Yerli Erkek Ünlüler

Çağlar Ökten Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Çağlar Ökten
Tam adı: Çağlar Ökten
Doğum tarihi: 21 Haziran 1987
Doğum yeri: Tarsus, Mersin, Türkiye
Boyu: 1,8 m
Burcu: İkizler
Ailesi: 
Sevgilisi: Seda Sayan
Çocuk (ları): Bir oğlu var.
Mesleği: Şarkıcı
Aktif Yılları: 2010’lu yıllardan bu yana
youtube-chanelApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Çağlar Ökten Kimdir? Çağlar Ökten, şarkıcıdır.

Çağlar Ökten, 21 Haziran 1987 günü ev hanımı bir annesi ve elektrik teknisyeni bir babanın oğlu olarak dünyaya gözlerini açtı. Küçüklüğünden beri müzik ile iç içedir. Pop müzik dinledi ve dinlediklerini söyleyerek kendini geliştirdi. Yedi yaşından bu yana şarkı söylediğini söyledi. Sahne kariyerine okul müsamerelerinde ve dayısının sahibi olduğu düğün salonunda sahne alarak başladı.

Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümü’nde tamamladı. Aynı zamanda Klasik Türk Müziği üzerine de eğitim aldı.

Verdiği bir röportajda dış görünüşün kendisi için çok önemli olduğunu belirtti. Fakat asıl en önemli olanın da seslendirdiği şarkıların duygusunun dinleyicilere geçip geçmediği olduğunu söyledi.

Son bir kaç aydır Seda Sayan‘ın sunduğu “Sabahın Sultanı Seda Sayan isimli program ile dikkatleri üzerine çekti. Programda seslendirdiği şarkılar ile dinleyicilerden tam not aldı.

Çağlar Ökten‘in adı son günlerde Seda Sayan ile aşk iddiaları ile anılıyordu. İlk etapta Seda Sayan bu haberi yalanladı. Bir süre sonra iddiaların doğru olduğu ortaya çıktı. Büyük bomba ise 14 Mart 2022 günü yayınlanan programda yaşandı. Ökten, programda İrem Derici‘nin dans parçası olan “Kalbimin Tek Sahibine” şarkısını söyledi ve Seda Sayan ile birlikte dans etti.

Yedinci kez dünya evine girmek üzere olan Seda Sayan, daha önce evlenme teklifi aldığını da açıkladı. Bu arada Ökten, Seda Sayan’dan 25 yaş küçük. Çağlar Ökten, daha önce bir kez evlenmiş ve bu evliliğinden bir oğlu dünyaya gelmişti.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=x3C24aMZhLE

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu