Film & Dizi Önerisi

112 Acil Çağrı Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

112 Acil Çağrı Konusu ve Oyuncuları..! 112 Acil Çağrı programı, 22 Aralık 2021 günü TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan bir programdır. Pek çok kişi dizi olarak biliyor. Fakat bu yanlış bir kanı. Detaylardan aşağıda bahsettik.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden 112 Acil Çağrı programı hakkında bilgileri verelim. İşte 112 Acil Çağrı konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

112 Acil Çağrı trt 1
Orijinal İsmi: 112 Acil Çağrı
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2021
ilk vizyon tarihi: 22  Aralık 2021
Yaş Sınırı: 
Süre:
Yönetmeni:
Senarist:
Yapımcı:
Yapım Şirketi:
Başrol Oyuncuları: Murat Serezli
Türü: Farkındalık
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: TRT 1

112 Acil Çağrı Konusu

112’ye gelen acil durum çağrıları üzerine olay yerine acil kurtarma ekibi gönderme, telefonda yaşadığı olaydan bazen şoka girmiş kişileri sakinleştirerek doğru yönlendirmeyi sağlamak, aynı zamanda olay yerine acil kurtarma ekibi sevk etmek ve çağrı operatörü ihtiyaç sahiplerine verdiği psikolojik destek ve güven.

Gerçek olaylar “112 Acil Çağrı” programı seyirciye TRT 1’de buluştu. Acil çağrı merkezine gelen yalan ve doğru aramaların bildirimlere de programda yer veriliyor. Acil çağrı operatörleri gerçek görünmez kahramanlardır. Mesleğe ve yaşadıkları duygusal anlara, işlerinin zor ve ilginç yönlerine dair görüşleri programda izleyicilerle paylaşılacaktır.

112 Acil Çağrı Ne Zaman Başladı?

112 Acil Çağrı programı, 22 Aralık 2021 günü TRT 1 ekranlarında başladı.

112 Acil Çağrı

Oyuncu Kadrosu

112 Acil Çağrı programının oyuncuları şu şekildedir;

Bu program aslında biraz diziye de benziyor.. Fakat burada oyuncular biziz ya da olabiliriz. Her bölümde ayrı bir olaya ve kişilere odaklanılıyor. Bu yüzden de sabit bir oyuncu kadrosu yok. Bazen çağrı merkezinde bazen ise sokaklarda olay yerine giderken. Kendinizi her an başka bir noktada bulabilirsiniz.

112 Acil Çağrı

112 Acil Çağrı Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu