Alışveriş Rehberi

En İyi 10 Kahve Makinesi Tavsiyesi

instagram takipçi hilesi

En İyi 10 Kahve Makinesi Tavsiyesi: Son yıllarda kahve tüketimi büyük bir hızla artış göstermektedir. Geleneksel Türk kahvesinin yanında filtre kahve, cappuccino gibi kahveler de oldukça tercih edilmektedir. Güne kahvesiz başlayamayanlar, gün içinde kahve içmeden olmazsa olmaz diyenlerdenseniz kahve tutkunlarına uygun en iyi 10 kahve makinesi tavsiyesine göz atabilir, aşağıdaki videodan detaylıca inceleyebilirsiniz…

En İyi 10 Kahve Makinesi Tavsiyesi

En İyi 10 Kahve Makinesi Tavsiyesi

Philips Tam Otomatik Kahve Makinesi

En iyi 10 kahve makinesi tavsiyesi 2 368x405 1

En iyi 10 kahve makinesi tavsiyesi arasında bulunan Philips Otomatik kahve makinesi ile Espresso, capuccino, latte ve sade kahve hazırlayabilirsiniz. Eşsiz tasarımı ile birbirinden lezzetli mükemmel 12 çeşit kahve hazırlayabilme imkanı sağlayan Philips kahve makinesi ile isteğinize göre süt ve kahve miktarını ayarlayabilirsiniz. Sezgisel ekran ile kahvenizi kolayca seçebilirsiniz. Kurulumu ve temizliği kolaydır.

Delonghi Vintage Kahve Makinesi

En iyi 10 kahve makinesi tavsiyesi 3 405x405 1

En iyi Vintage tasarımı ile dikkat çeken Delonghi 6 farklı kahve yapabilme özelliğine sahiptir. Buhar, hava ve süt karışımı ile köpüklü mükemmel cappuccino’ya dönüştüren süt köpürtücü sistemi ile size eşsiz kahve içimine davet etmektedir.

Siemens EQ.6 Plus Tam Otomatik Kahve Makinesi

En iyi 10 kahve makinesi tavsiyesi 4 768x496 1

Onetouch doublecup fonksiyonu ile aynı anda 2 farklı kahve hazırlama imkanı sağlayan Siemens EQ.6 Plus ile  tek tuşla istediğiniz kahveyi içme deneyimi yaşatıyor. 12 farklı kahve yapabilme özelliğine sahiptir. Her kahveden sonra Automilk clean süt temizleme özelliği sayesinde buharla tam otomatik temizleme sağlamaktadır.

Karaca Hatır Plus Kahve Makinesi

En iyi 10 kahve makinesi tavsiyesi 5 405x405 1

 

Tek seferde 5 kişilik Türk kahvesi veya filtre kahve hazırlayabileceğiniz Karaca Hatır Plus 5 farklı renk seçeneği sunmaktadır. Kahvenizi ideal demleme sıcaklığını otomatik olarak ayarlar böylece kahveniz hazır olduğunda size uyarı sistemi verir. Filtre kahveyi 30 dakika sıcak tutabilme özelliğine sahiptir. Karaca Hatır Plus renk seçenekleri ve tasarımı ile mutfağınıza şıklık katacak en iyi 10 kahve makinesi tavsiyesi arasındadır.

Nespresso Creatista Pro Kahve Makinesi

En iyi 10 kahve makinesi tavsiyesi 6 405x405 1

 

Tek bir tuşla Capuccino, Americano, Latte, Macchiato hazırlarken aynı anda istediğiniz kahveyi yapmak için sütünüzü ısıtır. Digital dokunmatik ekranı size yardımcı olur. Süt köpürme ve süt ısı ayarı mevcuttur. Her kullanımdan sonra otomatik buhar temizleme özelliğine ve 9 dakika sonra otomatik kapanma özelliğine sahiptir.

Homend Coffeebreak Filtre Kahve Makinesi

En iyi 10 kahve makine tavsiyesi 7 405x405 1

Geniş cam demliği sayesinde tek seferde 12 kişilik kahve hazırlayabilirsiniz. Kahvenizin tümünün demlenmesini beklemenize gerek kalmadan, kendinize bir fincan kahve alabilmenizi sağlayan Homend kahve makinesi, otomatik damıtmayı durdurur, karafı yerine koyduğunuzda kaldığı yerden demlemeye devam eder.40 dakika kahvenizi sıcak ve taze tutar.

Arçelik Türk Kahve Makinesi 

En iyi 10 kahve makine tavsiyesi 8 768x512 1

6 kişilik fincan kapasitesine sahiptir. Paslanmaz çelik su tankı ve çelik cezveye sahiptir.  Düşük su göstergesi ve taşmayı önleme özelliği bulunmaktadır.

Smeg 50’s Retro Style Filtre Kahve Makinesi

En iyi 10 kahve makinesi tavsiyesi 9 405x405 1

Birden fazla renk seçeneğine sahip olan Smeug kahve makinesi tasarımı ile mutfağınıza şıklık katacaktır. 10 fincan kapasiteye sahip olup, digital led ekranı sayesinde kahvenizin aromasını ve yoğunluğu kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Uzun süre kullanılmadığı durumlarda otomatik olarak kapanır böylece enerji tasarrufu sağlamış olursunuz. Smeug kahve makinesinde  kireçlenme olduğu taktirde digital ekrandan bildirim gelir. Ayrıca damlatma önleyici özelliğine sahiptir.

Arzum Okka Kahve Makinesi

En iyi 10 kahve makinesi tavsiyesi 10 405x405 1

Geleneksel ve modern tasarımı bir araya buluşturan Arzum Okka Arzum Okka en iyi 10 kahve makinesi tavsiyesinde tercih edilenler arasındadır. Közde pişirme özelliğine, sesli ve ışıklı uyarı sistemine ve kendi kendine temizleme özelliğine sahiptir.

Tefal  Köpüklüm Pro

En iyi 10 kahve makinesi tavsiyesi 11 768x609 1

Bol köpüklü kahve deneyimi yaşatan Tefal kahve makinesi kahvenizi damak tadına uygun pişirmeyi sağlar. Paslanmaz çelikten üretilen cezvesi kolay temizlenir. Taşmayı önleyen akıllı sensör sistemine sahiptir, kahveniz hazır olduğunda sesli ve ışıklı uyarı sistemine sahiptir.

Kahve Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kahve tutkunları için kahve makinesi seçmek önemlidir. Americano, filtre kahve, espresso veya cappuccino…Kahve çok çeşitlilik gösterdiği gibi kahve makineleri de türüne göre ayrılmaktadır. Kahve makinenizi alırken en çok dikkat etmeniz gereken şey tercih ettiğiniz kahve tüketiminizdir.

Kahve makineleri genelde aynı şekilde ve aynı hızda çalışır. Önemli olan sizin istediğiniz şekilde kahvenizi hazırlayabilmesi, kahvenizin aromasını ve yoğunluğunu tercihinize göre ayarlayabilmesidir.

Piyasada çok fazla çeşitlilik gösteren kahve makinelerini ihtiyacınıza ve bütçenize uygun kahve makinesi tercih edebilirsiniz. Kendi rutin alışkanlığınıza ve zevkinize, sizin için kolaylık sağlamasına dikkat edin.

En İyi 10 Kahve Makinesi Tavsiyesi ile ilgili videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu