Film & Dizi Önerisi

Cinayet Süsü Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi
cinayet afil 685x987
Vizyon tarihi: 25 Ekim 2019 (1s 50dk)
Yönetmen: Ali Atay
Tür: Polisiye, Komedi

Cinayet Süsü Film Konusu

Daha önce hiç karşılaşılmamış ilginç bir seri katil vakasıyla karşılaşan cinayet bürosundan Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin’in macerasını anlatır. Cinayetin tüm adımlarını araştıran ve soruşturan ekip hiçbir şeye ulaşamaz. Birbirine takip eden karmaşa zincirinin yanında cinayetler de devam etmektedir. Bu çılgın maceranın sonunda ekibe ne olacak, kim pes edecektir veya gizem çözülebilecek midir?

Cinayet Süsü Filminin Oyuncu Kadrosu

Yönetmenliğini Ali Atay‘ın yaptığı filmde senaryo Ali Atay, Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’ye aittir. Başrollerinde Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt, Binnur Kaya, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür bulunur. Oldukça güçlü bir kadroyla karşımıza gelen Cinayet Süsü filmi sinemaya gidip her şeyden uzaklaşarak kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için doğru adres.

2018 yılının başında vizyona giren ‘Ölümlü Dünya‘ filmiyle oldukça ses getiren Ali Atay’ın yönetmen koltuğuna oturduğu üçüncü filmi Cinayet Süsü’dür. Ölümlü Dünya’nın yaratıcıları Ali Atay, Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi yine kolları sıvayarak aynı mizahta bir film daha ortaya koydular.

Absürt komedi mizahı her kesimin ilgisini çekebilecek bir tür değildir. Büyük hayranı olup, sıkı takip eden izleyicileri yanı sıra hiç beğenmeyen ve böyle bir türü neredeyse kabul etmeyen veya anlamayan bir kesimde bulunmaktadır.

cinayet

Leyla ile Mecnun bu işin atalarından olup bize bu projeden Ali Atay ve Cengiz Bozkurt gibi bir sürü ismi kalplerimize bir kez daha sokmuştur. Ancak daha sonrasında kendi yollarına giden ekipten Ali Atay özellikle Feyyaz Yiğit ile bir olarak ortaya türk sinemasının gerçekten değerinin bilinmesi gereken önemli komedi filmlerini çıkarmıştır.

2014357

Neden Cinayet Süsü Filmini İzlemeliyiz?

Feyyaz Yiğit’le birbirlerine çok güvendiklerini her fırsatta belirten Ali Atay gişeye dair bir düşüncesi olmadığını söylüyor. Ölümlü Dünya filminin toplamda 585.145 kişi tarafından izlenmesi oldukça üzücü bir durumdur çünkü film digital medyaya düştükten sonra sosyal medya yorumları aslında büyük bir ön yargının var olduğunu ortaya çıkarmıştır. Vizyondan kalktıktan sonra Ölümlü Dünya filmini izleyen herkes nerdeyse keşke sinemadayken gitseydim diyerek memnuniyetini dile getirmişti.

Ölümlü Dünya filminin birçok sahnesinin fenomen olduğunu ve hala çok konuşulduğunu belirten Feyyaz Yiğit, Cinayet Süsü için de şans vermelerini ve fırsatları varken gidip sinemada izlemeleri gerektiğini söylüyor.

Şahsi fikrim olarak gerçekten Türk sinemasının kaliteli işidir diyebileceğimiz bir film daha kazandık. Özellikle mizah ve kendi türlerinde bunu başarabilen bu güzel bir ekibin yaptığı Cinayet Süsü filmini kaçırmamanız gerekiyor.

Cinayet Süsü Film Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=6qSsCZcnmck

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu