En İyi 10 Brad Pitt Filmi

instagram takipçi hilesi

Brad Pitt, yakışıklılığı ve mükemmel oyunculuğu ile her zaman kendine hayran bırakır. Brad Pitt’in oynadığı her film, etkisini uzun süre devam ettirir. Bizler de en iyi 10 Brad Pitt filmi hakkında bir araştırma yaptık.

En İyi 10 Brad Pitt Filmi

en iyi 10 Brad Pitt filmi

Brad Pitt tam adıyla William Bradley Pitt, Roy London’dan oyunculuk dersleri alarak kendini geliştirdi. 1987 yılında No Way Out ile küçük bir rolde oynadı. Fakat asıl oyunculuğunda dönüm noktası Another World isimli pembe dizi ile başladı. İşte en iyi filmler derlemesi:

1.Fight Club

en iyi 10 Brad Pitt filmi

Fight Club filmi ilk izleyişten itibaren unutulmazlar arasında yerini almıştır. Brad Pitt bu filmde Tyler karakterini oynar. Gerilim ve dram konulu olan film, insomnia hastalığı olan karakteri anlatır. Filmde anlatılanlar kadar replikler de ilgi çekicidir. Özellikle filmin son sahnesi izleyenleri hayrete düşürür.

2. Seven

insomnia

1995 yapımı olan Se7en filmi, suç ve dram konuludur. Filmin kadrosu hayli güçlüdür. Se7en filminde Hristiyanlık’taki 7 günahı işleyen kişilerin bir seri katil tarafından öldürülmesi ve aranma çabaları anlatılır. Filmde Morgan Freeman da rol alan isimler arasında yer alır.

3. En İyi 10 Brad Pitt Filmi: Ocean’s Eleven (2001)

Brad Pitt filmleri

Soygun filmlerinden hoşlanıyorsanız Ocean’s Eleven tam da size göre. 7 Aralık 2001 tarihinde ABD’de gösterime giren film, birçok ödül kazanmıştır. Filmde Brad Pitt, Paslı Ryan rolünü oynar.

4. Bay ve Bayan Smith

En iyi 10 Brad Pitt filmi

Aksiyon ve romantizmi bir araya getiren film, 10 Haziran 2005 yılında Doug Liman yönetmenliğinde gösterime girdi. Filmde Brad Pitt’in rol arkadaşı Angelina Jolie’dir. Filmde bay ve bayan Smith’in normal görülen ilişkisi anlatılır. Normal gibi görülen çiftin en büyük rakipleri birbirleridir. Filmin her sahnesini büyük bir heyecanla izleyeceğinizi garanti ediyoruz.

5. Tibet’te 7 Yıl

En iyi 10 Brad Pitt filmi

Film, gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır. Savaş filmlerini seviyorsanız Tibet’te 7 yıl’ı çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Filmde bir dağcı ele alınır. Bu dağcı Tibet’te 7 yıl geçirmiş, bambaşka bir insana dönüşmüştür. Filmin bir ilgi çekici yanı daha var. Çin, filmin gösterime girmesinin ardından Brad Pitt’in Çin’e girmesini yasaklamıştır.

6. 12 Maymun

En iyi 10 Brad Pitt filmi

Filmin teması bilim kurgu ve gerilim çerçevesinde şekillenir. Bruce Willis ve Madeleine Stowe’un Bad Pitt ile başrollerini paylaştığı film, bir salgının meydana gelmesini ve insan soyunun tükenmeye başlamasını konu edinir. Filmde geleceği görmenin çok kötü bir şey olduğu ortaya konur. Bu tarz filmlerden hoşlanıyorsanız mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz.

7. En İyi 10 Brad Pitt Filmi: Hayat Ağacı

Brad Pitt filmleri

Dram konulu olan film, Terrence Malick tarafından yazılmıştır. 2011 yapımı olan filmde Brad Pitt’in mükemmel oyunculuğuna tanık olacaksınız. Filmde baba oğul ilişkisi üzerinde durulur. Filmin temposunu biraz yavaş bulabilirsiniz, fakat gerek müzikleriyle gerekse de oyunculukları ile kendine tamamen çekmeyi başarır.

8. Göster Gününü

Brad Pitt filmleri

Göster Gününü filminde Brad Pitt, yardımcı yapımcıdır. Çizgi romandan uyarlanarak çekilen film, sıradan bir gencin süper kahramana dönüşme öyküsünü aktarır.

9. Kalifornia

Brad Pitt filmleri

Gerilim ve suç konulu olan film 3 Eylül 1993 tarihinde gösterime girdi. Filmde yeni mezun gazetecilerin seri katiller hakkında araştırma yapması anlatılır. Gazeteciler, tüm seri katillerin neden ABD’den çıktığı konusunda araştırma yapar.

10. En İyi 10 Brad Pitt Filmi: Meksikalı

Brad Pitt filmleri

Komedi ve macera konulu olan Meksikalı filmi, 6 Temmuz 2001 tarihinde gösterime girdi. Brad Pitt ile Julia Roberts’ın başrollerini paylaştığı film, nefes kesen heyecanlı sahnelerden oluşur. Filmin güçlü kadrosu her sahnede izleyiciyi içine çeker.

https://www.youtube.com/watch?v=SgFcP-oBP9k

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu