MaksatModaYaşam

Burçlara Göre Kadınların Yanlarından Ayırmadığı Vazgeçilmez Aksesuarları

instagram takipçi hilesi

Burçlara Göre Kadınların Yanlarından Ayırmadığı Vazgeçilmez Aksesuarları

Burçlar kişilik özelliklerimize göre bizlere birçok açıdan yön verir. Aksesuarlarımız ve stilimiz kişiliğimizin en önemli parçasıdır. Kimi zaman küçük bir detay da olsalar bizi yansıtır ve genellikle tümüne  ihtiyaç duyar, çantamızdan eksik etmeyiz. Burçların özelliklerine göre sürekli yanımızda taşıdığımız aksesuarlar…

1) Koç – Damla Küpe

burc 5

Koç burçları yapıları itibari ile tutkulu olarak nitelendirilebilirler. İçinde bulundukları ortamlarda moda giysi ve aksesuarlar konusunda belirleyici olurlar. Bu nedenle hangi giysiyi giyerlerse giysinler iddialı bir çift küpe ile kombinini baştan aşağıya farklılaştırmak isterler.

2) Boğa – Bileklik

burc 2

Boğa burçları yalnız bir davet, bir gecede değil her süre zarfına eşsiz ve zarif görünmek için minimal aksesuarlar tercih ederler. Tabi minimal aksesuar kullanımları iddialı olmayacakları anlamına da gelmez. Bu nedenle her zaman için ilk aksesuar tercihleri altın ve zarif bir kolye olacaktır.

3) İkizler – Güneş Gözlüğü

burc 10

İkizler burçları genellikle değişkenlik gösteren ruh halleriyle tanınırlar. İkizlerin sürekli değişimine uyum sağlayabilecek, aşırı sinirli göründüklerinde yüzlerini örtebilecek, her tarza uygun moda bir güneş gözlüğü her zaman ilk tercihleridir.

4) Yengeç – Kolye

burc 7

Yengeç burçları diğer burçlara oranla oldukça fazla romantiktir. Bu nedenle de narin boyunlarında taşıdıkları kolyeler onlar için her zaman büyük anlamlar ifade eder. Bu anlamdaki kolyeler bir aksesuardan fazlasıdır.  Özellikle rose gold’lar ve romantik tonları kullanmayı çok severler.

5) Aslan – Ayakkabı

burc 8

Aslan burçları her zaman için iddialı görünmeyi normal karşılarlar. Bu nedenle de topuklarından bantlı, leopar parçalı ayakkabıları her an her yerde kullanabilirler. Hem iddialı hem de asil bir görüntü yaratır. Ne demiştik Aslan burcu için bunlar oldukça normal şeylerdir.

6) Başak – Saat

burc 12

Başak burçları fazlasıyla detaycı ve titizdir. Zarif, küçük ve işlevi olan parçaları severler. Zamanı olumlu kullanmaya çalışırlar. Bu nedenle de en sevdikleri ve vazgeçemedikleri aksesuarları şık bir kol saatidir.

7) Terazi – Ajanda

burc 4

Terazi burçları tüm hayatlarını belli bir düzlemde ve dengede tutarak uyum içinde yaşamayı isterler. Bu nedenle yaşamlarında işlerini kolaylaştıracak eşyaları çantalarından hiç eksik etmezler. Bunların başında da ajanda gelir.

8) Akrep – Çapraz Çanta

burc 1

Akrep burçları dikkat çekici görünmeyi ve güçlü hissetmeyi severler. Bununla birlikte doğada çok fazla geçerliliği olan ihtiyacı kadarını kullanma felsefesini için biçilmiş kaftandırlar. Kendileri için yeterli gözüken iddialı çantalardan asla vazgeçmezler.

9) Yay – Bandana/Taç

burc 3

Yay burçları şaşadan ve abartıdan hiç hoşlanmazlar. Özgür ruhları onları yeni şeyler denemek için her zaman heyecanlandırmıştır. Bu nedenle de renkli ve hareketli şık bandanalar kullanmaktan keyif alırlar.

10) Oğlak – Telefon Kılıfı

burc 9

Oğlak burçları yapıları itibari ile gelenekçi olarak nitelendirilebilirler. Ancak bu hep eskiye bağlı kalacağı anlamına da gelmez.  Bu nedenle de mermer biçimindeki telefon kılıfları kullanmayı severler.

11) Kova – Kol Çantası

burc 11

Hem sempatik hem de tuhaf aksesuarlar tam olarak Kova burçlarını yansıtır. Genellikle alışılagelmişin dışında şeyleri tercih ederler. Kolunuza astığınız büyük bir çanta dikkat çekerken sizin de yaratıcı tarafınızı ortaya koyacaktır.

12) Balık – İpek Fular

burc 6

Balık burçları ruhlarını sürekli hayal kurarak besleyen insanlardır. Kaygı duydukları zamanlar bir elin beş parmağını geçmez. Bu kaygısızlıklarını ipek fular ile desteklerler. Kendilerine özgü stillerini ortaya çıkarıp naif yapılarını gösteren onulmaz bir seçimdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu