İlişki KonularıYaşam

Boğa Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Boğa Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

Boğa burcu ve Aslan burcu arasındaki ilişki genellikle yavaştır. Hayal kırıklığına uğramaktan çok korkarlar. Sevgili olmadan önce bir süre flört etmek her iki taraf için de iyidir. Bu sayede tanışmaya başlayan çift, sevgili olma yolunda daha temkinli adımlar atar.

Biri ateş, diğeri toprak grubunda olduğu için ilk başta geçinmekte zorlanırlar. Ancak zamanla birbirlerinden çok da farklı olmadıklarını anladılar. Aslan erkeği ve Boğa kadını ön yargılarından arınırlarsa ilişkilerinde aradıkları istikrara kavuşmaları daha kolay olacaktır.

Boğa burcu

Bunu yapmak için çevrelerindekilerin söylediklerini dinlemeleri gerekir. Aksi takdirde, başkalarından etkilenmeleri ve kendi elleriyle ilişkilerine zarar vermeleri olasıdır.

Boğa Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Aşk Uyumu

Aslanlar duyguları ifade etmeye karşıdır. Ona göre aşk sihirli bir şeydir, adından sıkça söz edilse de aşkın büyüsünü bozabilir. Boğa kadını için aşk, tutku ve şefkatin bir dengesidir. Bu duygulardan biri eksik olduğunda duygu yoğunluğu azalır ve ilişkiden sakinleşmeye başlar. İhaneti ve yalanı affetme şansları sıfırdır. Aslanlar için saygı sadakat kadar önemlidir.

Kendisine saygı duyulmadığını hissettiğinde, kendi iç dünyasına çekilir. Birkaç ay sonra, her iki taraf da aşklarını ifade etmekte çok cömert davrandılar. Boğa kadını hiçbir şeyden hoşlanmaz ve aşkta gösterişten hoşlanmaz. Karşısındakinin sevgisini mümkün olan en saf, en doğal şekilde hissetmesini sağlar. Ayrıca her ikisinin de doğaya ve hayvanlara karşı büyük bir sevgisi vardır.

Boğa Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Cinsellik Uyumu

Boğa kadını tutkusu ve şefkatiyle Aslan erkeğini kendisine yeniden aşık eder. Kısa sürede yakaladıkları yatağın enerjisi ve uyumu, birbirlerini daha çok sevmelerini ve kabullenmelerini sağlar.

boga burcu kadini ve aslan erkegi uyumu3

Boğa Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Evlilik Uyumu

Boğa burcu kadınlarının hayatta en çok korktuğu şeylerden biri de sevilen birini kaybetme korkusudur. Güçlü ve kararlı kişiliğinin ardındaki bu korkuları zamanla ortaya çıkar. Sevdikleri adamı kaybetmemek için evliliğe daha çok önem verirler.

Aslan erkeği evlenmeden önce tüm maddi ve manevi şartların olgunlaşmasını bekler. İkisi de gösteriş yapmayı sevmediği için sade bir düğün seçebilir ya da kır düğünü seçebilirsiniz. Sonraki yıllarda çocukları olunca çok daha mutlu bir çift olurlar.

boga burcu kadini ve aslan erkegi uyumu4

Boğa Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Aslanlar ikili ilişkilerde çok sadıktır ve çocukluk arkadaşlarıyla bağ kurmazlar. Birçok insanla tanışmış olmasına rağmen, sadece birkaçına tamamen güvenir. Boğa kadını arkadaşlığı çok ciddiye alır.

En büyük dostunun ve sırdaşının hayatındaki adam olmasını istiyor. Bu nedenle sevgilisine sıradan arkadaşlarıyla paylaşamadığı birçok şeyi anlatır. Aslan erkeği, iyi bir sırdaş olarak sevgilisini birçok yönden rahatlatır ve her fırsatta yanında olduğunu hissettirir.

Boğa Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Onların anlaşabilmeleri için Aslan erkeği inatçılığını bırakmalıdır. Bazen kendini dev bir aynada gören Boğa kadınının kibri de anlaşmalarının önündeki en büyük engeldir. Çift, yakın çevreleri tarafından sıklıkla eleştirilen bu özelliklerini sürdürmekte ve ilişkilerine en çok zarar vermektedir.

Aslan’ın dikkati çok dağılır ve bazen sevgilisini aramayı unutur. Boğa kadınları çok kontrolcü oldukları için sıklıkla bilgilendirilmek isterler. Haber alamazsa cesareti kırılır ve sıradan tanıdıklarla iletişime geçmeye çalışır.

Boğa Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=FWblBbLyOpU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu