Bilim ve Teknoloji

E-TİCARET SİTESİ AÇMAK İÇİN NELER GEREKLİ?

instagram takipçi hilesi

E-ticarete başlamak için uygulamanız gereken pek çok farklı adım bulunuyor. Bu adımlardan biri de “e-ticaret sitesi açmak” olarak nitelendirilebilir. E-ticaret sitesi açmak için yapılması gereken pek çok farklı işlem ve vermeniz gereken kararlar vardır. Bunlardan bazılarını yazımızın devamında ele alacağız.

e ticaret sitesi kurmak

1-Sermaye

E-ticarete başlamak ve e-ticaret sitesi açmak için belirli bir miktar paraya ihtiyacınız var. Sıfırdan e-ticarete başlamak diye bir şey yoktur. Çünkü profesyonel anlamda e-ticarete başlamak ve e-ticaret sitesi açmak için bazı harcamaları yapmak zorundasınız.

Bu noktada ihtiyacınız olan sermaye çeşitli parametrelere göre değişiklik gösterir. Bu parametrelerin en önemlisi e-ticaret sitesinin sahip olacağı özelliklerdir. E-ticaret sitenizin daha spesifik özelliklere sahip olmasını isterseniz, sermayenizi artırmanız gerekir.

2-Kar Marjı Yüksek Ürün

E-ticaret sitesi açmak için kâr marjı yüksek ürünlere ihtiyacınız var. Kâr marjı yüksek ürünler dönemden döneme değişiklik gösterir. Örneğin son yollarda kozmetik, bebek ürünleri, teknoloji ürünleri, hediyelik eşyalar ve tekstil ürünler kâr marjı yüksek ürünler arasında yer almaktadır. Bunun yanında kâr marjı yüksek ürünleri tespit edebilmek için gündemi takip edebilir, araştırma yapabilir ve en doğru kararı verebilirsiniz.

3-Kaliteli E-ticaret Paketi

Piyasaya bakıldığında birbirinden farklı özelliklere sahip pek çok farklı e-ticaret paketi olduğunu görebiliriz. Bunca seçenek arasından doğru e-ticaret paketini seçebilmek için bazı hususlara dikkat etmeniz gerekiyor. Örneğin; ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir paket seçmelisiniz. Bunun yanında e-ticaret paketinin özelliklerine dikkat etmelisiniz.

Bu noktada Temasis olarak 3 farklı e-ticaret paketimiz bulunuyor. Bunlar;

  • Professional Entegre: N11 ve Çiçeksepeti entegrasyonu, toplu ürün gönderme ve güncelleme, toplu fiyat güncelleme, topla stok güncelleme ve daha fazlası…
  • Premium Entegre: Hepsiburada, N11 ve Çiçeksepeti entegrasyonu ve Professional Entegre paketinin tüm özellikleri
  • Ultimate Entegre: Trendyol, Hepsiburada, N11 ve Çiçeksepeti entegrasyonu, e-ticaret mentörluk hizmeti, sosyal medya & markalaşma danışmanlığı ve Premium Entegre paketinin tüm özellikleri

Temasis olarak e-ticaret sitesi kurmak, e-ticarette başarılı olmak isteyen girişimcilere profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Ürünlerimiz, hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek https://www.temasis.net/ adresinden sitemizi ziyaret edebilir ve iletişim kanallarımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu