İlişki KonularıYaşam

Boğa Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Boğa Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu

Boğa kadını ile Yay erkeği arasında kırgınlık yaşanması doğaldır. Her ikisi de duygularını kontrol etmekte zorlandıkları için dürtüsel çıkışlarla birbirlerinin kalbini kırabilirler. Birbirlerini ne kadar özleseler de gururlarından dolayı uzun süredir görüşmüyorlar.

Karşılaşmadığı zaman Boğa kadını kendi iç dünyasına, Yay erkeği ise başka kadınlara yönelir. Yay burcu erkekleri onlar gibi ateş burçlarıyla iyi geçinir. Boğa burcu kadını ise su grubu hariç tüm burçlarla anlaşabilir.

boga burcu kadini ve yay erkegi uyumu5

İki burç siyah ve beyaz kadar farklı olduğu için ortak bir paydada bir araya gelmeleri zaman alır. Buna Yay erkeğinin sabırsızlığı da eklenince durum daha da artıyor. İlişkiyi sürdüremeyeceklerini ve sonlandıramayacaklarını fark edebilirler.

Boğa Burcu Kadını ve Yay Erkeği Aşk Uyumu

Boğa kadını aşkı idealize eder ve ilişkisinin filmlerde gördüğü kadar mükemmel olmasını ister. Doğayı ve samimiyeti seven Yay erkeği için aşk, birlikte kaliteli zaman geçirmek ve huzur içinde olmaktır.

İki taraf arasındaki aşkın farklı yorumlanması, zamanla beklentilerin çatışmasına yol açacaktır. Boğa kadınının bazı istekleri Yay erkeğine anlamsız veya abartılı gelebilir. Aynı şekilde bir Yay erkeğinin mantığı ön plana koyması fikri Boğa burcu bir kadına fazla soğuk gelebilir.

boga burcu kadini ve yay erkegi uyumu3

Birbirlerini tanıdıkça daha çok severler ve bu aşk aralarında güçlü bir bağ oluşturur. En şiddetli savaştan sonra bile aşkları asla azalmaz.

Boğa Burcu Kadını ve Yay Erkeği Cinsellik Uyumu

Boğa kadınının yatak uyumuna alışması zaman alabilir ve başta biraz utangaç olabilir. Ama birbirlerine bağlandıkça cinsel yaşamları daha renkli olmaya başlar.

Boğa Burcu Kadını ve Yay Erkeği Evlilik Uyumu

Evlilikten uzak olan iki takımyıldız, evlenmek için acele etmezler. Çoğu zaman gelecek için plan yapmaktansa anı yaşamayı tercih ederler. Bu, beklentileri azalttığı için ilişkilerinin daha uzun sürmesini sağlar.

Boğa Burcu Kadını ve Yay Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Arkadaşlıkları sonsuza kadar sürer. Arkadaşlıklarının zamanla aşka dönüşmesi neredeyse imkansızdır.

Boğa Burcu Kadını ve Yay Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Yay burcu erkekleri dıştan güçlü olsalar da içten çok hassastırlar. Çoğu zaman bir sevgilinin ani patlaması karşısında ne yapacaklarını kestiremezler. Boğa kadınının edebiyat ve teknolojiye, Yay erkeğinin doğa sporlarına olan ilgisi ikilinin sohbet etmesini zorlaştırıyor.

boga burcu kadini ve yay erkegi uyumu1

Çiftin zevkleri neredeyse aynı. Bu nedenle mutfak, kendilerini en çok özdeşleştirdikleri alanlardan biridir. Boğa kadını, ailesi ve arkadaşları ile sık sık iletişim kurduğu gibi, sevgilisiyle de sık sık iletişim kurmak ister.

Zaman zaman yoğun iletişim trafiği Yay burcunu yorabilir. Farklı konular hakkında konuşmayı severler. Boğa kadını, gösterimlerde yeni çıkan kitaplar ve filmler hakkında konuşmayı sever. Yay burcu erkeği ise genellikle günlük hayatında ve iş ortamında deneyimlerini paylaşmayı sever.

Boğa Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=hSorQU5w_f0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu