Yerli Erkek Ünlüler

Doğuş Çabakçor

Doğuş Çabakçor Kimdir?

instagram takipçi hilesi

doğuş çabakçor
Tam adı: Doğuş Çabakçor
Doğum tarihi: 5 Mayıs 1987
Doğum yeri: Ankara, Türkiye
Boyu: 1,79 m
Ailesi: Seval Çabakçor (Annesi), Saim Çabakçor (Babası), Doğa Çabakçor (Kardeşi)
Eşi: Begüm Yücel (2012 – 2020)
Çocuk (ları): Aslan Çabakçor, Kaplan Çabakçor
Mesleği: DJ, Produktör, Youtuber
Aktif Yılları: 2008 yılından bu yana
Kişisel Web Sitesi: cabakcor.com
imdb-logo
youtube-chanelyoutube musicdeezer logo mbApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Doğuş Çabakçor Kimdir? Doğuş Çabakçor, 5 Mayıs 1987 tarihinde Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır. Annesinin adı Seval Çabakçor, babasının adı ise Saim Çabakçor‘dur. Doğa Çabakçor isminde bir erkek kardeşi vardır. Ailesinin Uludağ‘da bir otelleri bulunmaktadır. Anne ve babası Doğuş Çabakçor‘un da işletmeci olmasını istiyorlardı. Fakat o hayallerinin peşinden gitti ve başarılı bir DJ oldu.

Henüz çok küçük yaşlarda iken müziğe ilgi duymaya başlamıştır. Müzikle profesyonel ilişkisi ise üniversite yıllarında başlamıştır. Okul partileri ile başlayan DJ’lik hayatı, pek çok ülkede verdiği konserler ile devam etmektedir. Müzik, görsellik ve yeteneğini bir araya getirerek dinleyicilerinin karşısına çıkmıştır.

Doğuş Çabakçor, DJ’lik performansında dans müziklerine de yer vermektedir. Moda trendlerini de oldukça yakından takip eden Çabakçor, Londra, New York, Miami, Paris,  Barcelona, Amsterdam, Varşova, Bali, Frankfurt, Taipei, Singapur, Sofya, St. Petersburg ve Maldivler başta olmak üzere pek çok şehirde konserler vermiştir.

Sergilediği başarılı performans ile 2011 ve 2012 yıllarında Milliyet Gazetesi tarafından “İstanbul Gece Hayatının En İyi DJ’i” seçilmiştir. 2012 yılında enerji içeceği markası olan Burn‘ün reklamında oynamıştır. Aynı zamanda 2012 yılının Temmuz ayında W Hotels & Burn Studios DJ Lab 2012 organizasyonunda seçilen 6 kişi arasındaki tek Türk olmuştur.

Doğuş Çabakçor, 2012‘de İngiltere düzenlenen Londra Olimpiyat Oyunları için düzenlenen özel partide Nicky Romero ve David Guetta gibi ünlü DJ’ler ile birlikte sahne almıştır. Yine 2012 yılında Gecce.com tarafından “En İyi DJ” seçilmiştir. 2013 yılında Power FM‘de dinleyiciler ile buluşan “BeforeMidnight” programını 3 yıl sunmuştur.

12 Mayıs 2012 günü Uğur Yayınları, Uğur Dershaneleri ve Bahçeşehir Okulları‘nın sahibi Enver Yücel‘in kızı Begüm Yücel ile dünya evine girmiştir. Bu evliliğinden Aslan ve Kaplan isimlerinde iki çocuğu dünyaya gelmiştir. Çift, 18 Eylül 2020 günü evliliklerini sonlandırmışlardır.

Doğuş Çabakçor, bir süredir kendi Youtube kanalında vlog tarzında videolar çekmektedir. Kısa sürede bir çok takipçiye ulaşan Çabakçor, günlük yaşantısından kesintileri sevenleri ile paylaşmaktadır.

Geçtiğimiz aylarda babası ile birlikte kız öğrenci yurdu açmıştır. Aynı zamanda kendi açtığı DJ’lik okulu ile DJ’liğe merak duyan kişilere eğitimler vermektedir.

Doğuş Çabakçor ve Çalıştığı Bazı Ünlü İsimler

  1. Yalın
  2. Murat Boz
  3. Ayşe Hatun Önal
  4. Feride Hilal Akın
  5. Ümit Besen
  6. Gülşen
  7. Mor ve Ötesi

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Begonya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu