Kişisel Bakım

En Garip 8 TikTok Güzellik Hilesi

instagram takipçi hilesi

TikTok uygulamasının seveni de çok nefret edeni de… Boş ya da gereksiz dans ederek “acılara yürüyenleri” bir kenara bırakırsak, ciddi bir kesim mantıklı yayınlar yapıyor. Farklı bilgiler vererek özellikle kadınların güzellik konularında sıradışı çözümler üretiyor. İşte en garip TikTok güzellik hilesi:

En garip TikTok güzellik hilesi

1. Sahte Çil Yapma Yöntemi

En garip tiktok güzellik hilesi

Son yıllarda çil kusur olarak görünmüyor. Aksine, birçok kadın yüzüne sahte çil yapma yöntemlerini deniyor. Eğer siz de çil yapmak istiyorsanız size iki adet yöntem önerimiz var.

Birinci Yöntem: Kına temin ederek, kınayı su ile karıştırın ve hazır hale getirin. Ardından toplu iğnenin ucu ile kınayı burun bölgenize sürün. İşte kalıcı ve zararsız çil yapmak bu kadar basit.

İkinci Yöntem: Kahverengi suya  dayanıklı eyeliner alın. Bu eyelinerı yüzünüzde çil görünümü elde etmek istediğiniz yerlere sürün.

2. Gergin Yüz Hatları İçin…

En garip tiktok güzellik hilesi

En garip TikTok güzellik hilesi önerileri arasında bu yöntemi saymasak olmazdı. Özellikle düşük göz kapaklarından şikayetçiyseniz mutlaka bu yöntemi denemenizi tavsiye ediyorum. Bunun için, saçlarınızı kulak hizasından sımsıkı şekilde bağlayın. İşte artık gergin ve diri yüz hatlarına sahipsiniz.

3. Kaş Şekillendirmek Artık Çok Kolay

tiktok güzellik hilesi

Kaşlarınızı şekillendirirken zorlanıyorsanız yapmanız gereken çok basit. İlk olarak kaş farını kaşlarınıza sürün. Kenarlara taşırmamaya dikkat etmenize hiç gerek yok. Rastgele sürebilirsiniz. Ardından ıslak mendil ile alt kısımlardaki fazlalıkları temizleyin. İşte kaşlarınız hazır.

4. Dudaklara da Kına

dudaklara kına

Dudaklarınız çok renksizse kına yakarak renk katabilirsiniz. Ancak kınayı az bekletirseniz nude tonları, çok bekletirseniz turuncu tonları elde edersiniz baştan söyleyelim.

5. Göğüsleriniz Küçükse Üzülmeyin!

göğüs büyütme

Eğer göğüsleriniz küçükse ve çatalınız yoksa, sadece iki malzemeye ihtiyacınız var. Birincisi; bronzer, ikincisi aydınlatıcı. Göğüs bölgenize çatal çizdikten sonra aydınlatıcı ile ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda aşağıdaki videodan fikir alabilirsiniz.

İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=X6VYYcuhLb0

6. Güneşte Işıl Işıl Parlamak İçin

En garip tiktok güzellik hilesi

En garip Tiktok güzellik hileleri yaz tatilinde de sizi düşünecek öneriler sunuyor. Bir miktar bebek yağının içine allığınızı kırarak ekleyin. İyice karıştırdıktan sonra güneşe çıkmadan önce kol ve bacaklarınıza sürün. İşte parlamak bu kadar basit ve güzel.

7. Yanaklara Vazelin

vazelin mucizesi

Yanaklarınıza aydınlatıcı sürmeden önce vazelin sürmenizi öneriyoruz.Aydınlatmak istediğiniz bölgelere başta elmacık kemiğinin üstü olmak üzere vazelin sürün. Ardından ışıltılı aydınlatıcıdan yüzünüze sürerek, cildinize boyut ve parlaklık kazandırın.

8. En Garip 8 TikTok Güzellik Hilesi: Saçlarınız Düzse Pipetle Kıvırcık Yapın

En garip tiktok güzellik hilesi

Geldik son maddeye. Bu madde belki de en çok tercih edileni. Duştan sonra nemli saçlarınıza bir miktar yağ sürün. Ardından tek tek pipetle sararak toka ile sabitleyin. Bir gece bu şekilde yatarsanız saçlarınızın kıvır kıvır olacağını göreceksiniz.

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu