Yabancı Kadın Ünlüler

Camila Cabello Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Camila Cabello 2019 Foto Galerisi Photos Gallery 14

Tam adı: Karla Camila Cabello Estrabao / Camila Cabello
Doğum tarihi:  3 Mart 1997
Doğum yeri: Cojímar / Küba
Boyu: 1,57 m
Ailesi: Sinuhe Estraboa ,Alejandro Cabello’
Mesleği: Şarkıcı
Burcu: Balık
Resmi web sitesi: camilacabello.com
Aktif Yılları: 2015’den bu yana
imdb-logo

youtube-chanel listen-on-apple-music-logospotify-connect-compatibility-logo-
Sosyal Medyada

instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Küba denilince akla ilk Che, Fidel Castro, devrim ve komünist yaşamıyla dünyadan farklı , güzel bir ülke geliyor. Ama bir de Camila Cabello gerçeği var! Dünyaya farklı bir hava ve farklı bir ses katan sempatik , güzel ve çekici bir kadın. Camila Cabello kimdir? Biyografisi bu sayfada en güncel ve en fazla içerikle sunulacak. Diğer biyografilerde olduğu gibi her an güncel.

Karla Camila Cabello Estrabao doğum adıyla ama biz onu Camila Cabello olarak biliyoruz. Camila Cabello, 3 Mart 1997 tarihinde Cojímar / Küba’da dünyaya geldi. Annesinin adı Sinuhe Estraboa ve babasının adı ise , Alejandro Cabello’dur. Daha çocuk yaşlarında ailesiyle, Miami’ye ABD’ye taşınmışlardır.

Eğitimini, Miami Palmetto Lisesinde eğitim görmüş fakat lise eğitimini müziğe olan ilgilisinden dolayı yarıda bırakmıştır. Resmi olarak orta okul mezunudur.

İlginizi çekebilir: Dylan Sprouse Kimdir?

Eğitimini yarıda bıraktıktan sonra , Kuzey Carolina Eyaletinde X Factor yarışmasına katılmış ve seçmelerden sonra elenmiştir. Ardından Dinah Jane, Lauren Jauregui, Normani Kordei ve Ally Brooke ile birlikte Beş Kız ( Fifth Harmony ) isimli bir müzik grubuyla resmen müziğe başlamıştır. Bu grupla birlikte bu yarışmanın finalinde sahneye çıkmışlardır.

Yarışma sonrasında 2015 yılında Syco Music yapımcılığında Reflection isimli ilk albümlerini yapmışlardır. Ardından 7/27, EP Better Together albümlerini çıkartmışlardır. 2016 yılına gelindiğinde ise artık tek başına devam etme kararı almış ve gruptan ayrılmıştır.

Camila Cabello , bu kararının  ardından tek başına ;

  1. 2017 – Catch Feels
  2. 2017- Bright : The Album
  3. 2018- Camila

albümlerini çıkartmıştır.

Camila Cabello ,tam bir yardım severdir ve Çocuk Sağlığı Fonu kurarak albümlerinden gelen gelirlerin bir kısmını bu fona aktarmaktadır. Bu sayede düşük gelirli çocuklara sağlık hizmeti sağlanması için yardım etmektedir.

Videoları

Havana (LIVE at the 61st GRAMMYs)

Camila Cabello – Havana

Camila Cabello – Never Be the Same

Bazzi feat. Camila Cabello – Beautiful 

Camila Cabello – Crying in the Clu

Fotoğrafları

Kaynak
GooglePinterestYoutube

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu