ayrıca kokulara karşı hassasiyet problemi olan kişiler de güvenle kullanabiliyor.

4. Kyana Herboria Max 7

 küllü kumral saç boyası

Markanın tüm boyaları beğeniyle karşılanıyor. Amonyaksız bir marka olmasının yanı sıra; profesyonelliği ile de tercih ediliyor. Boya markası, yarı kalıcıdır. Paraben içermeyen boya, güneş ışınlarının zararlı etkilerinden yıpranan saçları onarır.

İlginizi çekebilir: Saç Bakımı Nasıl Olmalı? Nelere Dikkat Edilmeli?

5.Küllü Kumral Saç Boyası: Wella Ullimina Saç Boyası – 7 Orta Kumral

küllü kumral

Üründe 3D teknolojisi kullanılmıştır. Saça boyut ve dolgunluk kazandırır. Boyanın uzun süre kalıcı ve parlak görünmesini sağlar. Ancak yukarda bahsettiğimiz ürünlerde genellikle amonyak kullanılmıyordu. Bu marka, amonyak kullanıyor. Bu nedenle hassas olan ve saçlarına zarar vermek istemeyen kişilerin daha dikkatli seçim yapmasını öneriyoruz.

En İyi 5 Küllü Kumral Saç Boyası Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu