Dudak Büyütme Hileleri Nelerdir?

instagram takipçi hilesi

Kadınların estetik açıdan en çok kaygılandığı bölgelerden bir tanesi de dudaklardır. Güzelliği ön plana çıkaran dudakların dolgun görünmesi her kadının hayal dünyasını süsler. Bazı kişilerin dudakları kendiliğinden dolgunken, bazılarının ufak hilelerle büyütmesi gerekir. Peki dudak büyütme hileleri nelerdir? Hangi malzemelere ihtiyaç vardır?

Dudak Büyütme Hileleri Nelerdir?

dudak büyütme hileleri

Dudak büyütme hilelerinden ilki doğru ürünleri kullanmaktır. Eğer dudaklarınız aşırı küçükse koyu renkli ürünlerden uzak durmanız gerekir. Kırmızı, bordo ve koyu pembe ruj dudaklarınızı olduğundan küçük gösterir. Ayrıca; bu rujlardan kullanıyorsanız hafifçe taşırmanız önerilir. Hafif taşırma kuralını en dolgun dudaklı kişiler bile uygulamalıdır.

Naneli Lipbalm İle Merhaba Büyük Dudaklar!

dudak büyütme hileleri

Bu yöntem kalıcı olmasa da son derece geçerli. Dudaklarınızın küçüklüğünden şikayetçiyseniz ilk olarak dudaklarınızı bir fırça ile hafifçe fırçalamanız gerekir. Bu fırça ile birlikte dudaklarınızı ölü hücrelerden arındırarak kan dolaşımını hızlandırabilirsiniz. Ardından sevdiğiniz bir markanın naneli lipbalmını sürebilirsiniz. Dudaklarınızın şiştiğine birebir tanık olacaksınız.

Dudak Kalemi Her Zaman Hayat Kurtarır

dudak büyütme hileleri

Dudak kaleminin büyütücü etkisini bilmeyen yoktur. Dudaklarınızın etrafına kalem ile çerçeve yapabilirsiniz. Dudağınızı büyük gösteren bu çizgileri büyütmek istediğiniz yere kadar uygulamanız gerekir. Tüm dudak kenarlarınıza uygulayacağınız dudak kaleminin kahverengi, açık pembe gibi dudak tonlarına yakın renkte olması önerilir.

Dudak Büyütme Hileleri: Nude ve Parlak Tonlar En Büyük Yardımcınız

dudak büyütme

Dudaklarını büyütmek isteyen kişiler dudak renklerini, nude tonları ya da kahverenginin bazı tonlarını kullanabilir. Ayrıca, rujun üzerine parlatıcı uygulayabilirsiniz. Parlatıcının büyük gösteren etkisine çok şaşıracaksınız.

Bir Kapağı Vakumlayın

dudak büyütme hileleri

Özellikle sosyal medyada görmüşsünüzdür: Birçok insan dudaklarını bir şeye sokuyor. Sonra dudaklarını içine doğru çekerek kapağın iyice dudakları içine almasına izin veriyorsunuz. Birkaç dakika bekledikten sonra kapağı kaldırın ve ruj sürün. Bu esnada hemen fotoğraf da çekebilirsiniz. Herkes dudaklarınızın dolgunluğu karşısında hayran kalacaktır.

Rujun Ortasına Aydınlatıcı Uygulayın

dudak büyütme

Dudaklarınız ister büyük isterseniz de küçük olsun. Mutlaka aydınlatıcı sürün. Nasıl mı? Dudaklarınıza ruj sürdükten sonra orta bölümüne aydınlatıcı uygulayın. Aydınlatıcı bir hile oluşturarak dudaklarınızı dolgun gösterecektir. Ayrıca, dudak kalbinize de aydınlatıcı sürebilirsiniz. Bu sayede dudaklarınız daha kalkık görünecektir.

BONUS: BOTOKS Yaptırın

dudak büyütme hileleri

Dudak büyütme hileleri arasından tüm maddeleri denediyseniz,  bir türlü beklediğiniz etkiyi elde edemediyseniz belki de sıra sorunu kökünden halletmeye gelmiştir. Dudaklarınız küçükse ve ekonomik durumunuz da yeterliyse botoks yaptırabilirsiniz. Ayrıca,  botoks yaptırmayı gözünüzde çok fazla büyütmeyin. Bu işlemler hayal ettiğiniz kadar pahalı değil.

Eğer botoksun yapay durmasından korkuyorsanız bir anda yüksek miktar enjekte ettirmeyin. Zamanla minik minik dozajlar alarak hareket edin. Ayrıca, bilinen ve güvenilir bir doktor ile çalışmayı sakın ihmal etmeyin.

İlgili Videolar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu