Yerli Kadın Ünlüler

Emel Yıldırım Kimdir?

instagram takipçi hilesi

emel yildirim 13
Tam adı: Emel Yıldırım
Doğum tarihi: 1974
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 
Eşi: Erdal Acar(e. 1995, b.2014)
Çocuk (ları): Emre Can Acar, Cansu Acar
Mesleği: Modacı
Aktif Yılları: 1993 yılından bu yana
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Emel Yıldırım kimdir? Emel Yıldırım, 1974 yılı İstanbul doğumlu Türk model, modacıdır. Meslek lisesinden hazır giyim bölümünden mezun olmuştur. Emel Yıldırım, 1993 yılında düzenlenen Türkiye güzellik yarışmasına katılarak ikinci olmuştur. Daha sonra modelliğe ve sunuculuğa başlamıştır. Ardından moda ile tanışmıştır.

2000 yılında moda alanında adım atmaya başlayarak tasarımlarını mağazasıyla birleştirmiştir. Kendi adını verdiği ilk giyim mağazasını açmıştır. 2006 yılında ilk defilesi Ay Çarpması’nı Çırağan Sarayı’nda yapmıştır. Yoğun ilgi ve beğenilerle karşılaşan Yıldırım, kısa süre sonra Nişantaşı’nda ikinci mağazasını açmıştır.

Yıldırım, 1995 yılında birlikte olduğu iş adamı Erdal Acar’la evlenmiştir. 19 yıllık evliliklerinin ardından 2014 yılında anlaşmalı olarak boşanmaya karar vermişlerdir. Çiftin 2 çocuğu bulunmaktadır.

Televizyonlarda Emel Acar ile Yeniden ve Emel Acar ile En Baştan isimli programların sunuculuğunu yapmıştır.

Giyim tasarımlarıyla giriş yaptığı moda dünyasından sonra iş alanını kozmetiğe çevirmiştir. Kendi markasını kurarak kozmetik ve parfüm ürünlerini satışa çıkarmıştır. Halen Haute Couture giyim tasarımlarına devam etmekte olan Yıldırım, bir yandan da Muejaza isimli parfüm markasına sahiptir.

Markaları

  1. Emel Haute Couture
  2. Muejaza- Eau de Parfum

Tv Programları

  1. Emel Acar ile Yeniden
  2. Emel Acar ile En Baştan

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu