Yerli Erkek Ünlüler

CZN Burak

CZN Burak Kimdir?

instagram takipçi hilesi

czn burak 1

Tam adı: Muhammed Burak Özdemir (CZN Burak)
Doğum tarihi: ??. ??. 1996
Doğum yeri: Yoncakaya Köyü, Yayladağı, Hatay
Boyu: 1,95 m
Ailesi: Didem Bozbura (Annesi), İsmail Özdemir (Babası)
Sevgilisi: Aslı Güler
Çocuk (ları): 
Mesleği: İşletmeci, Şef, Lokantacı, Sosyal Medya Fenomeni
Aktif Yılları: 2011 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

CZN Burak Kimdir? CZN Burak, 1996 yılında Hatay‘ın Yayladağı ilçesine bağlı Yoncakaya Köyü‘nde dünyaya gözlerini gelmiştir. Gerçek adı Muhammed Burak Özdemir‘dir. Annesinin adı Didem Özdemir, babasının adı ise İsmail Özdemir‘dir. Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi‘nde tamamlamıştır.

Babası tekstil işi ile uğraşmaktadır. 2011 yılında İstanbul, Aksaray’da Hatay Medeniyetler Sofrası isminde bir kebapçı açmıştır. Kısa süre içerisinde internetin de getirdiği faydalar ile birlikte adından sıkça söz ettirmiştir. Bir kaç yıl içerisinde çeşitli yerlerde şubelerde açmıştır.

CZN Burak, Anadolu ve Arap mutfağında yaptığı yemek videolarını sosyal medya hesaplarından paylaşarak pek çok insan tarafından tanınmıştır. Özellikle yemek yaparken kameraya bakması ve gülümsemesi çok sevilmektedir. Bu hareketleri ona “Smiley bae” lakabının takılmasına sebep olmuştur.

Burak Özdemir hakkında bazı zamanlarda “öldü” diye haberler yapılmaktadır. Fakat bu haberler tamamen asılsızdır. Özdemir, bir süredir TikTok fenomeni Aslı Güler ile bir birliktelik yaşamaktadır. Fakat, sosyal medya hesaplarında paylaşmadıkları için pek çok insan bilmemektedir. Yakın çevreleri ve arkadaşları bilmektedir.

CZN Burak, 25 Aralık 2020 günü Dubai’de yeni bir restoran açmaktadır. Dubai‘de bulunan dünyanın en büyük binası olan Burj Khalifa‘ya CZN Burak’ın resmini yansıtmış ve restoranın açılacağını tüm dünyaya duyurmuştur.

İsminin başında CZN kullanmasının sebebi, babasının sahibi olduğu tekstil firmasının adının “Cinzaro” olmasıdır. İnstagram hesabını yaklaşık 18 milyon kişi takip etmektedir. Bu yüzden ikinci Nusret olarak lanse edilmektedir. Sosyal sorumluluk projeleri ve yardımlarda da sık sık yer almaktadır.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu