Caner Toygar Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Caner Toygar
Tam adı: 
Caner Toygar
Doğum tarihi: 1 Ocak 1980
Doğum yeri: Adana, Türkiye
Boyu: 1,8 m
Burcu: Oğlak
Ailesi: Tamer Toygar (Abisi)
Eşi: Berke Kentli (2017)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Müzisyen, Muhabir
Aktif Yılları: 2002 senesinden bu yana
imdb-logo
youtube-chanelyoutube musicSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi

Hakkında

Caner Toygar Kimdir? Caner Toygar, “Benimle Evlenir Misin?” isimli program ile ünlenmiş bir damat adayıdır. Günümüzde müzisyenlik ve muhabirlik yapmaktadır.

Caner Toygar, 1 Ocak 1980 günü Adana’da dünyaya gözlerini açtı. Annesi babasından ayrıldıktan sonra onu ve kardeşlerini de alıp Almanya’ya gitti. 2012 senesinde abisi Tamer Toygar kalp krizi sebebi ile vefat etti.

Lise eğitimini tamamladıktan sonra eğitim hayatını noktaladı.

2002 senesinde 22 yaşındayken Almanya’dayken evlenmek için Türkiye’ye gelmek istediği için “Biz Evleniyoruz” programına online başvuru yaptı. Kabul edildi ve Türkiye’ye geldi. 2003 senesinde “Benimle Evlenir Misin?” isimli programa katıldı. Gelin adayı Tülin Koca ile yaşadığı aşk olay oldu. Toygar, aynı sene katıldığı bir canlı yayında kafasına cam bardak  kırması ile anıldı. 2009 senesinde “Naber Fıstık” adlı bir müzik albümü de çıkardı.

Evlilik programından sonra, önce oyunculuk yapmaya çalışan Toygar, ardından Ataşehir’de bir oto sanayi sitesinin yanında küçük bir köfteci dükkânı açtı. Beklediği ilgiyi göremeyince yeni bir alana yönelip flört sitesi kurdu. 2016 senesinde Amasya’da çekilen ve Yaşar Alptekin‘in oynadığı “Lanetli Anahtar” filminde cinler ile arası iyi olan bir adamı canlandırdı.

30 Ağustos 2016 tarihinde “Esra Erol’da” programında yer almaya başlamıştır. Yaklaşık 5 aydır Esra Erol‘da eş adayı arayan Caner, “Kabe’de rüya yattım onu gördüm” dediği gelin adayının Berke olduğunu herkese duyurdu. Berke ile evlenmek istediğini söyledi.

31 Mart 2017’de Caner Toygar ve Berke Kentli, Esra Erol‘un düzenlediği bölümde evlendi. Eşi Berke Kentli, daha sonra Haziran 2017’de şiddet gördüğünü iddia ederek evi terk etti. Temmuz 2017’de tekrardan birleştiler. Ancak barışmalarının hemen ardından tekrar ayrıldılar.

İlgili İçerikler

24 Haziran 2018 seçimlerinde AK Parti’nin İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı oldu. Ancak listede yer almadı. Evlilik programlarının yasaklanması ile Esra Erol‘un yeni programında spiker olarak çalışmaya başladı.

Caner Toygar, baş ağrısı sebebi ile hastaneye gitti. Yapılan ilk kontrollerde beyninde bir problemin olduğu belirtildi.

Caner Toygar Rol Aldığı Filmleri ve Dizileri 

  • 2016 – Lanetli Anahtar (cinci)(Sinema Filmi)
  • 2009 – Çiçekçi Kız (Bar Koruması) (TV Filmi)
  • 2006 – Taşa Yazılan Aşk (TV Dizisi)
  • 2005 – Kaynana Semira (Caner) (TV Dizisi)

Albümleri

  • 2009 – Naber Fıstık

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu