Dila Tarkan

Dila Tarkan kimdir?

Google Haberler'de MaksatBilgi'yi Takip Edin!

 Dila Tarkan
Tam adı: Dila Tarkan
Doğum tarihi: 1993
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1.73 m
Ailesi: Sima Tarkan (kardeşi), Ahmet Can Tarkan,
Sevgilisi:
Mesleği: Influencer, stil danışmanı, modacı
Aktif Yılları: 2010 yılından bu yana
youtube-chanel Dila Tarkan
Sosyal Medyada
instagram-hesabi Dila Tarkan
Başlıklar

Hakkında

Dila Tarkan kimdir? Dila Tarkan, 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sima adında bir kardeşi vardır. Babası Ahmet Can Tarkan, 1992 yılında kurulan MaxMara markasının kurucusu, Dilasima Grubun sahibidir. Ailesi birçok İtalyan giyim markalarını Türkiye’ye getiren butik mağaza perakendecilik işiyle uğraşmaktadır. Aslen İstanbullu olan Tarkan ailesi, baba tarafından Trabzonlu, anne tarafından ise İspanyol ve İranlı’dır.

Dila Tarkan, 15 yaşında ailesiyle Kanada,Vancouver’a taşınmıştır. Lise eğitimini Vancouver’da tamamladıktan sonra Londra’ya üniversite eğitimi için taşınmıştır. London College of Fashion‘da 1 yıl eğitim alan Tarkan, eğitimini Paris’te Parsons New School of Design‘da tamamlamıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Şafak Pekdemir

Bir süre babasının kurmuş olduğu Dilasima Group’ta çalışan Tarkan, uzun süre moda sektöründe yer almıştır. Son zamanlarda ise Influencer olarak sosyal medyada aktif olarak marka işbirliklerine imza atıp, Youtube’da kanalıyla ilgilenmektedir.

İLGİLİ İÇERİKLER

İngilizce, İtalyanca ve Fransızca bilen Tarkan, en büyük hayalinin oyunculuk ve modellik olduğunu söylemektedir. Birçok markayla çalışan Tarkan, büyük markalar için modellik yapmıştır.

Gezmeyi çok seven Dila Tarkan, genellikle yeni yerler keşfederek, eğlenceli bulduğu aktivitelerde yer almaktadır. Bunları da sosyal medyadan takipçileriyle sık sık paylaşmaktadır. En yakın arkadaş grupları arasında Şeyma Subaşı, Burcu Esmersoy, Mert Vidinli gibi birçok isim yer almaktadır.

Tarkan, 2020 yılının başından beri Youtube kanalında düzenli olarak video paylaşımları yapmaktadır. Yaklaşık 30 bin abonesi olan Tarkan’ın kanalında vloglar ve kendisiyle alakalı rutinlerini paylaştığı içerikler yer almaktadır.

Videoları

Fotoğrafları

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu