Film & Dizi Önerisi

Down To Earth Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Netflix’in yeni belgesellerinden Down To Earth isimli yapım 10 Temmuz 2020‘de yayınlanacaktır. Amerikan web belgeseli olan Down To Earth Amerikalı oyuncu Zac Efron’la birlikte yapılan gezi ve macera türünde bir yapımdır. Netflix’in orijinal belgesellerinden biri olan bu yapım macera dolu hikayeleriyle merakla beklenen belgesellerden biridir.

down to earth

Down to Earth Konusu

Netflix popülerliğini her geçen gün arttıran, dünyanın en çok kullanıcısına sahip online dizi ve film platformlarından birisi olarak yaptığı belgesel yapımlarla da öne çıkan bir platformdur. Orijinal belgesel yapımlarıyla adlarını sık sık duyuran yapımlara ev sahipliği yaparken bunlar arasına bir yenisini daha eklemeye hazırlanmaktadır. Down to Earth: With Zac Efron isimli bu yapım, adından da anlaşılacağı gibi Amerikalı oyuncu Zac Efron’ın, sağlıklı yaşam uzmanı olarak tanınan Darin Olien’le birlikte sağlıklı ve sürdürülebilir olarak benimsenen yaşam biçimlerini arayışlarını amaç edinerek dünyayı gezmelerini konu edinmektedir.

down to earth 2 685x685

Dünyanın dört bir yanını gezerek gezi, doğa ve sağlık türündeki konuları tek bir yapıma sığdırmak hedefleyen ikilinin birçok durağı bulunmaktadır. Fransa, Porto Riko, Londra, Kosta Rika ve Peru bu durakların başında gelmektedir. Yollara düşen ikili birçok yaşam tarzını, geleneği ve fikri deneyimleyerek izleyiciye aktaracaktır.

Down to Earth Oyuncu Kadrosu

Dünyanın dört bir yanından muhteşem manzaralar ve tecrübeler eşliğinde izleyici karşısına gelecek olan bu yapımının iki önemli ismi Zac Efron ve Darin Olien olmaktadır. 2006 yılında yayınlanarak dünyada en sevilen gençlik yapımlarından biri olan High School Musical isimli film serisinin yıldızı Zac Efron bu sefer bir belgeselle izleyici karşısına dönmektedir.

Dünyanın dört bir tarafından gittikleri ülkelerde kendilerine eşlik eden onlarca insanda konukları olacaktır. Doğal ve sürdürebilir yaşamın olasılıklarını ve avantajlarını izleyiciye aktarırken birçok deneyim yaşayıp, insanların yaşam biçimlerini ve neler yapabileceklerini keşfedeceklerdir.

down to

Netflix platformunda yer alan birçok belgesel bugüne kadar gündem olarak başarılarının karşılığını almıştır. Bu platformda yer alan en iyi belgesellere daha önceki yazımızdan ulaşabilirsiniz. Yine bu yapıma benzeyen birçok yapıma Netflix’ten ulaşabilirsiniz. Bu yapımlardan bazıları, Somebody Feed Phil, Kara Turist, Işığın Masalları, Paul Hollywood’un Büyük Avrupa Gezisi…

Orijinal dizileriyle dünya çapında konuşulduğu kadar, orijinal belgesel yapımlarının da hak ettiği değeri gördüğü çok açıktır. Birçok belgesel IMDB tarafından oldukça yüksek puana sahiptir. Bu sebeple Netflix orijinal dizilere ayırdığı bütçeler kadar büyük bütçeleri belgesel serileri içinde ayırarak izleyicilerde belgesel merakını arttırmayı hedeflemektedir.

Down To Earth: Zac Efron Belgeselinin Fragmanı

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu