Alışveriş Rehberi

Wero Tech Otomatik Mama Kabı ile Evcil Dostlarınızın Konforunu Artırın

instagram takipçi hilesi

Evcil hayvan sahibi olmak pek çok farklı sorumluluğu beraberinde getirir. Evcil dostların beslenmeleri titizlikle yerine getirilmesi gereken sorumluluklardan biridir. Kediler ve köpeklerin sağlıklı olabilmesi için ihtiyaçlarına uygun mamaları düzenli bir şekilde ve doğru ölçülerde üretmeleri çok önemlidir. Kedilerin ve köpeklerin ana ve ara öğünlerinde yeterli miktarda ve doğru şekilde beslenebilmeleri için kullanılan mama kaplarının ihtiyaçlara uygun olması gerekir. Wero Tech tarafından üretilen otomatik mama kabı evcil dostlarınızın beslenme ihtiyaçlarının doğru ve düzenli bir şekilde karşılanması noktasında önemli bir rol üstlenir.

wero robosupurge

Özellikle sık seyahat eden, uzun çalışma saatleri olan ya da hafta sonları ev dışında aktiviteleri yoğun olan kişiler için otomatik mama kabı etkili bir çözümdür. Bu sayede sürekli evdeymiş gibi evcil hayvanlarını besleme ve besleme programını aksatmama avantajından faydalanabilirler. Siz de otomatik mama kabı ve akıllı robot süpürge gibi ürünleriyle teknolojinin hayatınızı kolaylaştırmasına katkıda bulunan Wero Tech ile tanışın, teknolojinin avantajlarından faydalanmaya başlayın.

Otomatik Mama Kabının Avantajlarını Biliyor musunuz?

Wero Tech otomatik mama kabı; evcil dostlarınızın beslenme süresini, porsiyonlarını, yiyecek tedârikini planlama ve yönetme amacıyla tasarlanmış akıllı bir evcil hayvan besleyici olarak tanımlanabilir. Otomatik mama kabının akıllı telefon ve bilgisayar aracılığıyla kontrol edilebilmesi siz evde olmasanız bile evcil dostlarınızı beslenme programlarının dışına çıkmadan besleme imkanı sağlar.

Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı sayesinde mama koymayı unutma, uyuya kalma, işte uzun saatler kalma ya da uzun süreli seyahatlere çıkma gibi durumlarda evcil dostunuzun beslenme programının bozulması endişesini yaşamazsınız. Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı siz evde yokken bile evcil hayvanlarınızın beslenme ihtiyacını karşılayarak bu konhudaki kaygıları ortadan kaldırır.

Ev dışında olsanız dahi Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı ile evcil dostlarınızı kolayca besleyebilirsiniz. Öğünleri gün içinde istediğiniz zamanlara ayarlayabilir, uzakta olduğunuz zamanlarda ise cep telefonunuz aracılığıyla manuel mama verme imkânını da değerlendirebilirsiniz. Hatta evde ancak yoğun olduğunuz dönemlerde Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı’nın 6 litrelik büyük mama haznesi önemli bir avantaj haline gelir. Geniş mama haznesi uzun süre boyunca mama koyma gerekliliğini ortadan kaldırır.

Wero Tech Otomatik Mama Kabı ile İçiniz Rahat Edecek

Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı 2.0 Megapiksel/1080P HD ve 10 derece geniş açılı ayarlanabilir kamerasıyla hangi mesafede olursanız olun istediğiniz an evcil dostunuzu görme imkanını elde edebilirsiniz. Böylece istediğiniz her an evcil dostunuzun iyi olduğundan emin olabilirsiniz. Otomatik IR-LED aydınlatma özelliği kullanılarak gece karanlığında dahi evcil dostlarınızı görme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı’nda pil haznesi vardır. Bu sayede elektrik kesintisi durumunda evcil dostunuzun konforunun olumsuz yönde etkilenmesi riski bulunmaz. Elektrik kesintisi uzun süreli olduğu ve siz Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı ile bağlantı kuramadığınız durumlarda ise Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı daha önceden yapmış olduğunuz beslenme programına uygun olmak üzere evcil dostlarınızı beslemeye devam eder.

Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı’nın 10 saniyeye kadar ses kaydetme özelliği bulunur. Böylece evinizden uzak olduğunuz zamanlarda, daha önce kaydetmiş olduğunuz sesinizle evcil dostlarınızı yemeğe çağırabilirsiniz. Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı üretilirken gıda ile temasa uygun özelliklere sahip plastik kullanılır. Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı’nda otomatik ters çevirme teknolojisi bulunur. Bu sayede yemek haznesi içindeki kuru mama sıkışmadan sorunsuz bir şekilde çalışması mümkün olur.

İsterseniz Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı’na Tuya App ya da Wero App ile bağlanabilir, kamera açabilir, beslenme saatlerini ayarlayabilir ya da manuel besleme özelliğini değerlendirebilirsiniz. HD kamerasının sağladığı avantaj sayesinde evcil dostunuzu her an yanınızdaymış gibi hissedebilirsiniz.

Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı beslenme zamanının ve mama ölçüsünün ayarlanması konusunda son derece önemli bir avantaj olarak kabul edilir. Sizin evde olmadığınız durumlarda doğru zamanda ve uygun miktarda mama ile evcil dostunuz beslenmeye devam eder. Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı’nın diğer bir avantajı günlük yoğunluk içinde evcil dostunu besleyip beslemediğini hatırlayamayan kişilerin hayatını kolaylaştırma noktasında ortaya çıkar.

Otomatik mama kabı sahip olduğu özel tasarım ve korunaklı yapı sayesinde mamaların bayatlamasını önler. Ayrıca söz konusu tasarım sayesinde mama kaplarının devrilmesi v mama israfı başta olmak üzere pek çok farklı sorun yaşanması riski de ortadan kaldırılmış olur. Kilo sorunu yaşayan evcil dostlarımızın doğru miktarlarda beslenmesi noktasında otomatik mama kabının faydası tartışılmaz. Evde olmadığınız zamanlarda evcil dostunuzun beslenme düzeninin bozulmaması aynı zamanda diabet gibi hastalıklar nedeniyle belirli bir beslenme düzenine uyulması zorunluluğu bulunan evcil dostlarımız için çok büyük bir avantaj olarak kabul edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu