En Başarılı Not Tutma Uygulamaları Hangileridir?

instagram takipçi hilesi

Günümüzde cep telefonu ya da tabletle zaman geçirmek, günlük hayat planlarını cep telefonundan yapmak olmazsa olmaz hal aldı. Özellikle not tutmak için cep telefonundan en iyi şekilde faydalanmak ve kaliteli uygulamaları kullanmak gerekir. Bu  yazımızda İPhone ve Android telefonlar için en başarılı not tutma uygulamaları hangileridir konusunu anlatacağız.

En Başarılı Not Tutma Uygulamaları

En başarılı not tutma uygulamaları

Yazı yazmayı keyifli ve eğlenceli hale getiren not tutma uygulamaları, en sıradan yazıları bile ilgi çekici kılar. Dijital dünyanın gerekliliklerinden olan uygulamalar sayesinde kağıda kaleme gerek kalmadan en güzel notları tutabilirsiniz.

Google Keep

En başarılı not tutma uygulamaları

En başarılı uygulamalardan bir tanesi olan Google Keep, aklınızdakileri hızlı şekilde yazmayı sağlar. Ayrıca, ihtiyaç duyduğunuz her an notlarınız ile ilgili hatırlatıcı bildirimlerde bulunur. Eğer dışardayken not yazmak isterseniz sesli not girebilirsiniz. Google Keep; tablette, bilgisayarda ve telefonda kullanılabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca, yazdığınız notları iş ya da sosyal arkadaşlarınız ile kolayca paylaşabilirsiniz.

Google Keep ile yapabileceğiniz diğer şeyler şunlardır:

  • Notlarınıza fotoğraf ekleme
  • Liste oluşturma
  • Kolayca planlama
  • İstenilen belgeleri kolayca bulma
  • Notlara renk ve etiket ekleme
  • Belirli bir konuma has not ekleme

Evernote

En başarılı not tutma uygulamaları

En başarılı not tutma uygulamaları arasında ilgi çeken Evernote, keyifli ve seri yazı yazmanıza imkan tanır. Herhangi bir notu kolayca yazabilir, istediğiniz cihazdan rahatlıkla nota ulaşabilirsiniz. Hiçbir şeyi kaybetmeyen uygulamanın bedava ya da ücretli versiyonu vardır. Ücretli versiyonu ile tüm cihazlarınızdan senkronize çalışırken hiçbir sınırlama olmadan kullanım imkanı elde edersiniz. Uygulamanın Business versiyonu en az 2 kullanıcı ile birlikte çalışmanıza ve ekip çalışmaları yürütmenize imkan tanır.

Todoist

Not tutma uygulamaları

İş yaparken liste oluşturmaktan ve tamamladığınız görevlere tik atmaktan hoşlanıyorsanız size 2 tane çok güzel uygulama önerimiz var. İlki Todoist.

Todoist ile günlük planlarınızı liste halinde yazabilirsiniz. Tüm görevlerinizi yazdıktan sonra günlük planlarınızı harekete geçirmeye başlarsınız. Ancak, Todoist ile sadece günü değil; aynı zamanda haftayı hatta ayı bile planlı hale getirebilirsiniz. 25 milyon kişi tarafından kullanılan uygulama, her anınızı planlı yaşamanıza imkan tanır.

En Başarılı Not Tutma Uygulamaları: Windows To Do

En başarılı not tutma uygulamaları

Geldik en sevilen uygulamalardan bir tanesine. Windows To Do aslında oldukça basit bir arayüze sahip. Ancak basit olması gözünüze işlevsel anlamda boş gibi gelmesin. Gün içinde yapmanız gereken tüm planları yazdıktan sonra alfabetik olarak sıralayabilirsiniz. Ardından uygulamaların yanına tik atabilir, daha sonra yapacaksanız erteleyebilirsiniz. Uygulama sadece işlevsel değil, aynı zamanda da çok keyifli. Özellikle uygulamayı kullanırken çıkan minik sesler not oluşturmayı son derece güzel hale getiriyor.

İlgili Videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu