İlişki KonularıYaşam

Burçların İlişkilerinde Yaşadığı Sorunlar

instagram takipçi hilesi

İlişkilerimizde yaşadığımız sorunları kimi zaman kendimize, karşımızdakine veya o zamanlarda yaşadığımız problemlere yorabiliriz. Burçlarda, ilişkilerde sorun yaşamaya etmendir diyebiliriz. İşte Burçların İlişkilerinde Yaşadığı Sorunlar

burclarin iliskilerde yasadigi sorunlar3

Koç Burcu

Koç burçları yapıları gereği fazla sinirlidirler. Her şeye hemen sinirlenebilirler. Bu yüzden düşünmeden hareket edebilirler. Dediğim dedik insanlardır. İstedikleri olmadığında taviz vermezler. Fazla rekabetçi olmaları kimi zaman yorucu bir hayat sunar. Aynı zamanda çok sabırsız olan koç burçları önemsedikleri kişilere vakit yaratmak konusunda da fazla becerikli değillerdir.

Boğa Burcu

Boğa burçları duygularını göstermek konusunda başarılı değillerdir, duygularını bastırırlar. Olması gerektiğinden fazla inatçı olan boğa burçları, değişimle baş edemezler. Bu yüzden de hayatlarına yeni aldıkları kişilere kolay alışamazlar. Aşırı kıskanç olmaları, sizin kaçmanıza sebep olabilir. Güven duygusunu fazla önemsemesinden kaynaklı kıskançlık olgularını fazla gelişmiştir.

İkizler Burcu

İkizler burçları genel olarak da zor insanlardır. Fazla konuşkan yapılarının olmasından kaynaklı genelde çevresindekiler kaçar. Her şeyden çabuk sıkılabilirler. Etrafındaki her şeyi yönetme isteği olduğundan ilişkiyi yönetme eğilimleri açıktır. Anlaşmazlıkları konuşarak değil, kavgayla çözmek isterler. Kendileri gibi olan kişilerden uzak dururlar. Hayatlarında olan insanın pratik ve hızlı olmasını isterler.

burclarin iliskilerde yasadigi sorunlar4

Yengeç Burcu

Yengeç burçları ilişkilerinin başında çok fazla fedakârlık yaparlar fakat bu bir zaman sonra son bulur. Sürekli kendileri ile ilgili sınırlar koyup, bu sınırlar aşıldığında tartışma yaratırlar. Hakimiyet kurmak isterler ve kuramadıkları yerde kendilerini güvende hissetmezler. Sürekli ilgi isteyen yengeç burçları, fazla karamsarlardır. Fazla dobra olmaları karşısındaki insanı genelde kırar, bunu düşünmezler.

Aslan Burcu

Burçlar arasında, ilişkilerinde en egolu burçlar arasındadır. Bu yüzden ilişkilerinde fazla bunaltıcı olabilirler. Gereğinden fazla olan kibir ve egoları ilişkilerinde zorluklar çıkarabilir. Hediye almayı ve materyalist yaşamı seven aslan burçları aynı zamanda lüks ve gösterişi de çok sever. Her zaman verdiklerinin iki katını beklerler. Aynı zamanda bencil olan aslan burçları, partnerini genelde ihmal edip, gereksiz yere baskılarda uygulayabilir.

Başak Burcu

Onları önemseyen kişilere karşı fazla eleştirel ve sinirli yaklaşabilirler. Hayatlarını kötü etkileyen şeyleri fazla düşünüp, karamsar yapıya bürünebilirler.  Fazla titiz olan başak burçları, partnerinden de aynı özeni görmek ister. Bu da zaman içinde yorucu bir hal alabilir.

Terazi Burcu

Her tartışmadan, sorudan veya konudan genelde kaçarlar Bu durum ilişkide can sıkıcı hale gelebilir. Aşk konusunda fazla kararsızlardır. İlişki konularında yalan konuşmayı çok severler ve sık sık konuşurlar.

burclarin iliskilerde yasadigi sorunlar2

Akrep Burcu

Akrep burçları fazla içlerine kapanık olmalarıyla bilinirler. Onları iyi tanımayan birinin mutlu veya mutsuz olduğunu anlamanız, o söylemeden mümkün değildir. Fazla ketum olan bu burçlar, ilgilerini çok hızlı kaybederler. Kolay kolay güvenmedikleri gibi fazlasıyla da kıskanç olurlar. En küçük şeyleri kafaya takıp, karşı tarafı da huzursuz ederler.

Yay Burcu

Gezmeyi, özgürlüğü ve yalnızlığı seven burçlar, ilişki insanı değildir. İlgiyi, merak edilmeyi, hediyeyi veya ilişkiyi sevmezler. Sürekli gezmek ve özgür olmak isterler. Özgürlük alanları kısıtlandığında, o kişiyi daha hayatında tutmak istemezler. Başkalarının ne düşündüğü, duyguları veya söylediklerini önemsemezler.

Oğlak Burcu

Oğlak burçları fazla düşünmeyi sevmeyen burçlar arasındadır. Konu hakkında hiç fikri olmasa da biliyormuş gibi konuşmayı severler. Bu da ilişkilerde bilmişlik ve ego olarak karşınıza çıkabilir. Kendi sınırlarını bilmedikleri gibi karşısındaki insanın sınırlarına da saygı göstermezler.

Kova Burcu

Özgürlüğüne düşkün olan burçlar arasında kova burçları da vardır. Duygularını söylemekten hoşlanmazlar. Onlar için güven ve söz oldukça önemlidir. Anlaşılmaktan değil hakkında düşünülmesinden hoşlanırlar. Bu yüzden karşı taraf için yorucu bir durum oluşabilir. Onlarla aynı fikirde olmayan insanlara genelde savaş açarlar.

Balık Burcu

Balık burçları ilişkilerinde fazla duygusallardır. Olması gerekenden fazla güvenirler. Hayal dünyasında yaşayan bu burçlar ilişkilerinde fazlasıyla tripli olurlar. Duygularını ifade edemezler, genelde duyguları gözyaşı olarak çıkar.

Burçların İlişkilerinde Yaşadığı Sorunlar İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu