Alışveriş RehberiEv ve Bahçe

Daha Ferah Daha Kullanışlı Alanlar İçin: Yataş Bedding Baza Modelleri

instagram takipçi hilesi

Yünlü kıyafetler, kalın dokulu yorgan ve battaniyeler, mont ve kabanlarla geçen kış mevsiminden sonra sıra bunları kaldırmaya gelir. Peki, dolaplarda oldukça geniş bir alanı kaplayan bu eşyalarınızı kaldırabileceğiniz özel muhafaza alanlarınız var mı? Cevabınız hayır ise size hem şık hem de fonksiyonel bir öneri sunuyoruz! Geniş iç kapasiteleri, pratik kullanımları ve şık görünümleri ile Yataş Bedding bazalar ile tanışmaya ne dersiniz? Yataş Bedding; kumaşından tasarımına, mekanizmasında kullanım özelliklerine kadar birbirinden kullanışlı modellerle eşyalarınızı depolamaya, yatak odalarınıza hayat vermeye hazır.

yatas bedding

Hem Kullanışlı Hem Şık Bazalarla Eşyalarınızı Depolayın

Bazalar yatakları konumlandırmaya ve eşya depolamaya hizmet eden mobilyalardır. Sandıklı ve sandıksız seçenekleri farklı kullanım amaçlarına hitap eder. Evinizde koyacak yer bulamadığınız pek çok eşyayı bu alanlarda muhafaza ederek yaşam alanlarınızın çok daha ferah, geniş ve derli toplu görünmesini sağlayabilirsiniz. Çelik konstrüksiyona sahip ürünler, pratik mekanizmaları ile kolay bir şekilde açılır ve çelikten gelen dayanıklı yapısı sayesinde zaman içerisinde çökme gibi sorunlar yaşanmaz. Tek ya da çift bölmeye sahip modeller eşyalarınızı dilediğiniz şekilde kategorize ederek saklamanıza yardımcı olur. Bu noktada fermuarlı ya da kapaklı hurçlar, depolama kutuları ya da vakumlu poşetlere eşyalarınızı yerleştirerek dilediğiniz düzeni ve hijyenik korumayı sağlayabilirsiniz.

Şık ve Gösterişli Baza Modelleri ile Eviniz Aydınlansın

Yataş Bedding’te sandıklı baza seçenekleri yataklarınızı zarafetle sergilemenizi sağlar. Kadife, tay tüyü, dokuma kumaş gibi kumaş çeşitleri ve renk alternatifleri ile yatak odalarınızı renklendirir. Yüksek ayakları itme ve çekme yapmadan temizlik yapmanıza imkan tanır. Çoğu model, günümüzde pratik olmasıyla sıklıkla tercih edilen robot süpürgelerin de girebileceği bir yükseklikte tasarlanır. Tek kişilik bazalar 90×190 cm, 90×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm ölçü seçenekleri ile farklı mekanlara uyum sağlar. Aradığınız çift kişilik baza ise onları da tekli bazalar gibi farklı ebat alternatifleri ile bulmanız mümkün. 140×190 cm, 150×200 cm, 140×200 cm, 180×200 cm, 160×200 cm ve 200×200 cm şeklinde sıralanan ölçüleri ile Yataş Bedding ürünlerine dilediğiniz mekanda gönül rahatlığıyla yer açabilirsiniz.

Dar Mekanlara İşlevsel Çözümler: Yavrulu Bazalar

Misafirleriniz, yatılı konuklarınız çoksa ve nerede ağırlayacağınız ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız Yataş Bedding yavrulu baza modelleri ile onlara konforlu bir uyku deneyimi yaşatabilirsiniz. Pop-up yavrulu baza, kompakt modeli ile dilediğiniz zaman tek, dilediğiniz zaman ise çift kişilik bir yatağa dönüşür. Dayanıklı mekanizması, pratik kullanımı, emniyet sağlayan stoperli tasarımı ile dar mekanlara fonksiyonel çözümler sunar. Size ise dostlarınız ve yakınlarınızla paylaşacağınız güzel anlar kalır.

Baza Bakımına Dair Birkaç Tüyo

Bazalarınızı uzun süre ilk günkü sağlamlığı ile kullanmak istiyorsanız bakımını düzenli ve dikkatli bir şekilde yapmanız gerekir. Öncelikle kumaş, metal ve ahşap kısımlarında aşındırıcı özelliğe sahip kimyasallar kullanmamaya dikkat edin. Temizlik için toz bırakmayan bir adet nemli bir adet de kuru bez işinizi görecektir. Düzenli olarak toz ve kirleri temizleyin. Alt kısımda biriken toz ve kirler için ise elektrikli süpürge ya da robot süpürgeden yardım alabilirsiniz. Kötü koku oluşumunu engellemek için düzenli aralıklarla havalandırma yapmanız da önemlidir. Sandıklı ürünlerde muhafaza edeceğiniz eşyaları hurç, kutu ya da dayanıklı poşet gibi ürünlerle düzenli bir şekilde kaldırmanız çok daha hijyenik ve pratik sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir.

Siz de yatak odalarınıza şık ve fonksiyonel bazalarla yeni bir soluk katmak istiyorsanız Yataş Bedding’de birbirinden zarif ve dayanıklı ürünler sizleri bekliyor. Hemen modelleri ve baza fiyatlarını inceleyin, evinizde şıklık ve ferahlığa yer açın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu