İlişki KonularıYaşam

Boğa Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Boğa Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

Boğa Burcunun iyimserliği ve başak erkeğinin karamsarlığı aralarındaki ilişkiyi zaman zaman değişir. Çiftin bazı dönemleri o kadar uyumlu ki model çiftler oluyor, bazı dönemler ise sadece kavga ve münakaşalarla geçiyor.

Boğa Burcu

Her iki takımyıldız da Dünya grubundadır. Bu sayede bir uyum elde etme olasılığı diğer takımyıldızlara göre biraz daha yüksektir. Rollerine gömülü bazı özellikler, ilişkide daha sonra çatışmalara dönüşebilir. Boğa kadını ve Başak erkeği, aile değerlerine, iyi eş ve iyi ebeveyn olmaya büyük önem verir.

Boğa Burcu Kadını ve Başak Erkeği Aşk Uyumu

Başak erkeği flört etmeyi severken, yüzeysel ilişkilerden kaçınır. Aşka derinden önem verir ve duygularını her zaman ilk sıraya koyar. Boğa kadınının coşkusu bazen kıskançlığa dönüşebilir.

Hayatındaki erkeklere karşı fazla sahiplenici olduğundan, hemcinsiyle tanışmak bile onu rahatsız edebilir. İkisinin bu karşılıklı duygusal yoğunluğu, bir yerden diğerine hararetli bir tartışmaya yol açar.

Dışa dönük ve enerjik yapıları nedeniyle kolay iletişim kurarlar. Başak erkekleri bazen samimiyetlerini abartabilir ve açık sözlü olabilirler. Boğa kadını yüz yüze iletişimin gücüne inanır. Bu nedenle telefonda bazı şeyler hakkında konuşmayı sevmiyor. İletişimleri genellikle iyidir.

Boğa Burcu Kadını ve Başak Erkeği Cinsellik Uyumu

boga burcu kadini ve basak erkegi uyumu2

Kısa sürede yakaladıkları yatak uyumu ile çiftin cinsel hayatı daha da renkleniyor. Birbirlerine olan şevkleri azalırsa, birbirlerine olan aşkları da azalır.

Boğa Burcu Kadını ve Başak Erkeği Evlilik Uyumu

Boğa kadını, yirmili yaşlarında evlilik hakkında fazla düşünmez. Ancak otuz yaşına geldiğinde evlilikle ilgili görüşleri değişti. Kocasının hem ideal bir eş hem de iyi bir baba olmasını ister.

Bir Başak erkeğinin en gizli arzularından biri, hayatındaki kadınlara kahraman olmaktır. İyi bir sevgili ve ideal bir eş olmaya çalışır. Başak erkeği kendisine yöneltilen uyarı ve eleştirilerden çabuk yorulur. Onları görmezden geldi ve istediğini yapmaya devam eder. Bir ilişkideki en büyük kavga kıskançlıktır.

Boğa Burcu Kadını ve Başak Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Başak arkadaşlarına değer verir ve sık sık onlarla plan yapar. Boğa kadınları bu planlara dahil edilmezse sinirlenebilirler. İkisi de kaba olmayı sevmez ve böyle bir insanın hayatlarına girmesine izin vermezler. İkisinin çok güçlü bir ilişkisi olduğundan, ayrılıktan sonra arkadaş olmaya devam etmeleri pek olası değildir.

İş hayatında ciddi ve resmi, sosyal hayata yabancılaşması onu soğuk biri olarak kabul ettirir. Genellikle sevgilileri ve aileleri için sevgi doludurlar. Başaklar ise doğayı, futbolu, okumayı ve araştırmayı severler. Bir şeyi sevmesi için, ilgisini çekecek kadar. Gönüllü ayran ile tanınan bir Başak erkeği, sevdiği kişiye veya şeye karşı hemen kayıtsız kalır.

Boğa Burcu Kadını ve Başak Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Başaklar, insanlar ve etraflarındaki şeyler hakkında çok seçicidir. Kendilerinde olmayan her şeyin yanlış ve yanlış olduğunu kabul ederler. Öte yandan, Boğa kadınları yargılayıcı olmaktan çok anlayışlı olma eğilimindedir. Bir taraf aşırı katı olan konularda diğer taraf hoşgörülü olabilir. Yani belli konularda saatlerce konuşsalar da bir anlaşmaya varamazlar.

boga burcu kadini ve basak erkegi uyumu3

Her kadın gibi Boğa kadını da hediye almayı sever. Hediyenin lüks mücevherler mi yoksa bir buket çiçek mi olduğu önemli değil. Onu etkileyen, değer verilmesi ve hatırlanmasıdır. Öte yandan Başak erkeği, Boğa kadınının özgüveninden ve zekasından büyük ölçüde etkilenir ve Başak erkeği sevgilisine daha fazla ilgi duymalı ve ona manevi olarak daha fazla destek olduğunu hissettirmelidir.

Boğa Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=7cDQ6zVG-vw

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu