Alışveriş Rehberi

En İyi 15 Termos Tavsiyesi

instagram takipçi hilesi

en iyi termos tavsiyesi

En İyi 15 Termos Tavsiyesi: Günlük yaşantınızda, kampta, piknikte, yolculukta içeceklerinizi  tercihinize göre sıcak veya soğuk muhafaza eden yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz en iyi 15 termos tavsiyesini bütçenize ve kullanım alanınıza göre araştırdık. Gelin hep beraber inceleyelim.

En İyi 15 Termos Tavsiyesi

Stanley Adventure Vakumlu Termos

en iyi 15 termos tavsiyesi 2 768x768 1

Listemizin ilk sırasında yer alan Stanley şık ve portatif tasarımı ile dikkat çekmektedir. İstediğiniz yere rahatlıkla yanınızda taşıyabilir, vakum yalıtımı sayesinde içeceklerinizi 24 saat sıcak ve soğuk (buz konulduğunda 120 saat )tutar.  Sızıntı yapmayan yalıtımlı kapağını bardak olarak da kullanabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam malzemesi ile  Stanley ömür boyu kullanım sözü ile arabada, işte, kampta, piknikte her an her yerde yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Thermos JNL-600

en iyi 15 termos tavsiyesi 3 768x768 1

Dayanıklı yapısı ve paslanmaz çelik gövdesi ile portatif tasarımı ile rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Çift vakum yalıtımı sayesinde içeceğinizi 10 saat sıcak, 24 saat soğuk tutar. Kolay açılabilir kapak sayesinde içeceklerinizi rahatça içebilirsiniz. Kolay çıkarılabilir ve temizlenebilir ağızlık ile istediğiniz zaman kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Contigo Westloop Termos Mug

en iyi 15 termos tavsiyesi 4 768x768 1

Termal yalıtım ve vakumlu yalıtım çelik yapısı ile içeceğinizi 12 saate kadar soğuk 5 saate kadar sıcak tutar. AutoSeal teknolojisi ile bardağınızı tek elle rahatça kullanabilirsiniz. Bpa içermez. Kolay temizlenir ve kapağı bulaşık makinesinde yıkanabilir. 

Cooker Termos

en iyi 15 termos tavsiyesi 5 768x1152 1

Cooker termos paslanmaz ve kırılmaz çelik yapısı ile yerli üretimdir. 12 saat sıcak ve soğuk ısıyı koruyabilir. Piknikte, kampta, ofiste, okulda her yerde rahatça kullanabilirsiniz.

Pratigo Termos Mug

en iyi 15 termos tavsiyesi 6 768x1152 1

Tarım bakanlığınca test edilmiş ve onaylanmış bu ürün akıllı taban tasarımı sayesinde çarptığınızda ya da ittiğinizde devrilmez. Bpa ve kanserojen madde içermez . 6 saat boyunca içeceklerinizi sıcak veya soğuk tutar. Kapak üzerindeki açılıp kapanan içme deliği sayesinde tüm kapak açılmadan rahatlıkla içebilirsiniz.

Rossel Premium Kingston Aloha Termos

en iyi 15 termos tavsiyesi 7 5 768x1152 1

İçeceklerinizi 15 saat sıcak, 20 saat soğuk tutar. Gıdaya uygun paslanmaz çelikten üretilmiştir. Hiçbir zararlı madde içermeyen bu ürün geri dönüşüm özelliği ile çevrecidir. Genelde kamp termosu olarak bilinen Rossel Premium Kingston Aloha Termosu güvenle kullanabilirsiniz.

Jack Wolfskin Termos

en iyi 15 termos tavsiyesi 8 768x768 1

Portatif görünümü ile yanınızdan ayıramayacağınız bu termos 24 saat boyunca iceceklerinizi sıcak ve soğuk tutar. Bpa içermeyen çelik malzemeden üretilmiştir.

Realx Led Sıcaklık Göstergeli Termos

en iyi 15 termos tavsiyesi 9 768x768 1

Akıllı cip sayesinde sıcaklığı tam olarak okur ve hafif bir dokunuşa duyarlıdır. Led sıcaklık göstergesi ile su sıcaklığını anlık olarak kapağını açmadan takip edebilirsiniz. Çay demlemek için su ile çayınızı ayıran paslanmaz çelik çay filtresi mevcuttur. Silikon altlık tasarımı ile düşmez, devrilmez. Seyahatlar için uygundur.

Korkmaz Termos Mug

en iyi 15 termos tavsiyesi 10 768x768 1

500 Ml. Sıvı Kapasitesi her yere yanınızda götürebilirsiniz. İç ve dış kısmı paslanmaz çelikten üretilmiştir. Sızdırmaz kapak sistemine sahiptir. Böylelikle içecekleriniz dökülmeden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ağız kısmı geniştir kolay temizlenebilir.

Puro H2o Paslanmaz Çelik Termos

en iyi 15 termos tavsiyesi 10

Paslanmaz Inox çelikten üretilmiş olan Pro termos uzun ömürlülük ve dayanıklılık sağlamaktadır. Vakumlu kapak ve çift yalıtımı sayesinde içeceklerinizi 12 saate kadar sıcak tutar. Geri dönüştürülebilir, çevre dostu bir üründür.

Daphnela LED Sıcaklık Göstergeli Termos

en iyi 15 termos tavsiyesi 11 768x768 1

Seyahatler, açık hava sporları, piknik, kamp gibi yerlerde kullanıma uygun olan ürün, ideal sıcaklığı kapağını açmadan led göstergesi sayesinde görebilirsiniz. İçeceklerinizi 24 saat soğuk, 12 saat sıcak tutabilme özelliğine sahiptir.Ayrıca paslanmaz çelik çay filtresi mevcuttur.

Fellow Carter Move Mug

en iyi 15 termos tavsiyesi 12 768x768 1

Fellow Carter Mug, estetik ve çok sık bir görünüme sahiptir. Birçok bardak tutucuya uyumlu olarak üretilmektedir. Pratikliği sayesinde her yere taşıma kolaylığı sağlamaktadır. İçeceklerinizi 12 saat sıcak, 24 saat soğuk tutarken buz takviyesi ile birlikte iki güne kadar içeceğinizi soğuk tutabilmektedir.

Mannhart by Spigen B201

en iyi 15 termos tavsiyesi 13 768x845 1

Paslanmaz çelik materyali sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sağlamaktadır. Soğuk ve sıcak içeceklerinizi 24 saat boyunca koruyabilmektedir. Seyahatleriniz için pratik ve hafiftir. Araç bardak tutucularına uygun olarak tasarlanmıştır.

EW’s Kitchenware Termos

en iyi 15 termos tavsiyesi 14 768x768 1

Dış gövdesi Akrilik malzeme iç bölümü ise bpa içermeyen camdan üretilmiştir. Iç kısmının cam olmasından dolayı koku yapmamaktadır. İçeceklerinizi 12 saat sıcak, 24 saat boyunca soğuk tutma özelliğine sahiptir. Pikniklerde, kamplarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Schafer Antibakteriyel Çelik Termos 

en iyi 15 termos tavsiyesi 15 768x768 1

İç gövdesinin antibakteriyel oluşu ile bakteri oluşumunu engeller. İçeceklerinizi 12 saat boyunca sıcak ve soğuk tutar. Ergonomik ağız yapısı ile kolayca içeceğinizi bardağınıza dökebilirsiniz. Kamplarda, pikniklerde kullanım alanına uygundur. 2 litrelik geniş hacme sahiptir.

En İyi 15 Termos Tavsiyesi ile ilgili videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu