Doris Hofer

Google Haberler'de MaksatBilgi'yi Takip Edin!

 Doris Hofer
Tam adı: Doris Hofer
Doğum tarihi: 8 Aralık 1975
Doğum yeri: Bern, İsviçre
Boyu: 1.70 m
Ailesi: 
Eşi: Fatih Dağıstanlı (2006 – 2013), Kerem Akın
Çocuk (ları): Zoe Dağıstanlı Hofer (Kızı), Noah Dağıstanlı Hofer (Oğlu)
Mesleği: Gazeteci, Sporcu
Aktif Yılları: 2004 yılından bu yana
imdb-logo Doris Hofer
youtube-chanel Doris Hofer
Sosyal Medyada
instagram-hesabi Doris Hofer facebook-sayfasi Doris Hofer twitter-hesabi Doris Hofer
Başlıklar

Hakkında

Doris Hofer Kimdir? Doris Hofer, 8 Aralık 1975 tarihinde İsviçre’nin Bern şehrinde dünyaya gelmiştir. 19 yaşında iken üniversite eğitimi almak için Zurich‘e taşınmıştır. Sunuculuktan, pazarlamacılığa kadar pek çok işte çalışmıştır. İsviçre’de ikamet ettiği zamanlarda 5 yıl boyunca gazeteci olarak da çalışmıştır. 2004 senesinde Fatih Dağıstanlı ile tanışarak Türkiye’ye gelmiştir. Türkiye‘ye gelip ilk yaptığı şey Türkçe öğrenmektir. Aldığı eğitimler sonucunda kısa bir süre de Türkçe öğrenmiştir.

2006 senesinde iş adamı Fatih Dağıstanlı ile dünya evine girmiştir. Bu evliliğinde Zoe ve Noah isminde bir kız bir de erkek evladı dünyaya gelmiştir. İkili 2013 senesinde boşanmışlardır. Hofer, bir süredir Kerem Akın ile bir birliktelik yaşamaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Nicole Kidman

Doris Hofer, İsviçre’de iken sürekli spor ile ilgilenmiştir. Küçüklüğünden beri spor ile ilgilenmiş, 20 yaşına geldiğinde sporu bir alışkanlık haline getirmiştir. Haftada üç gün spor yapmaktadır. Kick Boks gibi dövüş sporları ile de yakından ilgilenmektedir. Vücudu hakkında pek çok soru aldığını belirten Hofer, 2013 senesinin Aralık ayında bir internet sitesi açmıştır. Açtığı internet sitesinde kendisine iletilen soruları cevaplamıştır.

Kendi sitesini kurduktan sonra American Council on Exercise‘de sertifikalı eğitimler alarak profesyonel spor hocası olmuştur. Hofer, sağlıklı beslenme, spor, fitness gibi konuların bulunduğu sitesinin yanı sıra İsviçre’de bulunan Tagesanzeiger ve ülkemizde bulunan Hürriyet gibi gazetelerde de yayınlanmak üzere videolar çekmektedir.

Doris Hofer, pozitif enerjisi ve spor bilgisi ile takipçileri tarafından takdir edilmektedir. Kilo verme, sağlıklı yaşam ve güzellik gibi konulardaki yaklaşımı ile takipçilerinin kendilerine bir hedef belirlemelerine ve bu hedefi gerçekleştirmeleri için psikolojik olarak ilham kaynağı olmaktadır. Sosyal medyayı da oldukça aktif olarak kullanan Hofer, İnstagram hesabından da takipçileri ile yakın ilişkiler kurmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Julianne Hough

YouTube‘de de “Squatgirl” isminde bir kanal açan Hofer, takipçilerine spor videoları hazırlamaktadır. Karın kası, kalça eritme ve kilo verme ile ilgili videolar bulanan YouTube kanalının yaklaşık 500 Bin abonesi bulunmaktadır. 350’den fazla video bulunan “Squatgirl” kanalı evinde spor yapmak isteyen insanlar tarafından ilgi ile takip edilmektedir.

Doris Hofer Kitapları

  1. 2019 – İçindeki Sen: Anda, Mutlu Farkında
  2. 2016 – Hayalindeki Sen: 20 Adımda Fit, Sosyal ve Daha Sağlıklı

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.İnfo

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu