Yabancı Kadın Ünlüler

Daria Kyryliuk Kimdir?

instagram takipçi hilesi

daria kyryliuk 1
Tam adı: Daria Kyryliuk
Doğum tarihi: 8 Temmuz 1997
Doğum yeri: Ukrayna
Boyu: 1.8 m
Ailesi: 
Sevgilisi: …
Mesleği: Manken, Model
Aktif Yılları: 2005 senesinden bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Daria Kyryliuk Kimdir? Daria Kyryliuk, 8 Temmuz 1997 tarihinde Ukrayna‘da dünyaya gözlerini açmıştır. Daha 12 yaşında iken ilk modellik çekimini gerçekleştirmiştir. Amerika Birleşik Devletleri‘nde ikamet etmeye başladığı zaman profesyonel modellik kariyerine ilk adımını atmıştır.

Modellik yapmak için ABD, Los Angeles‘ta bir ajans buldu. Çalışma vizesini çıkartabilmek için başvuru yaptı. Henüz 18 yaşında iken modellik yapmaya başlamasına rağmen pek çok projede yer almıştır. İç mimarlık eğitimi alan Kyryliuk, verdiği bir röportajında yurt dışında eğitimine devam etmek istediğini dile getirmiştir.

Dünyaca ünlü model Daria Kyryliuk ve bir grup arkadaşı, iddialara göre İzmir’in Çeşme ilçesinde yer alan Dalyan’da faaliyet gösteren turistik bir tesiste görev yapan güvenlik görevlilerinin fiziksel saldırılarına uğramışlardır. Kyryliuk, güvenlik görevlileri tarafından maruz kaldığı fiziksel şiddeti, fotoğrafı ile beraber İnstagram hesabından paylaşarak takipçilerine duyurmuştur. Dünyaca ünlü modele ilk desteklerden biri de yakın arkadaşı olan Şeyma Subaşı’dan gelmiştir..

Nedeni henüz bilinmeyen fiziksel saldırıda model Kyryliuk ve 3 kadın arkadaşı, feci şekilde şiddete maruz kaldı. Daria Kyryliuk, kullandığı sosyal medya hesabından olay sonrası dar edilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Aldığı darbeler ile yüzünde morluklar, şişlikler ve kanama meydana gelen Kyryliuk, resminin altına şu notu yazmıştır;

“Sessiz kalmak istemiyorum ve hikayemi bana, erkek arkadaşım ve grubumuza ne olduğunu anlatmak istiyorum. Momo Plajı’nın (Çeşme, Türkiye) güvenliği bize saldırdı. Dört kız (ben dahil) yüzüne yumruk atıldı ve çocuklar kötü yaralandı. Polise ayrıntılı raporlar verdik. Olanlara kör bir göz çevirip durmamalıyız”

Çeşme İlçe Emniyet Müdürlüğü ise olayla ilgili soruşturma başlattığını açıklamıştır. Ünlü modele hem Türkiye‘den hem de diğer ülkelerden binlerce destek mesajı gelmiştir.

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Haberler.com

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu