Bilim ve Teknoloji

En İyi 10 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

instagram takipçi hilesi

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri fotoğrafçılık alışkanlıklarımız da değişti. Sonuç olarak, fotoğraf düzenleme uygulamaları da yaygın bir popülerlik kazanmaya başladı. Artık hayatımızın her karesini her an ölümsüzleştirme imkanına sahibiz. Günümüzde telefonlar ve kameralar arasındaki boşluk kapanıyor ve akıllı telefon markaları en iyi kameraları sunmak için birbirleriyle rekabet ediyor.

En İyi 8 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Instasize

Fotoğraf Düzenleme

Instasize, yaratıcı araçlar, kolaj araçları ve düzenlediğiniz fotoğrafları Instagram, Facebook ve Whatsapp gibi sosyal ağlarda paylaşma fırsatı ile en iyi ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Windows Phone, IOS ve Android’e hizmet vermektedir. Fotoğraflarınızı yüksek kalitede kaydederek bozulmalarını önleyebilirsiniz.

Adobe Photoshop Lightroom

en iyi on fotograf duzenleme uygulamasi3

Masaüstü aygıtlardaki başarıları nedeniyle, Adobe’nin ürünlerini neredeyse hiç kimse duymadı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde marka, popüler ürünleri Photoshop Lightroom ve Photoshop ile mobildeki başarısını sürdürüyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamalar, normal uygulamalardan daha güçlüdür. Uygulama içi satın alımlar sunar.

Snapseed

en iyi on fotograf duzenleme uygulamasi4

Snapseed, Google, iOS ve Android’deki fotoğraf düzenleme uygulamaları listesinin başında olmayı hak ediyor. Kullanıcılar, tıpkı bir bilgisayardaki fotoğraf düzenleme uygulamasında olduğu gibi, fotoğraf üzerinde kaydırarak farklı filtreler uygulayabilir ve iyileştirmeler yapabilir. Bunun yerine otomatik düzenleme seçeneği tercih edilebilir. Birçok filtre ve iyileştirme ile Snapseed, rakipleri arasında benzersiz bir konuma sahiptir ve geliştiricileri, uygulamayı ilginç ve kullanımı kolay tutmak için yeni özellikler eklemiştir.

VSCO

en iyi on fotograf duzenleme uygulamasi5

iOS ve Android’de kullanıcı olarak kaydolduktan sonra kullanmaya başlayabileceğiniz popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Temiz arayüzü, zengin filtreleri ve kolay detay ayarlamaları ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

AirBrush

en iyi on fotograf duzenleme uygulamasi6

Selfie çekmeyi seviyorsanız, AirBrush sizin için mükemmel bir seçimdir. Kusurları gidermek, dişleri beyazlatmak, gözleri aydınlatmak ve şekillendirmek için araçlar dahil olmak üzere birçok araca sahiptir. Kullanımı çok kolaydır ve Google Play’de yüksek bir puana sahiptir.

Fotor

en iyi on fotograf duzenleme uygulamasi7

Fotor uzun zamandır fotoğraf düzenleme programları listesinde yer alıyor. Gerçek fotoğraf düzenleme araçları sağlar ve fotoğrafları tek tıklamayla değiştirmenize olanak tanır. 100’den fazla filtreye ve kırpma, döndürme, parlaklık, doygunluk, kontrast, gölge, sıcaklık ve daha fazlası gibi birçok araca sahiptir. Ücretsizdir, ancak uygulama içi satın alımları vardır.

PhotoDirector

en iyi on fotograf duzenleme uygulamasi8

PhotoDirector nispeten yeni bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Araçlar açısından, Fotor’a biraz benzer, ancak filtrelerden ziyade fotoğrafları optimize etmeye daha fazla odaklanıyor. Ücretsizdir, ancak uygulama içi satın alımları vardır.

Enlight

en iyi on fotograf duzenleme uygulamasi9

Birçok ülkedeki AppStore’lar, yılın 2015 uygulaması olarak Enlight’ı seçti. Enlight, fotoğraflarınızı daha yaratıcı hale getirmek için sanatsal efektlerle birlikte çok çeşitli temel ve gelişmiş düzenleme araçları sunan fotoğraf düzenleme uygulamaları markalarından biridir. Bu ücretli bir uygulamadır.

After Focus

en iyi on fotograf duzenleme uygulamasi10

After Focus, yalnızca DLSR ile mümkün olan sığ alan derinliğini simüle etmek için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olarak kolayca sıralanır. Bu derinlik, ana konu odaktayken ve arka plan bulanık göründüğünde elde edilir. AfterFocus, bu efekti kullanıcı dostu bir arayüz aracılığıyla elde etmenizi sağlar.

Afterlight

en iyi on fotograf duzenleme uygulamasi11

Afterlight çok ünlü bir uygulamadır. iOS ve Android’de indirilebilir. Şu anda onu rakiplerinden ayıran 74 filtre, 78 doku, 14 düzenleme aracı, kırpma ve dönüştürme araçları ve 128 ayarlanabilir çerçeve sunuyor.

Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu