İlişki KonularıYaşam

Boğa Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Boğa Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

Boğa Burcu Kadını inadı ile bildiğini okumaktan asla vazgeçmeyen Koç erkeği arasındaki ilişki duygu dalgalarıyla doludur. Onlarla yüzleşmek yerine sorunlarını görmezden geldiklerinde ilişkileri daha gergin olabilir.

Her ikisi de dışa dönük ve sosyaldir. Bir film ya da kitap hakkında saatlerce konuşabilirler. Öğle tatillerinde birbirlerini ararlar ve gün içinde birbirlerine mesaj atarlar. Koç adamları sır tutmayı bilirler. Boğa kadını iyi bir dinleyicidir.

Boğa Burcu Kadını ve Koç Erkeği Aşk Uyumu

Çiftin hayata bakışları farklı olsa da aşktan beklentileri aynıdır. Duygu onların bir numaralı önceliği olsa da, ilişkilerinde güven ve saygı da çok önemlidir. Boğa burcu bir kadın, sevgilisinin kendisini umursamadığını hissetmeye başlarsa, bağları kesebilir, hatta ilişkiyi sonlandırabilir.

Boğa Burcu

Koç erkeği flört etmeyi sevse de herkese kolay kolay aşık olmaz. Aidiyet duygusu gelişmiştir ve bağlı olduğu insanlardan ayrılmak istemez.

Boğa Burcu Kadını ve Koç Erkeği Cinsellik Uyumu

Boğa kadını yakın çevresinden ve arkadaşlarından bile uzaktır. Ancak söz konusu âşık utangaçlığını bir kenara bırakır. Bu, ikilinin ilişkilerinin ilk aşamalarında cilt uyumuna ulaşmasını sağlar. Evlendiklerinde bu uyum değişmez ve tutkulu bir ilişki yaşarlar.

Boğa Burcu Kadını ve Koç Erkeği Evlilik Uyumu

Koç erkekleri evlilikte ve diğer her şeyde aceleci olabilir. Boğa burcu kadınları ise evlilik konusunda daha mantıklıdır. Duyguları ön planda olsa da sonradan pişman olacaklarından korkarlar.

Çift evlenirse, Boğa kadınının kıskançlığı, ilişkinin ilk dönemlerinde giderek azalacaktır. Koç erkeği midesini çok sevdiği için karısı ona lezzetli bir yemek yaptığında mutlu olacaktır.

boga burcu kadini ve koc erkegi uyumu3

Boğa Burcu Kadını ve Koç Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Boğa kadını, arkadaşlarıyla buluşurken çok para harcar, bu da tutumlu Koç erkeğini üzer. Kişisel tercihlerine müdahale edilmekten hoşlanmayan Boğa kadını, bu tür müdahalelere sert tepki verebilir. İkisi de arkadaşları konusunda seçicidir.

Dostça bir ortamda tanıştıklarında, sevgili olup olmayacakları daha ilk günden bellidir. İkisi de ilk görüşte aşka inandıkları için sevmedikleri birine aşık olmaları zordur.

Boğa Burcu Kadını ve Koç Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Bu iki burcun ortak özelliklerinden biri de münafıklığa asla müsamaha göstermeyecek olmalarıdır. Hayatlarında rol oynadığını düşündükleri insanları sorgusuz sualsiz çıkarırlar. İşyerinde bu kişilerden uzak dururlar. İkisinin bir diğer ortak noktası da eğlence anlayışlarıdır.

boga burcu kadini ve koc erkegi uyumu4

Çocuksu bir Boğa kadını ve hayat dolu bir Koç erkeği birlikte saatlerce lunaparka gidebilirler. Bazen bir Koç adamı bilgisayar oyunlarına bağımlı hale gelir ve kız arkadaşını görmezden gelir. Öte yandan Boğa kadını kayıtsızlığa tahammül edemez.

Boğa Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=uaCKlKl1pb4

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu