Cilt SağlığıKişisel Bakım

Diş Beyazlatma Kalemleri Faydalı Mıdır?

BU TÜR ÜRÜNLERİ KULLANMADAN ÖNCE MUTLAKA DİŞ DOKTORUNUZA DANIŞINIZ..!

instagram takipçi hilesi

Diş Beyazlatma Kalemleri Faydalı Mıdır? Ağız hijyeni son derece önemlidir. Ancak maalesef, ciddiye almayan pek çok kişi vardır. Dişlerini ciddiye alan kişiler de vardır. Ancak aradıkları sonuçlara ulaşamıyor gibi görünüyorlar. Çünkü bu kişiler ağır kahve, çay ve sigara içenlerdir. Yaklaşan bir son dakika etkinliğiniz varsa ya da dişlerinizi beyazlatarak gülümsemenizi geliştirmek istiyorsanız, kullanabileceğiniz çeşitli seçenekleriniz vardır.

Diş beyazlatma kalemleri çok yönlüdür. Çünkü cebinizde taşıyacak kadar küçüktürler. Ancak hızlı sonuçlara ihtiyaç duyduğunuzda gülümsemenizi beyazlatacak kadar etkili oldukları söylenmektedir. Bugün piyasada satışta olan bazı beyazlatma ürünlerinde tek sorun güvensiz olmalarıdır.

Diş doktorlarının kullandığı ev tipi diş beyazlatma uygulamaları da bir nevi diş beyazlatma kalemi gibi çalışmaktadır. Tek fark diş beyazlatıcı kalemlerde bulunan beyazlatıcı madde doktorların kullandığı profesyonel ürünlere göre çok daha azdır.

dis beyazlatma kalemleri 1

Diş Beyazlatma Kalemleri Nasıl Kullanılır?

Beyazlatıcı kalemler yıllar boyunca son derece popüler hale geldi. Aslında, beyazlatma kalemleri size en az iki gün içinde daha beyaz bir gülümseme sağlayabilir. Tek yapmanız gereken kapağını açmak ve dişinize sürmektir. Bu kalemler genellikle günde iki kez düzenli ağız bakım rutininize uygulanır.

Ürünü uygulamak için, dişlerinizi normalde yaptığınız gibi fırçalayarak başlayın. Dişler iyice temizlendikten sonra, beyazlatıcı kalemin üst kapağını çıkaracaksınız.

Kapağı çıkardığınız kalemin ucunda beyazlatıcı jelin dışarıda olduğunu görmelisiniz. Jeli gördüğünüzde, her bir dişin yüzeyine bu jelden ince bir tabaka uygulayarak sürün. Dişin her yüzeyinin jel ile temas ettiğinden emin olmak çok önemli olacaktır.

Bu, ilerledikçe daha fazla jel bükmeyi gerektirebilir. Bir kez uygulandığında, jeli hemen durulamayın. Etkili sonuçlar elde etmek için jelin bir süre orada durması gerekir. Bu süre ürününüzün üstünde mutlaka yazacaktır. Gereğinden fazla jeli dişlerinizde tutmayın. Talimatlar üreticiden üreticiye değişebilir. Diş beyazlatma kalemleri son derece uygundur ve hızlı sonuçlar sağlar.

dis beyazlatma kalemleri 2

Diş Beyazlatıcı Kalemler Faydalı Mıdır?

Eczanelerde, marketlerde ve perakende mağazalarında reçetesiz satılan çeşitli diş beyazlatma ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlerin fiyatı değişkendir. Ancak hepsi profesyonel diş beyazlatıcı ürünlerden daha ucuz olarak kabul edilir. Bu yüzden bu kadar popülerdirler.

Diş beyazlatma kalemi piyasaya sürüldüğünden beri popülerlik kazanmıştır. Avantajlar arasında uygun fiyat, esneklik, kolaylık ve kullanım kolaylığı bulunur. Çoğu insanın kalemle ilgili sevdiği şey, hareket halindeyken kullanılabilmesidir. Beyazlatıcı diğer ürünlerin aksine, kalem taşınabilir, kompakt ve daha ayrıktır. Böylece, cebinizde veya çantanızda saklayabilir ve her yere götürebilirsiniz.

BU TÜR ÜRÜNLERİ KULLANMADAN ÖNCE MUTLAKA DİŞ DOKTORUNUZA DANIŞINIZ..!

dis beyazlatma kalemleri 3

Diş Beyazlatma Kalemleri İle ilgili videolar

Kaynak
Google

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu