Duygu Köseoğlu Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Duygu Köseoğlu
Tam adı: Duygu Köseoğlu
Doğum tarihi: 8 Şubat 1994
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1,70 m
Burcu: Kova
Eşi: Bekar
Mesleği: Youtuber, Fenomen, Müzisyen
Aktif Yılları: 2018’den bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Duygu Köseoğlu kimdir? Duygu Köseoğlu, Youtuber, fenomendir.

Duygu Köseoğlu, 8 Şubat 1994 tarihinde İstanbul, Türkiye’de dünyaya gelmiştir. Kova burcu olan Köseoğlu, 1.70 m boyunda, 54 kilodadır. Daha 7 yaşındayken, annesi ve babası ayrılmış, ilk önce annesiyle, daha sonrasında ise babasıyla yaşamıştır.

Eğitimini, Kandilli kız Anadolu lisesinden sonra, Yıldız Teknik Üniversitesinde Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

Çocukluğundan bu yana bilgisayar oyunlarına olan düşkünmüş. Hatta bir fuarda, oyun oynayanların bulunduğu alanda, oyun oynayan kişilerin takipçilerinin fazla olması, bu konuda bir şeyler yapmaya başlamasına vesile olur. Böylelikle Youtube macerası başlar. Youtube’da kendi kanalını açar ve oyun oynamaya başlar. Oynarken ki videolarını hazırladıktan sonra, youtube kanalına yükler.

İlk oyun paylaşımlarını LOL oyunuyla ilgili yapar. Ardından CS:Go, H1Z1 oyunları içinde oyunlar oynarken ki videolarını oluşturur. Yine ardından youtube kanalında paylaşır. Biyografi.biz kanalından açtığı videolarla da artık takipçi sayısını arttırmıştır. Artık fenomen olmuştur.

Duygu Köseoğlu‘nun en çok youtube kanalında takipçisi vardır. Son zamanlarda yaptığı paylaşımlar ve yoğun çalışmalarıyla, Instagram’da da büyük ilgi görmeye başlamış ve burada da takipçi sayısını arttırmıştır.

Duygu Köseoğlu, 2018 yılında müzisyenliğe de kolları sıvamış, Emoji adlı parasına video klip çekmiştir. Ayrıca, farklı versiyonlarını da kendi youtube kanalından paylaşarak, şarkısı büyük ilgi görmüştür.

Youtube kanalındaki eğlenceli videoları, oyun videoları, challenge videoları milyonlarca kez izlenen birisidir.

 Özel Hayatı:

Şükrü Şentürk ile bir dönem aşk yaşamıştır. Eski menejeri Onur Turgut ile de birlikteliği olmuştur. Ancak son dönemde (hatta şu aralar bu haberi ile gündemde), kendisinden şiddet gördüğü için uzaklaştırma kararı almıştır.

Duygu Köseoğlu‘nun instagram, youtube, facebook, twitter hesaplarını yukarıdaki künyesinden bakabilirsiniz. Videolarını ve fotoğraflarını da hemen aşağıdan bakabilirsiniz.

Duygu Köseoğlu Albümleri

  1. 2018- Emoji (Single)

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu