Alışveriş Rehberi

En Güvenilir Alışveriş Siteleri Hangileridir?

instagram takipçi hilesi

Günümüzde internetten alışveriş yapmak oldukça yaygındır. İnternet dünyasında zengin seçeneklerin bulunması ve kampanyalı fiyatlar sıklıkla tercih edilmesinin nedenleri arasında yer alır. Bu nedenle mağazadan ya  da marketten alışveriş yapmak yerine internetten yapmak tercih edilir. Fakat, bazı internet siteleri güvenilirlik yönünden sıkıntı çıkarabilir. Ürünün yanlış gelmesi, ücret iadesinin yapılmaması gibi etkenler insanların aklında soru işaretine neden olur. İşte en güvenilir alışveriş siteleri:

 En güvenilir alışveriş siteleri:

1.En Güvenilir Alışveriş Siteleri: Trendyol

en güvenilir alışveriş siteleri

Güvenilir alışveriş denildiğinde akla ilk gelen siteler arasında Trendyol yer alır. Trendyol’un en güzel özelliği yorumlardır. Yani; herhangi bir ürün almadan önce kargo süresinden kullanılan malzemeye kadar her detay yorumlarda belirtilir. Bu sayede alışveriş esnasında herhangi bir sürprizle karşı karşıya kalmazsınız.

Trendyol’un avantajlarından bir tanesi de yeni çıkan cüzdanım özelliğidir. Cüzdanım özelliği; birden fazla kredi kartınızdaki imitleri tek hesapta toplamanıza yol açar. Bu sayede tıpkı kumbara gibi paralarınızı bir hesapta birleştirebilir, kullanmak istediğinizde rahatça harcayabilirsiniz.

Trendyol’un dezavantajı ise zaman zaman ödeme, kargo ve iade inceleme süreçlerinde meydana gelen yavaşlıktır. Para iadeniz istediğiniz anda hesabınıza geçmez, bir süre beklemeniz gerekir. Bu süre zarfında strese girmeniz kuvvetle muhtemeldir. Fakat, ne olursa olsun o para hesabınıza kuruşu kuruşuna yatacaktır. Hiç merak etmeyin.

2. Morhipo

en güvenilir alışveriş siteleri

En güvenilir alışveriş sitelerinden bir tanesi de Morhipo’dur. Morhipo’da çeşit ve marka fazlalığı vardır. Bazen kıyafetlerin fiyatları 5 TL’ye bile düşebilir. Özellikle bedeni azalan ürünleri, mağaza fiyatından çok daha ucuza alabilirsiniz. Fakat Morhipo bazen o kadar yavaş kargo gönderir ki bu süreç can sıkıcı hale gelir. Alacağınız ürünün üzerinde “Hızlı Kargo” yazmıyorsa 15 güne kadar beklemeniz gerekebilir.

3. Amazon Türkiye

en güvenilir alışveriş siteleri

Henüz Türkiye’de yeni olan Amazon Türkiye güvenilir alışveriş siteleri arasında ilk sıralarda yer alır. Fakat zaman zaman kargo sürecinde gelen aksaklıklar kullanıcıların en şikayetçi olduğu konular arasında bulunuyor. Birçok kullanıcı ise para iade sürecinden şikayetçi. Fakat, zamanla sistemin daha iyi yerine oturacağını ve aksaklıkların giderek son bulacağını düşünüyoruz. Sonuçta Amazon dünya çapında güvenilirliğini kanıtlamış bir site.

4.Boyner

alışveriş siteleri

Boyner, kaliteli ve bilinen markaların ürünlerini satın almanızı sağlayan güvenilir bir site. Fakat, zaman zaman kargo sürecinde aksaklıklar yaşanabiliyor. Fiyatların ekonomik olması ve zengin ürün seçenekleri Boyner’in tercih edilmesinin nedenleri arasında yer alıyor. Boyner üzerinden güvenilir ve ekonomik ürün alışverişi yapabilirsiniz.

5. En Güvenilir Alışveriş Siteleri: HepsiBurada

alışveriş siteleri

HepsiBurada.com en sık tercih edilen siteler arasında yer alıyor. Kolay, pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeyi sağlayan HepsiBurada, neredeyse her kategoride ürün satın almanıza imkan tanır. Kampanya dönemlerini ve hediye çeklerini takip ederek ekonomik fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. HepsiBurada bünyesinde de yorum yapma imkanınız bulunuyor. Bu sayede kullanıcı deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=a1Om_KO99J0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu