Kişisel Gelişim

Çekim Yasası Nedir? Nasıl Uygulanır?

instagram takipçi hilesi

“Çekim yasası nedir? Nasıl uygulanır?” konusu hakkında sıklıkla araştırma yapılır. Özellikle bu konuya bir yerlerden kulak aşinalığı olan kişiler için daima merak konusu olmayı başarır. Çekim yasası kavramı oldukça geniş kapsamlıdır. Bugün bu konuyu açıklamaya çalışacağız. Yazının tamamını okuyarak, hayatınızdaki olumsuzlukların, parasızlığın, yalnızlığın ve mutsuzlukların nedenini anlayabilirsiniz. Ayrıca hayatınıza hakkınız olan tüm iyilikleri de getirebilirsiniz.

Çekim Yasası Nedir?

Çekim yasası nedir? Nasıl uygulanır?

Çekim yasası aslında bir inanç şeklidir. Düşüncelerin hayata geçtiği, olumlu ya da olumsuz fikirlerin gerçeğe dönüştüğü bir görüş biçimidir.

Çekim yasasına göre; kişi kendi hayatına sağlık, zenginlik, bolluk ve aşk gibi kavramları çekebilir. Yapması gereken tek şey ise inançlarını değiştirerek olumlu olana odaklanmaktır. Çekim yasasının temelinde saf enerji bulunur. Evrendeki birçok şeyi açıklayan saf enerjinin doğru şekilde kullanılması gerekir.

Çekim yasasını kanıtlayan bilimsel bir deney yoktur. Fakat hayatını çekim yasasına inanarak değiştiren birçok kişi vardır. Özellikle düşünce tarzını pozitife çevirerek, dünyasını güzelleştiren birçok insan bulunur. Bu durumu atalarımız da birçok atasözü ile kanıtlar. Bazı atasözlerimiz adeta çekim yasasını kanıtlar niteliktedir. Bunlar:

  • Bir şeyi kırk defa söylersen olur.
  • Ne ekersen onu biçersin.
  • Gülme komşuna gelir başına.

Çekim Yasası Nedir? Nasıl Uygulanır?

Çekim yasası nedir? Nasıl uygulanır?

Çekim yasası her geçen saniye işlemeye devam eder. Gün içinde ağızdan çıkan her sözcük, akıldan geçen her düşünce hayatı şekillendirir. Ancak çekim yasasından haberi olmayan kişiler, bilinçsizce düşünmeye ve konuşmaya devam eder.

İnsanın hayatını güzelleştirmesi ve hayallerinin gerçeğe dönüşmesi tamamen kendi elindedir. İlk olarak etraftaki insanlara göz atmak gerekir. Zamanınızın büyük kısmını nasıl insanlarla geçiriyorsunuz? Beraber olduğunuz insanlar nasıl karakterdeler?

Eğer etrafınızdaki insanlar karamsar ve mutsuzsa muhtemelen sizin de hayatınız benzer şekildedir. Peki maddi durumunuza göz atın. Eğer parasızlıktan şikayetçiyseniz belki de beyninizin bir yerlerinde parayla alakalı blokajlar oluşmuştur. Bu blokajlar tüm yaşamınızı tesiri altına alarak, sizi ekonomik açıdan daha da zor hale getirmiştir.

Çekim yasasını hayatınıza geçirebilmek için ilk olarak olumsuz düşüncelerden kurtulmanız gerekir. Başınıza gelen talihsizliklere söylenmek yerine, olumlu olana odaklanarak çekim yasasını aktif hale getirebilirsiniz. Ayrıca kalbinizin de temiz olması gerekir.

Hayatın olumlu noktalarına odaklanmanız, basit ve küçük şeyler hakkında şükretmeniz oldukça doğru hareketler arasında yer alır. Ayrıca hayatınıza güzellikleri çekebilmek için bir duyguyu ya da durumu olmuş gibi de düşünüp şükredebilirsiniz. Birçok kişi günlüğüne başına gelmesini istediği olumlu olayları yazar. Bu sayede hayallerine bir adım daha yaklaşmış olur. Bununla birlikte hayal panosu hazırlamak da bir nevi çekim yasasını aktif hale getirmektir.

Çekim Yasası Örnekleri

Çekim yasası nedir? Nasıl uygulanır?

Çekim yasasının en bariz örneği; dışarı çıktığınızda gördüğünüz herkesi bir arkadaşınıza benzetmeniz ve akabinde gerçekten de o kişiyle karşılaşmış olmanızdır. Muhtemelen bu durum herkesin başına gelmiştir. Bazen de rüyada görülen kişiyle dışarda karşılaşılır. Bu da çekim yasasının örnekleri arasında yer alır.

Çekim yasası maddi konularda kullanmak için şu cümleleri kurabilirsiniz:

  • Para kazanmayı seviyorum.
  • Parayı çok seviyorum.
  • Para parayı çekiyor.
  • Çok param olduğu için şükürler olsun.
  • Para kazanmayı hakediyorum.
  • Zengin olmayı hakediyorum.

Çekim Yasası Nedir? Nasıl Uygulanır? Videoları

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu