Yerli Kadın Ünlüler

Dilay Kemer Kimdir?

instagram takipçi hilesi

dilay kemer 21
Tam adı: Dilay Kemer
Doğum tarihi: 7 Ocak1988
Doğum yeri: Antalya / Türkiye
Ölüm tarihi: 30 Ekim 2020
Ölüm sebebi: Kanser
Boyu: 1,77 m
Ailesi: Serap Sevin
Mesleği: Sunucu
Aktif Yılları: 2011 – 2020
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Dilay Kemer kimdir? Dilay Kemer, Fenerbahçe TV sunucusudur. İki kez kan kanserine yakalanan Dilay Kemer’in bugün itibari ile hayatını kaybetmesi başta ailesi ve Fenerbahçe taraftarları olmak üzere tüm sevenlerini yasa boğmuştur.

Dilay hayata 1988 yılında gözlerini açtı. Antalya doğumlu olan sunucu, üniversite eğitimini İstanbul’da aldı. İstanbul Yeditepe Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü okudu. Mezuniyetinin ardından bir reklam ajansına girdi. 2011 yılında girdiği reklam ajansında staj yaptı.

Reklam ajansında çalışırken kendini geliştirmek için çaba sarf etti. Bir süre sonra Fenerbahçe Televizyonu’nda görev almaya başladı. Sunuculuk görevi üstlenmesi sayesinde özelikle Fenerbahçe taraftarlarının kalbini kazandı.

İlginizi çekebilir: Buse Yıldırım Kimdir?

Dilay Kemer’in hayatında her çok güzel giderken , çağımızın en kötü hastalıklarından olan kansere yakalandı. Bir süre kanser ile mücadele etti. Zaman zaman kendini iyi hissettiğini söylese de bir türlü eskisi gibi olamadı.

İkinci kez kan kanserine yakalandığını sosyal medya hesabından duyurdu. Bir süre sosyal medyadan paylaşım yapmadı. Sevenlerinin mesajlarla sağlık durumunu sorması ve merak etmesi üzerine “tamamen iyileşmeden hastalığım hakkında konuşmak istemiyorum. İyi de değilim, kötü de değilim” dedi.

Kanserle mücadele ettiği sırada kendisine Fenerbahçe Kulübü de destek olmuştu. Özellikle Emre Belözoğlu ve Mehmet Topal desteklerini esirgememişti.

İki kez ilik nakli olan Kemer, ikinci nakil esnasında dua istemişti. İyileşeceğine dair umudunu ve gücünü her zaman muhafaza etmiş, yaşama dört elle sarılmıştı. Yakalandığı kanserin kendisinde birçok değişime yol açtığını paylaşımlarında belirtmişti.

Dilay Kemer’in yaşam mücadelesine  taraftarlar da katılmıştı. Bazı Fenerbahçe taraftarları elinde “Vazgeçmek korkakların işidir. Hep seninleyiz, dualarımız seninle” yazılı pankart açarak ona desteğini belirtmiştir.

Dilay daha önce Badem’i klibinde de oynamıştı. “Senin Hala Bu Kalp” isimli şarkının klibi sayesinde hayran kitlesi artmış, giderek tanınmaya başlamıştı.

Cana yakınlığı ve sempatik tavırları ile izleyicilerini büyüleyen Dilay Kemer, Ali Koç’un mazbatasını aldığı törende sunuculuk yapmıştır. Fakat, sevenleri kendisine hem küçük bir şaka yapmış hem de Ali Koç’a sevgisini belirtmiştir. Buna göre; Dilay Kemer her Ali Koç dediğinde taraftarlar tezahürat yapmış, sözünü kesmiştir. Fakat o, rahatsız olmak yerine daha coşkuyla sunuculuk görevine devam etmiştir.

Dilay’ın ölüm haberini ise ailesi Instagram hesabından vermiştir.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu