Yerli Erkek Ünlüler

Çağman Çatay

Çağman Çatay Kimdir?

instagram takipçi hilesi

cagman catay 1
Tam adı: Çağman Çatay
Doğum tarihi: 16 Mayıs 1993
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.71 m
Burcu: Boğa
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Sporcu
Aktif Yılları: 2017 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi
Başlıklar

Hakkında

Çağman Çatay Kimdir? Çağman Çatay, pek çok spor dalı ile ilgilenen bir sporcudur. 22 Şubat 2021 tarihi itibari ile Survıvor 2021 yarışma programına dahil olmuştur.

Çağman Çatay, 16 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Yedi kuşaktır İstanbul’un Eyüp ilçesinde yaşamaktadırlar. Aslen de İstanbulludurlar.

Üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO)‘da tamamlamış ve 2017 yılından başarılı bir şekilde mezun olmuştur.

1.71 m boyunda olan Çatay, Youtube’de yoga ve spor videoları yayınlamaktadır. Spor eğitmenliği de yapmaktadır. Pek çok spor dalı ile ilgilenmektedir. Çağman Çatay’ın ilgilendiği spor dalları şunlardır; Yer akrobasisi, breakdance yoga, handbalance, movement culture, scuba diving, basketbol, serbest dalış, yüzme, hiit workout, windsurf, street workout/calisthenics, yelken,  atletizm, parkour&freerunning, masa tenisi, breathe hold, trambolin ve kule atlama.

Çağman Çatay, 22 Şubat 2021 günü “Survıvor 2021” yarışma programına dahil olmuştur. Ünlüler takımına dahil olan Çatay, Sergen Bayar, Öykü Çelik, Melis Sezer, Merve Aydın, Barış ÖzbekBatuhan Karacakaya, İlayda Şeker, İsmail Balaban, Gonca Kakar, Doğan Keser ve Yiğit Oruçoğlu gibi isimler ile aynı takımdadır.

Gönüllüler takımında ise Öykü Uysal, Yunus Emre Karabacak, Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora, Aleyna Çalışkan, Beykay Yuvakuran, Sultan Reşat HacıahmetoğluSteven SalamYiğit Poyraz ve Hanzade Ofluoğlu bulunmaktadır.

Çatay, yarışmaya iddialı bir giriş yapmıştır. İlk olarak takla atarak gelen Çatay, “İt’s Show Time” yani “Şov Zamanı” diyerek rakiplerine meydan okumuştur.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=vI3dcb7DFiY

https://www.youtube.com/watch?v=0Jmy6vEht_8

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu