Alışveriş Rehberi

Denizbank Üretici Kart Anlaşmalı Petroller

instagram takipçi hilesi

Denizbank Üretici Kart Anlaşmalı Petroller

Ülkemiz toprakları bakımından son derece verimlidir. Zaten bu nedenle uzun yıllardan beri süregelen tarımsal faaliyetlerin beşiğidir. Son derecede başarılı bir tarım ülkesidir. Ekonominin sahip olduğu ivme, üretim ve tüketim arasındaki dengeyi son derece olumsuz etkilemiş ve aradaki makası arttırmıştır. Son yıllarda tarımsal üretimin düşmesi, çiftçinin desteklenmesi amacı ile birçok teşvikin yolunu açmıştır. Özellikle bankalar teşvik ve kredi sağladıkları meslek gruplarına çiftçi ve üreticileri de etkilemiş, böylece tarımsal üretimin arttırılmasını olumlu biçimde etkilemişlerdir.

denizbank ureticikart

Çiftçiyi ve üreticiyi olumlu yönde etkileyecek kampanyalardan birisi de Denizbank tarafından gelmiştir. Çiftçilik ve üreticilik sektöründe istihdam eden insanların belli sektörlerde alışverişleri yapması ve bu nedenle sık sık harcama gerçekleştirmesi gerekmektedir. Yani yaptıkları üretimin meyvesini alana dek, birçok masraf yapmak durumundadırlar.

Kuşkusuz çiftçiyi en çor zorlayan kalem mazottur. Denizbank sağladığı bu kart kampanyası ile anlaşmalı olduğu Lukoil, Aytemiz, Petrol Ofisi ve Akpet petrol istasyonlarından ödeme kolaylığı oluşturmuştur. Hem indirim, hem erteleme hem de taksitlendirme imkânı sağlamıştır. Denizbank’ın anlaşmalı olduğu petrol istasyonları 80’i aşmıştır. Sürekli kullandığınız istasyonlara gidip, kampanyayı sorabilir, bu petrol istasyonlarının sayısını arttırabilirsiniz.

Denizbank Üretici Kart ile anlaşmalı iş yerlerinde büyük avantajlar sağlamıştır. Hayvancılık yapan ve bitkisel üretim alanında hizmet veren ve çiftçilik belgesine sahip olan üreticilerin tümü Üretici Kart sahibi olabilirler. Üretici Kart sahibi olanlar anlaşmalı iş yerlerinde en önemli sorunlardan biri olan ve çiftçinin en önemli harcama kalemini oluşturan mazot ihtiyacını kolaylıkla giderebilirler. Bu nedenle ilk olarak üretici kart nedir ve ne işe yarar gibi soruların cevaplarının yanıtlanması gerekmektedir.

Denizbank Üretici Kart Avantajları Nelerdir?

Üretici Kart, tarım üreticilerinin tarımsal ihtiyaçlarını ve finansal akışlarına uygun olarak tarımsal işletme kredisi sağlamaktır. Bu kart sayesinde üretici tarımsal girdi gereksinimlerini bu kart ile karşılar. Bu kartın avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Bu kartın ödemesi yılda sadece bir kezdir. Ödeme vadesi hasada göre belirlenmektedir. Bu nedenle her bakımdan üreticiye avantaj sağlayacak bir karttır.
  • Üretici Kart sahibi dilediği zaman ödeme yapabilmesine karşın, ne zaman ihtiyaç duyarsa o zaman nakit çekebilir ve tarımsal girdi ihtiyaçlarını karşılamak için bu kartı kullanabilir. Tarımsal girdi dediğimizde gübre ve tohum ilaçları ya da mazotta buna dahildir.
  • Tarımsal işletme kredisi alan üreticiler, kredilerini bu kartı kullanarak Denizbank Şubelerinden veya ATM’lerinden rahatça çekebilirler. Aynı zamanda Denizbank anlaşmalı işyerlerinde Üretici Kartı rahatlıkla kullanabilirler.
  • Anlaşmalı işyerlerinde Üretici Kart ile yapılan alışverişlerde % 0 faiz kampanyası bulunmaktadır. Aynı zamanda bunun yanı sıra 6 aya varan vade avantajından da faydalanabilirler.
  • Üretici Karta sahip olan çiftçiler Lukoil, Petrol Ofisi, Aytemiz ve Akpet istasyonlarından aldığı mazot ve benzeri yakıtların ödemesini vade farkı olmadan 5 ay sonra ödeyebilirler.

Sizlerde Denizbank’ın üreticiye tanıdığı bu avantajlarla dolu kampanyadan faydalanmak için, URETICI yazın boşluk bırak, T.C. Kimlik numaranızı ve bulunduğunuz ilin plaka kodunu aralarında boşluk bırakarak 3280’e SMS’le gönderin, Üretici Kart’ınız en kısa zamanda sizlere gelsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu