Yaşam

Adrenochrome Nedir? Çocuk Kanından mı Yapılır?

instagram takipçi hilesi

Adrenochrome Nedir? Çocuk Kanından mı Yapılır? Bütün dünya gündeme gelen Wayfair olayları ile çalkanlanıyor. İddiaya göre; wayfair isimli e-ticaret sitesi, ürün satar gibi göstererek çocuk satıyor. Evet, gerçekten korkunç olan bu iddianın doğruluk payını ilerleyen günlerde öğreneceğiz. Adrenochrome ise wayfair olayları ile yeniden gündeme geldi.

Adrenochrome, en basit anlatımıyla 0-9 yaş arasındaki çocuk derisinin yaptırmak isteyen kişiye enjekte edilmesi olayına deniyor. Adrenochrome yaptıran birçok ünlü isim var. Ancak bu isimlere geçmeden önce Adrenochrome nedir ve nasıl yapılır? konusuna değineceğiz.

Adrenochrome Nedir?

Adrenochrome Nedir?

Adrenokrom bir kimyasal bileşiktir. Moleküler formülü  C₉H₉NO₃  olan bu bileşik, adrenalinin oksidasyonu ile ortaya çıkar. Şimdi ise; size şeytanın bile aklına gelmeyecek bir yöntemi anlatacağız. Bu yöntemi ünlüler sırf güzelleşmek ve genç görünmek için yaptırıyorlar.

İnsanlarda birçok hormon salgılanır. Korkunca, aşık olunca ya da sevinince salgılanan hormonlar birbirinden farklıdır. Bizim burada incelememiz gereken korku adrenalin. Adrenalin, vücutta korku ya da  heyecan veren olaylar ile ortaya çıkıyor. Eğer kişi çok korkarsa vücutta adrenalin patlaması denilen olay gerçekleşiyor.

Adrenochrome

Yine iddialara göre Adrenochrome yaptırmak için 0-9 yaş arasındaki çocuklar seçiliyor. Bu kişilere denek ya da çocuk denmesi asla doğru değil. Çünkü bu çocuklar kurban. Evet kurban. Çünkü seçilen çocuklara işkence yapılıyor. Amaç hem korkmalarını sağlamak hem de ölüm süresini uzatmak. Kurban ölene kadar defalarca korku ve heyecana maruz bırakılıyor.

Öldükten sonra ise boynun arka kısmında salgılanan kimyasal şırınga ile çekiliyor. Kim bu kimyasalı vücuduna enjekte ettirmek ister ki diye hiç düşünmeyin. İddiaya göre ekranlardan ve sinema perdesinden hayran kaldığımız kişiler vücuduna Adrenochrome enjekte ettirmiş. Yani gençlik ve güzelliğini buna borçlular.

Adrenochrome Nedir? Adrenochrome Yaptıran Ünlüler Kimlerdir?

Adrenochrome Nedir?

Gençleşmeyi sağlayan ve yaşlanmanın önüne geçen Adrenochore aşısını yaptıran ünlülerden ilki Sandra Bullock. Sandra Bullock, bir dönemin en çok para kazanan ünlüsüdür. Onlarca filmde oynamıştır. Basit bir google araştırması ile ismine bakıldığında karşımıza çıkan ilk sonuç “hayırsever” olmasıdır. Hayırsever olarak anılan bir ünlünün vücuduna çocuk kanı enjekte ettirmesi ne derece doğru bir davranış?

Bundan sonraki söyleyeceğimiz isimler tamamen iddiadır. Gerçekliği ilerleyen günlerde belli olacaktır. Buna göre Adrenochrome yaptıran ünlülerden diğerleri şunlardır:

Olayların gerçeklik payı tartışılır. Ancak, çocukların hem sosyal medyada hem de bu tarz ticaret ve estetik sektöründe isminin geçmesi gerçekten tek kelime ile korkunç. Umarız söylenen her şey kocaman bir yalandan ibarettir.

Adrenochrome İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu