Kişisel Bakım

Büyük Göğüsleri Küçük Gösterecek Kıyafetler!

instagram takipçi hilesi

buyuk goguslu kadinlar nasil giyinmeli

Büyük göğüslü olmak kadınlar için çoğu zaman dezavantajlı bir durumdur. Çünkü bu kadınlar kıyafet seçmekte zorlanırlar. Yanlış bir tercih yaptıklarında hem göğüsleri olduğundan daha büyük görünebilir hem de genel olarak daha kilolu bir görüntüye sahip olabilirler.

Fakat büyük göğüslü olmanın dezavantajından kurtulmak için yapılacak birkaç basit çözüm yolu vardır. Aşağıda sizler için hazırladığımız öneri ve uyarıları dikkate alıp buna göre giyinmeye özen gösterirseniz hem daha küçük göğüslü görünebilir hem de daha formda bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

İşte göğüslerinizi olduğundan daha küçük gösterecek tüyolar!

buyuk goguslu kadinlar gomlek giymemeli

Büyük göğüslü kadınlar için verebileceğimiz ilk tavsiye gömlek giymekten kaçınmaktır. Çünkü sıkışmış ve düğmeleri neredeyse patlayacak gibi gösteren bir gömlek sizi hem genel olarak şişman görünmenize hem de göğüslerinizin olduğundan daha büyük görünmesine sebep olacaktır.

Bu yüzden yapacağınız ilk iş artık size dar gelen gömleklere veda etmek olmalıdır. Gömlek yerine kalın askılı, gerdanınızı açıkta bırakacak, göğüslerinizi toparlayacak kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanısıra dekoltenizi takılarla hareketlendirirseniz dikkatleri göğüslerinizden uzak tutabilir ve daha ince görünmenizi sağlayabilirsiniz.

Büyük göğüslü kadınların giymemesi gereken ikinci kıyafet ise koltuk altı derin kesilmiş olan geniş t-shirtlerdir. Bu modeldeki t-shirtler göğüslerinizi büyük göstermekle kalmaz aynı zamanda kollarınızı da olduğundan daha kalın gösterir.

Bu yüzden bu tarz t-shirtler yerine toparlayıcı özelliği olan kumaşlardan yapılmış bodyler giyebilirsiniz. Bu sayede hem daha fit görünebilir hem de göğüslerinizi daha küçük gösterebilirsiniz.

buyuk goguslu kadinlar straplez kıyafetler giymemeli

Büyük göğüslerinizi saklamak için giymemeniz gereken bir diğer kıyafet modeli ise straplez kıyafetlerdir. Çünkü bu tarz modeller göğüsleri ya yukarı doğru sıkıştırır ya da aşağıya doğru bastırır. Bu da göğüslerinizi olduğundan daha büyük gösterir.

Aynı zamanda tek askılı elbiseler giymeyi de bir kenara bırakın. Çünkü bu tarz elbiseler aşırı zayıf ve küçük göğüslü kadınlar dışında hiçbir kadına yakışmaz. Bunlar yerine belinize oturacak kıyafetler seçerek hem göğüslerinizin hem de vücudunuzun daha şekilli görünmesini sağlayabilirsiniz.

buyuk goguslu kadinlar ne giymeli

Bir diğer uzak durmanız gereken kıyafet ise düşük kollu t-shirtlerdir. Buna ek olarak vatkalı modeller de tercih etmemeniz gereken kıyafetler arasındadır. İnce ip askılı t-shirtler de göğüsleri olduğundan daha büyük göstereceği için bunlar yerine kalın askılı ve formda gösterecek kumaşlardan yapılmış kıyafetler tercih edebilirsiniz.

Son olarak eğer büyük göğüsleriniz varsa dar ve uzun elbiseler giyerken de dikkatli olmalısınız. Eğer uzun boyluysanız ve şekilli bir vücudunuz varsa şık bir topuklu ayakkabıyla kombin yaparak dar ve uzun elbiseler giyebilirsiniz.

Fakat büyük göğüsleriniz var ve aynı zamanda kısa boyluysanız uzun elbiseler yerine göğsünüze oturan mini modeller giyebilirsiniz.

Kaynak
elmaelma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu