Yerli Kadın Ünlüler

Deniz Satar Kimdir?

instagram takipçi hilesi

deniz satar kimdir 21

Tam adı: Deniz Satar
Doğum tarihi: 1987
Doğum yeri: İzmir / Türkiye
Boyu: 
Mesleği: Spiker -Tv Sunucusu
Aktif Yılları: 2010’dan Günümüze

youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Deniz Satar kimdir? Deniz Satar instagramda yaptığı videolarla son dönemlerin en merak edilen isimlerinden birisi olmayı başarmıştır. Özellikle canlı yayına hazırlanırken rap şarkı söylemesi, onun sempatik tavırları karşısında hayran kalan birçok kişiye sebep olmuştur.

Ünlü sunucu, 1987 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Yaptığı programlar ile adından sıkça söz ettiren Deniz Satar; ilk, orta ve lise eğitimini İzmir’de almıştır.

Lise mezuniyetinin ardından kariyer hayatındaki ilk adımları atmaya başlamıştır.

Kariyer hayatında İlk olarak Kordon Tv isimli bir kanalda çalışarak başlamıştır. Kordon TV İzmir’de yer alan yerel bir kanaldır. Deniz Satar, Kordon TV’de sunuculuk yapmıştır. Sunuculuk yaptığı bu program canlı müzik üzerinedir.

Üniversiteyi ise; Konya’da Selçuk Üniversitesi’nde okumuştur. Bölümü ise; İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’dür.Üniversite eğitimi esnasında ise Selçuk Üniversitesi’ne ait olan Üni Tv isimli haber programında sunuculuk yapmıştır.

Staj döneminde ise; Kon Tv’nin spor servisinde çalışmıştır. Burada; spor konusunda köşe yazarlığı yapmıştır.Staj dönemi boyunda köşe yazarlığının yanı sıra; TV 8 haber merkezi, Digitürk gibi yerlerde de çalışmıştır.

2010 senesinde TRT Müzik kanalında gezi programında sunuculuk yapmıştır. (Şenlik Ateşi)Üniversite eğitiminin son senesinde ise yurt dışına giderek dil eğitimi almıştır.Üniversiteden 2012 senesinde mezun olmuştur.

2012 yılında üniversite eğitimini başarıyla bitiren Deniz Satar için kariyerinde her geçen gün ilerleyeceği dönem gelmiştir. 2012 senesinde TRT Spor kanalında sabah programında sunuculuk yapmıştır. Bu sabah programının konusu spor konusunda talk showdur. Hafta içi her sabah yayınlanan spor spogramında Erbatur Ergenekon ile birlikte çalışmıştır. (İlk Baskı)

2013 senesinde Fanatik Gazetesi’nde çalışmaya başlamıştır. Bu gazetede 2013 senesinden beri editörlük ve WEB TV spikeri olarak görev yapmaktadır.

TRT Spor kanalında yayınlanan “Spor Keyfi” isimli programın sunuculuğunu da yapan Deniz Satar, çalışma hayatındaki başarıları sayesinde izleyenlerin gönlüne taht kurmayı başarır.

Kuşkusuz bu başarısının arkasında özverili çalışmaları ve mizah seviyesinin yüksek olması vardır.

Bunların yanı sıra ünlü sunucu yaptığı maç yorumları sayesinde sosyal medyada kendisini ilgi ile takip eden bir kitleye sahiptir.

Kariyer hayatı boyunca birçok spor programında sunuculuk yapan Deniz Satar, sporun keyifli taraflarına da değinir. Bu sayede spora hiç ilgi duymayan bir kişi bile uzun uzadıya keyifle onun sunduğu programı seyredebilir.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu